Results 1 to 6 of 6

Thread: Ce se intimpla la echipa?

  1. #1
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1

    Ce se intimpla la echipa?

    Considerati ca motivul jocului dezastruos este urmarea razboiului declaratiilor sau e greseala lui Andone care nu stie sa motiveze jucatorii in momente dificile?
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  2. #2
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu se intampla nimic..e doar o perioada nefasta..NEAPARAT tre sa castigati pe DINAMO!!!! nu putem lasa mizeria ghencista sa fie campioana! s-a intrecut orice limita! mizeria e prea mare si trebuie STOPATA !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  3. #3
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Mda.. dar in acelasi timp Dinamo nu-si permite sa cedeze meciul, doar asa de ciuda ciobanului. Va fi meci de 1x2... foarte probabil x, ceea ce practic dezavantajeaza ambele echipe.

    Revenind la ce se intampla la echipa... nu cred ca Andone nu isi stie motiva jucatorii. Eu cred ca multi antrenori au citit jocul CFR-ului, acum stiu cum sa ne opreasca, iar Andone nu stie sa dea o replica pe masura. Jucam fara nici un orizont, fara nici o tactica. In ritmul asta cred ca putem pierde chiar si locul 2. Cum am mai zis, imi doresc ca la vara sa fie adus alt antrenor, indiferent de ce se intampla.

  4. #4
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    fals ne permitem ..in UEFA ajungem oricum ( rapidul si tm au pierdut si azi ) in CL nu avem ce cauta cu antrenoru asta si o parte din acesti psedu jucatori ..asa ca ne permitem si sper sa pierdem
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  5. #5
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Ok.. chiar daca va permiteti, jocul nostru e unul dezamagitor. Aceste puncte ar putea fi de folos.. sau nu.

    Oricum, daca situatia nu se schimba in urmatoarele 3-4 etape, mare lucru daca mai ramane Andone.

  6. #6
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    E un moment de criza care apare in viata oricarei echipe. Problema e cat de pregatiti suntem sa gestionam asa ceva.
    Eu cred ca in contextul actual semnarea contractului lui Andone a fost cea mai inspirata miscare a conducerii. Conducere care ar trebui sa o lase mai moale cu razboiul declaratiilor.
    Lui Andone i-as imputa mutarea lui Culio dar trebuie sa intelegem ca a incercat sa gaseasca cumva o formula care sa suplineasca lipsa lui Didi. Deocamdata nu i-a reusit...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •