Results 1 to 4 of 4

Thread: Marele Premiu al Malaeziei

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1

    Marele Premiu al Malaeziei

    1. Kimi Raikkonen
    2. Rubens Barrichello
    3. Fernando Alonso
    4. Ralf Schumacher
    5. Jarno Trulli
    6. Michael Schumacher
    7. Jenson Button
    8. Nick Heidfeld
    9. Heinz-Harald Frentzen
    10. Ralph Firman
    11. Cristiano Da Matta
    12. Juan Pablo Montoya
    13. Jos Verstappen

    Super si cursa de azi la fel ca prima cursa din acest sezon, pacat de incidentele din primu tur, altfel era si Montoya implicat in lupta si era si mai frumos. Cat despre Raikkonen si Alonso numa cuvinte de lauda si admiratie.

  2. #2
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Salut kutzule!
    Am vazut doar startul,cu incidentul de la inceput care dupa umila mea parerea i s-a datorat lui Shumi,dar nu am putut sa vizionez toata cursa pentru ca mi se parea ciudat sa vad cum,in acelasi timp,pe CNN erau imagini in direct cu luptele din Irak..
    Bafta!
    AFC Red member

  3. #3
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Si au vorbit cei doi comentatori de la TVR vreo 15-20 de secunde(poate exagerez...) unul-peste altul, de am schimbat pe cateva canale pana au terminat. Drept e ca sir Miki vorbea deja cand s-a bagat TeVeRistul (probabil TeVeRistul s-a bagat ca sa impiedice o noua gafa)peste el... pacat ca fiecare se astepta ca celalalt sa renunte, dar stupoare, timp de vreo 15-20 de secunde, cum am mai spus, au vorbit unul peste altul iar simplul telespectator cu siguranta era buimac!

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    Pacat pentru Schumacher (sunt fan), dar imi pare bine ca acum chiar nu mai poti prezice care vor fi pozitiile la final - vezi cazul Alonso. Si ma bucur pentru Coulthard , sa nu cumva sa si-o ia in cap

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •