Page 11 of 22 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 452

Thread: Mai face Dinamo blaturi?

  1. #211
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    cand citesti pe aici ai impresia ca unii dintre useri chiar sunt implicati direct in manarii si aranjamente ca prea le stiu ca oamenii mari pe toate
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  2. #212
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Quote Originally Posted by S.O.S.
    Doar in meciurile amicale Dinamo nu face blaturi. Cica alea nu conteaza. Sincer mi-e mila de suporterii echipei pt. care blaturile reprezinta gloria suprema. La mai mare Dinamo! La cat mai multe blaturi! La astfel de lucruri te pricepi de minune.
    Sa vezi ce blaturi bune de tort se fac la Dinamo, chiar mai tari ca ale lui Copos, la cofetariile lui
    Deja va lingeti pe bot !

  3. #213
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Sa vezi ce blaturi bune de tort se fac la Dinamo, chiar mai tari ca ale lui Copos, la cofetariile lui
    Deja va lingeti pe bot !
    nu mersi, noi ne cumparam prajiturile din diferite colturi ale Europei, pe unde mai ajunge echipa sa joace...blaturi imputite haliti voi singuri cu prietenii vostri
    Ce lume mica. putin mese

  4. #214
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Talking

    Dinamovistii nu dau nimic "maimutelor curentate".
    Sa puna osul la bataie si sa faca coeficientul pt. a juca de pe locul 2 sau 3, dupa Poli Tim.
    Hai, ca puteti inca un tur.

  5. #215
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Dinamovistii nu dau nimic "maimutelor curentate".
    Sa puna osul la bataie si sa faca coeficientul pt. a juca de pe locul 2 sau 3, dupa Poli Tim.
    Hai, ca puteti inca un tur.
    ai o mentalitate de asistat, tipic comunista, noi plimbam o tzeava prin uzina si ne facem ca muncim, altii fac de papt si munca noastra. Sorry dar in fotbal nu e la fel. Pe langa coeficientul de tara mai exist si ala de echipa, care spun clar ca in ultimii 5 ani nu ati adus nici macar jumatate din punctele Stelei.
    Voi blaturi si mizerii, noi performante in Europa. Pazea ca vine mister Dinu, pentru a ...........9-a (noua!!) oara ca antrenor in groapa.
    Ce lume mica. putin mese

  6. #216
    Banned
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    273
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by sunny
    Mai face Dinamo blaturi?
    In amicale şi cupele europene nu. In campionat insa ....

  7. #217
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    ...nu, pentru ca avem doar teorii, dar dovezi palpabile nu.
    Asa ca se urla la Luna.

  8. #218
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    ...nu, pentru ca avem doar teorii, dar dovezi palpabile nu.
    Asa ca se urla la Luna.
    discurs tipic ******** e asta
    teroristi n-au fost ca nu sunt dovezi.....
    corupti nu sunt ca nu exista probe....
    dinamo nu face blaturi ...ca deh..nu exista probe
    probe:
    1. Decizia FRF si LPF de a lua 3 pct lui dinamo pt blatul ordinar de la Piatra Neamt din 2002........intervine adrian nastase si le da punctele inapoi.
    2. Desi a luat 3 tirluri in ultimii 13 ani (deci teoretic era cea mai buna echipa din romania), dinamo a avut tot timpul rezultate mult mai proaste decat Steaua in Europa!
    3. declaratii ale fostilor jucatori dinamovisti care confirma ca la dinamo blatul e la ordinea zilei.
    Ce lume mica. putin mese

  9. #219
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Si ce dovezi palpabile au fost la meciul cu Ceahlaul ?
    Doar ce a visat Corleone, care se stie, era prieten cu JIJI, si inca mai este ? Erau interese mari sa nu ia Dinamo campionatul atunci.
    De ce nu s-a inaintat, totusi, ca acum ziceam clar: Dinamo a blatuit meci(uri).
    Lasa-ne cu teoriile, ca asa se poate spune despre orice echipa.
    Sau blaturile Stelei de pe vremea lui V. Ceausescu, ce spui ?

  10. #220
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1

    Talking mai face dinamo blaturi?


  11. #221
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    domnu remy ? tu realizezi ce vorbesti ? blaturi pe vremea lui ceausescu ? si fara blaturi puteau sa castige . eu sunt rapidist , nu vreau sa iau apararea stelei dar........................ pe vremea lui ceausescu au castigat cupa campionilor . asa ca , nu cred ca au facut blaturi si prin europa . sau poate , i-a zis ceausescu lui duckadam unde trag spaniolii la penalty-uri . hai fi serios . daca dinamo nu face blaturi , de ce nu joaca bine in europa ? sau plans ca i-au furat la meciul cu Olympique . pai daca nu ii ajuta arbitrii nu mai castiga , daramite daca ii mai si dezavantajeaza ?

  12. #222
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Imi place de tine. Esti comic cu faza cu Duckadam.
    E clar, si recunosti singur: Steaua a castigat CCE numai pe baza lui Duckadam, la o loterie: a penalty-urilor. Restul pe unde au fost, doar au facut figuratie ?
    Oare ce-or zice rapidistii ca lauzi tocmai Steaua. Le-au murit laudatorii ? De ce nu lauzi nimic de la Rapid ? DUBIOS ESTI.
    Sau esti stelist mascat, sa derutezi lumea pe-aici ?
    Pana atunci, mai citeste si pe http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=11758 , sa vezi cum cred majoritatea ca a castigat Steaua Cupa Campionilor Europeni, dar si cine conduce Steaua de cativa ani.
    Last edited by remy; 21st February 2006 at 19:41.

  13. #223
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    darcozy: felicitari pot spune ca esti de admirat...altfel spus...opusul lui remisor

    remy: acum vreo 3 ani un anume "puiu" de la fc onesti a fost nevoit sa vanda o caseta audio - pt a-si plati datoriile la cazino - in care este inregistrat vorbind cu porcea!!

    si ii zice lui porcea : " Cand ne vin banii promisi?" so borcea zice : "pai mai asteapta putin, ca tre sa-i adunam..."

    dupa aia au dat-o baietii la intors ca de fapt era vb de bani dintr-o...afacere
    nu are rost sa mai zic ca in acel an onestiul a pierdut acasa ...cu dinamo dandu-se practic la o parte din faza "catzeilor galactici".
    Insa, la fel ca toate blaturile facute in romania...s-au MUSAMALIZAT !
    Ce lume mica. putin mese

  14. #224
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Asta e dovada ?
    Ai fost si tu prezent acolo, de stii ?
    Sau esti de la SRI.
    Sau poate n-ai inteles bine, tu asculti in gura oricui care viseaza ceva.
    S-a specificat clar, cumva, ca au fost bani pentru meciul respectiv?
    Erau nebuni sa vorbeasca la telefon si sa-si mai si inregistreze posibila condamnare, don' Puiu ?
    Cam subtire "dovada". Si nu-ti mai da cu presupusul decat cand e ceva palpabil, clar.
    Pana atunci, lasa-ne ... lasa-ne ...
    Last edited by remy; 21st February 2006 at 20:12.

  15. #225
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Asta e dovada ?
    Ai fost si tu prezent acolo, de stii ?
    Sau esti de la SRI.
    Sau poate n-ai inteles bine, tu asculti in gura oricui care viseaza ceva.
    S-a specificat clar, cumva, ca au fost bani pentru meciul respectiv?
    Erau nebuni sa vorbeasca la telefon si sa-si mai si inregistreze posibila condamnare, don' Puiu ?
    Cam subtire "dovada". Si nu-ti mai da cu presupusul decat cand e ceva palpabil, clar.
    Pana atunci, lasa-ne ... lasa-ne ...
    mai remisor
    a viurt presa o saptamana pe cazul asta.
    nea puiu l-a inregistrat tocmai pt a-l santaja dupa aia, dc nu da banul. dc esti asa tare la cautat articole, poate le gasesti si pe astea. desi cred ca aveai vreo 11 ani in vremea aia
    Ce lume mica. putin mese

  16. #226
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Tu chiar nu judeci ?
    Si cum a ajuns caseta la presa, isi sapa singur mormantul ?
    Pai, ar fi fost si arestat pt. asta, pt. complicitate.
    Cum naiba sa-si vanda caseta la ... jocuri de noroc ?
    Asta intrece orice limita a prostiei celui care crede asta.
    Sper sa nu fii printre aia.
    Tu ti-ai inregistra o proba pt. a-ti da cineva banii, si apoi ai da-o, prin orice imprejurare ?
    Cred, totusi, ca ai sub 10 ani, daca tu crezi orice copilarie.

  17. #227
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Remysor, vad ca dai verdicte care au ca tzinta varsta forumishtilor, insa nu pot sa nu observ ca de cand te-am vazut pe forum shi pana acum in dreptul tau a ramas o singura cifra a anilor... De fapt, eu unul cred cu tarie ca persoana ta e doar o parafraza a antologicului discurs caragielesc.... "o sotzietate care nu merge inainte sta pe loc, ba chiar da inapoi...". Concluzia nu poate fi decat una singura : tu eshti inca o dovada a "actualitatzii" operei lu' nenea Iancu.... Felicitari ! Ai intrat in istorie !
    ex-alpopa

  18. #228
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Hai, te rog, n-o mai da prin balarii, fii barbat (daca esti, cumva) si raspunde la ce am spus eu mai sus.
    Nu persoana mea e asa importanta despre care sa discuti in orice post, numai tu si Hip faceti asta, de mi-e mila de voi. Aici nu avem nimic de impartit, discutam doar despre subiecte din domeniul fotbalului, chiar daca nu va convin.
    Mai raspundeti si voi la ce se scrie si nu mai jigniti persoanele de pe FORUM, e greu de inteles ?

  19. #229
    junior sandilau's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    mai pasarica rosie in cioc, sti care esti, tie iti e mila de noi ma? vai potaia ta!

    Dinamo nu mai face blaturi! Fac pariu pe nevasta lu' Bonjaski de pe forumu asta!

  20. #230
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    ooooooooooooo ! ce frumos . am admiratori . dintotdeauna am vrut ca suporterii rapidisti si cei stelisti sa faca o alianta si sa << bombardeze >> pe dinamo . hai sa-i raspund < karatistului> remy . mi-ai zis : de ce laud steaua . pai pe thread-ul asta nu e vorba de lauda , aici e vorba de rahaturile lui dinamo .

  21. #231
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    ai mai zis ca steaua a castigat cupa campionilor la loterie . nu mi s-a parut deloc o loterie . duckadam a aparat toate penaltyurile . si pana in finala a fost drum lung . apoi , steaua a mai ajuns odata in finala . shi rapidu' are finala de cupa europeana . prin 40 s-au calificat in finala cupei europei centrale ( echivalentul cupei uefa ) .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •