View Poll Results: Are Lacatus acum valoarea sa antreneze Steaua

Voters
32. You may not vote on this poll
  • DA, echipa are victorii si asta conteaza

    10 31.25%
  • NU, jocul scartaie rau dupa atatea etape

    22 68.75%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 77

Thread: E Lacatus un antrenor pe masura Stelei ???

  1. #1
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1

    E Lacatus un antrenor pe masura Stelei ???

    Am zis 1 meci, 2 meciuri, 3 meciuri dar au trecut mai mult de 10 meciuri si echipa tot nu joaca nimic, batem la limita echipe deja retrogradate, si avem si noroc cu carul.

    La ce jucatori de supervaloare are Steaua, se pot face 2 echipe super competitive pt Liga 1 si totusi Lacatus reuseste si nu faca o echipa legata si care sa castige fara emotii.

    Eu imi exprim dubii asupra calitatilor de antrenor ale lui Marius.


    Voi ce credeti ?
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #2
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    MDA

    am vrut sa votez NU, dar am votat DA )

    in fine opinia mea o vedeti
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  3. #3
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Parerea mea este ca NU! Oricum va pleca singur daca nu prinde loc de Liga Campionilor !

  4. #4
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    cel putin are victorii si asta conteaza... echipa juca prost si pe vremea lui Oli sau Hagi
    oricum, ar fi aiurea sa vb acum de plecarea lui Lacatus. Cu cat ramane mai mult, mai bine, e nevoie de continuitate
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  5. #5
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Da
    Bafta, Reghe!

  6. #6
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Regret, dar nu. Nu este. Limitat in idei si lipsit de autoritate. Imi dau seama ca e greu sa te impui in fata "Trimisului lui Dumnezeu", dar ce dracu, macar Banel putea fi expediat la echipa a 2-a, acolo unde este locul lui.

  7. #7
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    dar ce dracu, macar Banel putea fi expediat la echipa a 2-a, acolo unde este locul lui.
    iti dai seama, daca pana si Piturca l-a chemat la nationala ceva nu e in ordine
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  8. #8
    MANAGER Ella14's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Germania/Hamburg
    Posts
    506
    Reputatie
    1
    Da. Atata timp cat are rezultate chiar daca echipa nu joaca, da. Pai cu Oli ne rugam sa castigam macar cu 1-0 si acum facem nazuri. Eu cred ca jucatorii adusi inca nu au intrat in ritmul echipei, inca nu se cunosc. Sa vedeti cand reincepe campionatul ce echipa inchegata o sa avem. Prea vrem multe dintr-odata. Eu zic sa avem rabdare, nu sa facem ca Dinamo sau Rapid. O echipa se construieste in timp si de asta are nevoie Laca acum. Lasati-l sa-si faca treaba!! E un antrenor care are vestiarul sub control si asta conteaza. Eu cred ca Laca dupa cate a facut pentru Steaua merita o sansa. haideti sa nu i-o luam!!! Forza Laca, forza Steaua!!!!
    Nu mor caii cand vor cainii

  9. #9
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Eu zic ca nu. Mai are multe de invatat, dar din pacate la Steaua nu prea e timp pentru experiente din astea. Pe de alta parte, nu stiu ce antrenor bun ar putea veni sa lucreze in conditiile impuse de marele oier.

  10. #10
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Inca nu,dar are si motive. Deocamdata rezultatele il ajuta,asta e cel mai important. Rednic avea valoare pentru Rapid,dar nu a contat.

  11. #11
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    iar incepem sa dam cu pietre?

  12. #12
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    cu rosii

    Eu zic doar ca... inca nu e antrenor de Steaua,mai are multe de invatat, dar am incredere ca lucreaza si acasa si-si ia si meditator
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  13. #13
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    asta cu meditatorul... as zice eu ceva de gigi
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Nu-l vad bine pe Marius in vara daca nu ia titlul, Becali de abia asteapta motiv sa scape de el.

    "Steaua are cel mai bun lot, dar nu stiu de ce nu joaca atat de bine precum vreau eu. De fapt stiu, dar nu vreau sa spun acum, nu e momentul"
    "Nu stiu daca Lacatus e mai bun antrenor ca Hagi, dar in schimb are un caracter mai frumos"
    .

    E clar ca echipa joaca prost si nu prea sunt imbunatatiri evidente fata de toamna chiar si cu achizitiile facute, la 5 etape mai facem si noi un meci mai bun, e foarte putin pentru pretentiile cerute la Steaua. Nu ne putem baza la nesfarsit pe ajutor divin sau noroc, cum vreti sa-i ziceti. Nu cred ca buba e (numai) la antrenor. Insiram antrenori si jocul ramane destul de slab, pentru ce sa-l mai aducem pe Dan Petrescu, sa-l umileasca Becali si pe el ? Nu pot raspunde cu DA sau NU, as alege o varianta de mijloc.
    Last edited by Liviu; 26th March 2008 at 15:53.

  15. #15
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,086
    Reputatie
    0
    Eu spun sa avem rabdare.
    Lacatus daca intra in grupele Ch Leag. va ramane multi ani.
    Gandesc asa penru ca el este totusi ceva special,cand va pleca nu-l vad
    antrenand Dinamo ,Rapid asa cum au facut Rednic si Dan Petrescu si cum vor face multi alti antrenori .
    Daca reuseste va sta multi ani daca nu ,in Romania nu prea il mai vad la vre -o echipa mare.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  16. #16
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    7
    Reputatie
    0
    [B]La inceput nu prea il simpatizam.Spuneam ca legendele nu are ce sa caute la Steaua ca nu stiu performanta.Totusi,Lacatus mi-a dat o palma si mi-a transmis ca poate duce echipa cat mai sus.Am castigat tot!!N-am avut pretentii la Cupa.Are un caracter de fiara!!II se potriveste!!Toata lumea il adora.Simbolul nostru Ros-Albastru!!Are valoare si ii multumim ca a revenit chiar daca e antrenor.M-am ingrijorat la inceput cand nu aveam rezultate.Acuma sunt si ne-a scos dintr-un mare rahat..MULTUMIM LACA

  17. #17
    petrolist
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Slovacia
    Posts
    601
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by stelista_nr1 View Post
    Spuneam ca legendele nu are ce sa caute la Steaua ca nu stiu performanta.

    Esti o fata foarte simpatica, dar fii mai hotarata

  18. #18
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Lacatus are stofa de antrenor, daca luam titlul, este cat mai bine.

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    25
    Reputatie
    1
    Lol, ce ma amuza cand oamenii se asteapta ca un antrenor sa produca un joc spectaculos din primele 5-6 etape cu echipa nou noutza. Cum vreti sa faca relatii de joc, instant prin telepatie?

    Avand in vedere cum juca steaua in tur si ce rezultate are acum si faptul ca de la meci la meci echipa pare mai inchegata si mai sigura pe ea mie mi se pare ca Lacatus si-a facut treaba perfect.

  20. #20
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    jocul nu scartaie, dar steaua nu joaca pe bune si nu poate fi judecat nici antrenorul si nici jucatorii la adevarata valoare
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  21. #21
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Chiar daca luam titlul, cred ca Lacatus nu are valoare de Steaua. Tot respectul pentru el, dar Steaua are nevoie de un antrenor cu experienta.

    Imi este greu sa spun asta, dar ma vad nevoit: Steaua are nevoie de un antrenor gen Protasov, care sa mai fi antrenat o echipa in Champions League si sa fi castigat un campionat (fie si in Grecia).

    Lacatus, Hagi, Grigoras, Petrescu, Sabau = experimente
    Trebuie sa cautam antrenor afara. Pe meleagurile noastre nu gasim ce ne trebuie.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •