View Poll Results: Credeti ca a fost corecta decizia luata de Comisia de Disciplina ?

Voters
5006. You may not vote on this poll
  • Da

    0 0%
  • Nu

    5,000 99.88%
  • Prefer sa nu comentez

    6 0.12%
Page 4 of 70 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1470

Thread: Cazul RAPID-STEAUA

  1. #64
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Teoria conspiratiei masono- sionisto-ungaro- cfristo...................
    Tot timpul la romani altcineva este de vina pentru greselile noastre. Nu suporterii sunt de vine ci si-a bagat coada
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  2. #65
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    apropo, mai citeste cineva cancan? eu am vazut articolul asta pentru ca s-a facut referire la el in prosport.
    una dintre cele mai penibile fituici-cancan

  3. #66
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    resita de ce nu inchizi mizeria asta de thread
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  4. #67
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    eu intreb un singur lucru. cine ar fi reusit sa treaca de smarandescu?

  5. #68
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Bumbescu oligofren mai mare ca tine nu e nimeni pe forumul asta, stai linistit din punctul asta de vedere...
    Cretinelule, ti-am mai spus ca anumite cuvinte ar trebui sa fie tabu pt tine.
    In loc sa pierzi vremea pe forum du-te la un centru de consiliere a handicapatilor, inceraca sa inveti o meserie ceva, pt ca esti atat de idiot incat o sa mori de foame mai tarziu incapabil fiind sa faci ceva.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Merci ptr sfat, da vezi tu, parca te incadrezi mai bine in ce ai postat mai sus Pentru tine fotbalul e cuvant tare tabu, ca te pricepi, de parca semeni cu Jiji Ori esti vrun lingau de ala de la el de la palat ?

  7. #70
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Acest pool este o gluma proasta a unei persoane certate cu logica si cu bunul simt! De ce nu ai deschis unul de genul :care erau mai jmecheri scitii sau celtii?

  8. #71
    sport legend Vraciul's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,945
    Reputatie
    1
    pacat ca l-au banat pe LordulCapDeMort. sa fi vazut atunci ce de scenarii debita.

  9. #72
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Acest pool este o gluma proasta a unei persoane certate cu logica si cu bunul simt! De ce nu ai deschis unul de genul :care erau mai jmecheri scitii sau celtii?
    Te contrazic... acest poll este o satira la adresa unui articol de tot rahatul care a aparut pe OLS, cum ca jucatorii rapidisti i-ar fi batut pe cei stelisti.. Asta in conditiile in care am auzit cu urechile mele ce a spus Adi Ilie, cum ca au fost cateva batai in usa vestiarului, ca si cum cineva ar fi vrut sa intre si doar atat.

  10. #73
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Te contrazic... acest poll este o satira la adresa unui articol de tot rahatul care a aparut pe OLS, cum ca jucatorii rapidisti i-ar fi batut pe cei stelisti.. Asta in conditiile in care am auzit cu urechile mele ce a spus Adi Ilie, cum ca au fost cateva batai in usa vestiarului, ca si cum cineva ar fi vrut sa intre si doar atat.
    Corect...Eu nu l-am auzit pe Adi Ilie ci pe Argaseala spunand exact acelasi lucru...Deci daca pana si conducerea lor spune asta, e clar inventia unor ziaristi...

  11. #74
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    cristi , vei urla apoi ca e forum stelist si nush ce are lumea cu tine! o cauti cu lumanarea ! nici macar nu e razboiul tau , faci figuratie p-aci degeaba. mai bine te prinde un joc din ala , the mask !
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  12. #75
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    timisoara
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    pacat ca se face atata tevatura pentru doua echipe BUCURESTENE care oricum controleaza campionatul.Daca nu ar fi interesul pentru banii lui Becali,sunt convins ca toti patronii de echipe de provincie si-ar retrage echipele din campionat.Pentru ca nu pot sa cred ca acestori patroni nu le-a mai ramas nici un pic de demnitate,oricum banii lui Becalii is mai tari decat demnitatea.Sa lasam bucurestiul sa-si imparta totul si probabil ca toti vor fi multumiti.Oare ministrul sportului nu are nimic de spus?Sau chir ministrul de externe,ca acest subiect va face inconjurul lumii si mult mai multa po****tie va citii aceasta stire decat stirile despre guvernantii nostrii.Romania va fi judecata mai mult dupa acest meci.

  13. #76
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    steaua = campioana blaturilor = campioana arbitrilor

    daca nu aveau poze , inregistrari video si audio ... nu-si permiteau sa faca asemenea afirmatii ...

    arbitrii nu aveau nici un motiv sa se intalneasca pe sest , fara telefoane si alte chestii ... stil mafiot ...

    e clara treaba ... ciobanul a aranjat totul cu brigada de arbitri ...

    Rusine Steaua ! Rusine Becali !
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  14. #77
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    conform noilor reguli, securitatea pe stadion este asigurata de STEWARD nu de JANDARM !!!!

    asa ca ... vina o poarta stewarzii, implicit organizatorii

  15. #78
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Totusi, de ce si-au dat intalnire arbitrii intr-o benzinarie? Vreau un motiv plauzibil.... Si sa nu-mi zica vreun stelist ca trebuiau sa se incurajeze reciproc pentru ca urma un meci greu pentru ei, pentru ca asta e bullshit.

  16. #79
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    ce, ei nu au sediu unde se fac chestiile astea?

  17. #80
    Racist AxinTe's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    657
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Totusi, de ce si-au dat intalnire arbitrii intr-o benzinarie? Vreau un motiv plauzibil.... Si sa nu-mi zica vreun stelist ca trebuiau sa se incurajeze reciproc pentru ca urma un meci greu pentru ei, pentru ca asta e bullshit.
    Au ramas si ei fara benzina.. s-au intalnit din coincidenta acolo si au ramas la o cafea
    .

  18. #81
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    ce, ei nu au sediu unde se fac chestiile astea?
    Pai de ce ar trebui sa se intalneasca? Tu, inainte de a merge la lucru, te intalnesti cu colegii in secret la benzinarie sa va incurajati?

    Quote Originally Posted by AxinTe View Post
    Au ramas si ei fara benzina.. s-au intalnit din coincidenta acolo si au ramas la o cafea
    Coincidenta

  19. #82
    Real & Steaua lopez's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Kingston,Jamaica
    Posts
    333
    Reputatie
    1
    Numai unul ca nightwish ar putea sa puna botu la afirmatiile unei fituici precum can-can.

  20. #83
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Nu pot sa iau in serios vreo stire aparuta in pseudo-ziarul asta, articolul pare o facatura ieftina. Oricum prosti am fost ca nu l-am recuzat pe acest junior al Stelei, numit Deaconu. M-am saturat de juniorii Stelei deveniti arbitrii (alde Savaniu un alt caz) sau de arbitrii care se antreneaza in echipamanetul Stelei (alde Salomir). Nu zic ca Deaconu ne-a dezavantajat, insa nu avea ce sa caute un junior al Stelei sa ne arbitreze intr-un asemenea meci.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #84
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    si ce inseamna asta ???


    maine o sa se scrie ca deaconu s-a plimbat prin parc si deci a aranjat meciul
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •