Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 37 of 37

Thread: care ai jocul cu capsunile?

  1. #22
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    care bre..cu casierite la bustu gol
    salonul ala de coafura ma....

    vine barbatul sa se tunda la frizeritele noastre cu sani mari si in caz ca vine cu nevasta, cat timp se tunde sotul...ea se va juca la un aparat....cu capsuni....sau banane.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    cine are jocul cu fruit cocktai, cel original?
    eu am unul, dar e o clona nereusita a acestui joc si m-am cam plictisit de el.
    cristycapitanu@yahoo.com. va dau la scimb "MAGIC CARD, SWAMP LAND (ala cu broaste de la loto), GARAGE, LUCKY HOUNTER.

  3. #24
    incepator
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    daca v-ati plictisit sa tot pierdeti banii pe la aparate si nu vreti sa mai faceti acest lucru apelati la mine cristycapitanu@yahoo.com, si veti sta in fata calculatorului jucand: fruit cocktail, crazy monkey, resident, garage, rock climber, lucky hounter, golden mine, swap land, jumper, piratos. si multe alte jocuri care exista prin salile de jocuri.
    Tot ce am sunt variante originale si nu clone cum cred ca au foarte multi dintre voi.
    Last edited by capitanu; 19th January 2009 at 10:50.

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4
    Reputatie
    1

  5. #26
    incepator
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    jocurile cu capace , garage si capsuni le gasesti pe pariuri-pe-net.com

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Thumbs up Toate jocurile de la aparate

    Salut uite gasesti aici toate jocurile de la aparate .. capsuni, betziv, rechin etc.

    http://www.rofree.com/jocuri-pc/frui...ocuri-aparate/

    Bafta.

  7. #28
    incepator
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    ii salut pe toti jucatorii de aparate.
    daca va-ti saturat sa pierdeti banii pe la aparate si vreti sa aveti in calculator jocuri precum:
    fruit cocktail, garage, island, crazy monkey si multe alte jocuri, contactati-ma pe cristycapitanu@yahoo.com, si veti sta in fata calculatorului jucand jocurile de mai sus, fara sa mai pirdeti banii pe la aparate
    va astept

  8. #29
    incepator
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    fruit cocktail

    cautati-ma pe cristycapitanu@yahoo.com daca vreti sa aveti fruit cocktail, garage, crazy monkey si alte jocuri care mai sunt poe la sala

  9. #30
    incepator
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Salut. eu sunt nou pe forum dar as vrea sapostez un linK pentru cei interesati pentru ca aceste jocuri se gasesc greu si mai mult le gasim din nimereala. Sper sa va placa ;
    http://www.mokame.page.tl/&%239658%3...1e0394c1843b00 Daca stiti ceva adrese,linkuri si sunteti binevoitori spuneti-mi si mie si eu voi proceda la fel.
    BAFTA.

  10. #31
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Am gasit jocu' cu broaste de-i acum la pariloto !! Ia sa exersez sa vad poate ma prind care-i smecheria

  11. #32
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    au virusi linkurile postate de astia mai sus?eu nu am intrat
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  12. #33
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Andrei_23 View Post
    Am gasit jocu' cu broaste de-i acum la pariloto !! Ia sa exersez sa vad poate ma prind care-i smecheria


    cum merge ala cu broaste ?ce butoane nu mergea nimic la mine
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  13. #34
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Eu am intrat pe site-ul postat de Gabriel (deaspura mea); da n-am stat mult, am descarcat jocu', l-am scanat si am jucat...da nu l-am dovedit

    Razvane de pe f5 bagi bagi credit (la pariloto 50 credit inseamna 1 leu) si de pe 1 3 5 7 9 sunt liniile In rest numa' enter.

  14. #35

  15. #36
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    buna

    buna am nevoie de ajutor caut de ceva timp un joc ce e pe la cazinouri.e un joc cu niste maimute una grasa alta slaba un mosnegut un copil si parca un leopard e ceva cu 99 de speciale imi place la nebunie jocul si il vreau dar nu stiu cum ii zice va rog daca stiti spunetimi si mie.id meu angel.rebelde63 ms mult

  16. #37
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    ^Sa-nteleg ca ai 47 de ani?
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •