Results 1 to 20 of 20

Thread: Noul formula1.com

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Noul formula1.com

    Voi ce ziceti de noua infatisare a formula1.com?
    La prima vedere, mi se pare un pas inapoi fata de cel vechi. Anost din cauza nuantelor de gri pe fond negru. Lent fata de cel vechi. Continutul a fost restrans cu mult.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    47
    Reputatie
    1

    De kkt

    Desi aveam asteptari mari de la nouyl site acesta se dovedeste a fi un exercitiu a unui elev de liceu. Fata de site-ul vechi asta nou contine mult mai putine informatii. Se pare ca daca om mai vre' informatii tre sa sarim cu banul jos... Asta-i viata ce sa facm?!?!
    Stay Cool

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    ok, intradevar nu este un site reushit formula1.com , dar ... cine ishi gaseste sa-l critice ? cei de la onlinesport.ro, cand am vazut artcolul mo pufnit rasul de nam mai putut, aberatie mai mare ca shi www.onlinesport.ro nush daca am vazut , sau poate ca nu am gasit io inca browserul cu , care merge bine situ asta , shi am incercat destule. facetzi shi voi fratzilor un site klumea ca asta ... , shi dupaia va putetzi lega de alte situri. i ca shi cum ashtia de la Dacia ar critica un VW ca nu are nush ce sau arata nush cum , shi Daciile is cum is . UITATZIVA FRATZILOR PRIMADATA IN OGRADA PROPRIE INAINTE DE A MAI CRITICA PE ALTCINEVA.

  4. #4
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    80
    Reputatie
    1
    Am citit mesajul tau si m-a apucat pe mine rasul.. Critici un site, asa cum e el, cu bune si rele, dar habar n-ai sa scrii in romaneshte!! E rusinos!! Mie una mi-ar fi rushine sa scriu intr-un forum daca n-as sti sa folosesc cratima sau celelalte reguli de ortografie :thinking:

  5. #5
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kutzu
    ok, intradevar nu este un site reushit formula1.com , dar ... cine ishi gaseste sa-l critice ? cei de la onlinesport.ro, cand am vazut artcolul mo pufnit rasul de nam mai putut, aberatie mai mare ca shi www.onlinesport.ro nush daca am vazut , sau poate ca nu am gasit io inca browserul cu , care merge bine situ asta , shi am incercat destule. facetzi shi voi fratzilor un site klumea ca asta ... , shi dupaia va putetzi lega de alte situri. i ca shi cum ashtia de la Dacia ar critica un VW ca nu are nush ce sau arata nush cum , shi Daciile is cum is . UITATZIVA FRATZILOR PRIMADATA IN OGRADA PROPRIE INAINTE DE A MAI CRITICA PE ALTCINEVA.
    Da,uita-te in ograda altuia inainte sa critici pe cineva!!!Cam greu cu limba asta a noastra...OnlineSport chiar daca e cam scheletic,dupa mine,merita aprecierile pentru initiativa si pentru un forum mai intersant decat cele de la "councurenta"

  6. #6
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Kutzu daca ai vreun explorer 2-0 sau un netscape de MAC, poate nu iti merge bine siteul. Ca tine sunt pe site 0.001 pe luna, un procent mult prea mic pentru a ne complica. Este mai simplu sa iti instalezi tu un explorer ca lumea. Asta daca vrei sa stai pe net.

    Cat despre comparatia ta dubioasa, nu are legatura cu subiectul. Ma, tu oi fi un mic Ecclestone deghidat in caine comunitar? Hai, kutzu kutzu.

    Iar despre Dacia noastra, buna si asta in comparatie cu Trabanturile si Lastunurile din Romania. In categoria asta vezi Gazeta Sporturilor, Prosport, siteul oficial al Eurosport Romania sau majoritatea siteurilor, indiferent de profil, din panoplia mass-mediei on-line de la noi din tara.

    Baubau, nu stiu la ce te referi cand zici "scheletic", te invit sa scrii la "Sugestii".

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mie imi place site-ul vostru si forumul in comparatie cu ProSport sa zicem, e mult mai civilizat si mai modern. aia nu au nici macar moderatori, administratori.

    scuze pentru off topic.

  8. #8
    junior smg's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Chemnitz.De
    Posts
    134
    Reputatie
    1

    http://www.forix.com/

    cand am nevoie de info din F1 eu folosesc
    http//www.forix.com/
    il stiti?
    are si versiune RO
    ~~~+++~~~+++~~~+++~~~+++~~~
    nici o faptă bună nu rămâne nepedepsită...
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

  9. #9
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bun, dar cu plata. Cum bine spunea cineva de pe forum, sunt destule siteuri de f1...

  10. #10
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Ba de shtiut sa scriu corect shtiu, da nam chef shi numi place, asha ca scriu cum vreau io.
    Shi scuzatzima da daca situ asta i realizat klumea ... inseamna ca habar navetzi censeamna un site shi cum ar trebuii sa fie. Shi io nam zis cami place situl respectiv, dar ca de obicei in romania ne place sa criticam shi sa tratam subiecte de doi bani.

  11. #11
    junior smg's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Chemnitz.De
    Posts
    134
    Reputatie
    1

    ...

    ultima oara cand am intrat pe forix.com era fara plata... asta e, e greu si pe la altii evil /fu/
    ~~~+++~~~+++~~~+++~~~+++~~~
    nici o faptă bună nu rămâne nepedepsită...
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

  12. #12
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1

    Sinteti...rasisti ?!



    Este un SITE NUMAI pentru romani ? Scrie la intrare ca acela care isi posteaza mesajul trebuie sa fie 100% roman ?

    N-am vazut asa ceva !
    Sa ies...si sa mai intru ?!

    P.S. Lasam gluma ! Legati-va de ce cuprinde mesajul ! Greseli facem cu totii ! sau trebuia sa scriu cu...TONTII !?

  13. #13
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    47
    Reputatie
    1
    Ce pot spune.... onlinesport.ro este singurul din 3 site-uri pe care le-am incercat azi care are o lista cu grila de start. Asa ca cel putin din punctul asta de vedere depaseste f1.com si dailyf1.com Bravo lor!
    Stay Cool

  14. #14
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Voi ati gasit pe formula1.com clasamentul piloti/echipe la zi?
    Pe prima pagina troneaza clasamentul din 2002, iar un buton de "Standings" nu am vazut nicaieri.

  15. #15
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    incercatzi www.formula-1.ro , deobicei merge bine , shi pun rezultatele la timp, da nu bag mana in foc pt asta

  16. #16
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Formula1.com sau F1.com... era mai bun cel de dinainte. Dar inainte nu era site-ul oficial! Acum este! Dar ce poti sa faci? Unele lucruri se schimba si nu intotdeauna in bine.

    Site-uri de F1 sunt foarte multe, timp sa ai sa le vezi pe toate! Nu intotdeauna site-urile oficiale sunt cele mai vizitate. De ex. site-urile oficiale nu promoveaza zvonurile... si cei interesati de "zvonistica" probabil nu le vor aprecia! Site-urile oficiale nu isi pot permite afisarea de news-uri oarecare!

    Pt KUTZU: Despre scrierea cu "tz" si "sh" ... nu mai e demult "la moda"! Asta se purta prin 1998-1999, la inceputurile MIRC-ului in RO. Sa fii un romantic sau doar un incepator? Oricum nu ar strica mai putina agresivitate in exprimare! Merçi!

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Ma nushtiam ca aici i un forum despre folosirea limbii romane, da discutatzi despre subiectele puse in discutzie, shi da is incepator de vreo 6 ani tot incepator is pe net, shi banii cei cashtig numa din chestii legate de net ii fac shi nus putzini.
    shi apropo niciodata nu mio placut sa fac ceva daca ii la moda sau nui , fac ceva daca imi place numa shi sper ca asta i ultima data cand va mai legatzi de felu meu de a scrie shi inceputul mircului in Ro a fost prin 95 - 96 cel putzin in Cluj
    in mod normal de alte forumuri ash fi trimis ca shi mesaj la respectivul user da vad ca peaici chestiile shi sugestiile se pun direct pe forum

  18. #18
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Diferenta dintre un site oficial si unul neoficial e clara, dar f1.com nu are nici macar ceea ce-i trebuie unui site oficial. Daca mai stii, pe vechiul f1.com aparea stenograma conferintelor de presa de dupa cursa. Asta mi se pare ca ar fi trebuit sa apara si pe siteul oficial... dar din "partzi", ca sa il citez pe Kutzu... Insa, ei nici nu ar avea unde sa o puna, pentru ca strategia lor este "stirea sa incapa pe o pagina, fara scroll".

  19. #19
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Vadim, prietene, nici mie nu mi-a placut culoarea voastra ! Acum...m-am obisnuit !

    Apoi, n-am intrat prea in amanunt la formula1.com . Asa e ! E loc pentru mai bine !

    Hei ! Culoarea dinstinga articolului despre formula1.com vrea sa arate ca ...mai sint si alte culori...insuportabile ?!

    Numai bine !

  20. #20
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ricky, uite ca s-au schimbat culorile la forum. Ce zici de noua cromatica?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •