Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 64

Thread: Intrebare pentru..admin,moderatori si useri

  1. #43
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1

    completare

    Completare la cele scrise de Banatean Sa nu uiti ca tu m-ai adus aici pe ols , tu ai fost primul ,eu al doilea sau al treilea ..si am venit aici tocmai ca sa scapam de clona ..sper ca nu mai incepem din nou cu acuzele ... si dupa cum bine ai observat v=am lasat in pace ...m-am convins ca nu merita sa ma bag unde nu-s dorit ...chestia era ca nu erau chiar toti impotrivaea , dar TU asa ai vrut ca NIMENi sa nu mai discute cu mine din grupul de la Visegrad ! ..Oricum ,acum numai conteaza , nici nu trebuia sa postez asta , dar am facut-o asa de lamurire pt cei ce nu stiu ! .
    Ca iepurii au fugit , care incotro ...:ras-plans:

    ex-Baxi

  2. #44
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Asa e baxi.
    La multi ani si o viata fericita.

  3. #45
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Banatean View Post
    Asa e baxi.
    La multi ani si o viata fericita.
    Multumesc ,la fel si tie !
    Ca iepurii au fugit , care incotro ...:ras-plans:

    ex-Baxi

  4. #46
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    merci resita si in general le multumesc celor care ,fara sa fie direct interesati ,se implica in rezolvarea acestor,sa le spunem imixtiuni in problemele altora.

  5. #47
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Banatean View Post
    @ Resita
    Hai sa incerc eu sa-ti raspund,daca observi in acel grup sunt polisti,utisti,stelisti,dinamovisti,nu cred ca ar intra pe subforumul Poli Timisoara pt a purta acele discutii.Cred ca profilurile sunt cele mai nimerite locuri pt a discuta si a ne combate.In general este vb de useri noi,trecuti de prima tinerete care s-au adaptat mai greu la noul site dar dupa cum ai observat o parte au iesit pe forum pt discutii,mai devreme sau mai tarziu discutiile cred ca se vor muta acolo.Pana acum au fost 2 probleme,cronologic :
    1)Aparitia pe profilurile noastre a userului baxi care ne-a calcat pe toti pe nervi (o face de 2 ani,il cunoastem bine dar a aparut si aici.Oricum era inevitabila aparitia lui) si a facut-o pana intr-un pct.,de cateva zile nu mai sunt probleme.
    2)Clonarile au fost motivul pt care s-a parasit acel site si credeam (cel putin eu cred incontinuare) toti ca aici nu se va repeta istoria.
    Spun toate acestea pt ca eu am fost cel care le-am propus parasirea acelui site si mutarea pe onlinesport.,repet ne cunoastem (virtual) de vreo 2 ani si ne stim reactiile.
    hai sa vedem ce puem face, impreuna trebuie sa gasim solutia

    voi spuneti ca baxi va calca sau va calca pe nervi si ca nu este binevenit in discutiile voastre. in momentul in care scrie ceva voi ar trebui sa-l ignorati si sa-i stergeti mesajele, in acest fel in scurt timp cred se va plictisi daca va vedea ca nu este bagat in seama si va pleca

    mai spui ca grupul vostru este format din mai multi, stelisti, timisoreni etc. foarte bine si ca nu ar fi indicat sa purtati acele discutii pe Timisoara. sunt de acord cu voi dar daca doriti se poate gasi o solutie, pe diverse se poate crea un thread pt. discutii generale in care sa discutati. eu unul iti spun sincer ca nu sunt de acord cu discutiile pe profiluri, mi se pare mult mai real sa am o discutie pe forum cu grupul meu de prieteni iar in aceea discutie sa intervina si alte persoane.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  6. #48
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Resita,eu nu pot sa vb in numele lor dar si eu cred ca-i mai bine sa "barfim" pe forum si nu pe profiluri,in mod normal asta trebuie sa fie pasul urmator.
    Pe profile a fost mai usor de explicat cateva treburi. Vom face un sfat al "batranilor" si o rezolvam cumva.

  7. #49
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    resita,sincer sa fiu,pe mine trebuie sa ma descalceasca baietii "mai mari" cum sa particip la forumuri...

  8. #50
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    poate se ofera Banatean sa-ti fie profesor ca vad ca va conoasteti.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  9. #51
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    ziua buna domnilor. resita iti dau un singur exemplu, sunt mai multe, le-am scris aseara aici. ieri dimineata am intrat pe profilul cimi cu urmatorul text; "'neata si...la revedere". datorita evenimentelor din ziua precedenta, am vrut sa ne mutam pe alt profil. dupa nici un sfert de ora langa textul meu a aparut cuvantul "panaramo", acesta nefiind editat de mine. nu folosesc astfel de expresii nici cand e vorba de suporterii.....acelei echipe pe care o urasc. daca NU eu am editat acel mesaj, atunci cine? cum spuneam, exemplele pot continua. pt. mine, Banatean, tim s si inca cativa nu e o problema sa postam oriunde, dar ceilalti poate prefera astfel de comunicare-pe profilul unui user cunoscut. concluziile le trageti voi
    Asa si?

  10. #52
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    ziua buna domnilor. resita iti dau un singur exemplu, sunt mai multe, le-am scris aseara aici. ieri dimineata am intrat pe profilul cimi cu urmatorul text; "'neata si...la revedere". datorita evenimentelor din ziua precedenta, am vrut sa ne mutam pe alt profil. dupa nici un sfert de ora langa textul meu a aparut cuvantul "panaramo", acesta nefiind editat de mine. nu folosesc astfel de expresii nici cand e vorba de suporterii.....acelei echipe pe care o urasc. daca NU eu am editat acel mesaj, atunci cine? cum spuneam, exemplele pot continua. pt. mine, Banatean, tim s si inca cativa nu e o problema sa postam oriunde, dar ceilalti poate prefera astfel de comunicare-pe profilul unui user cunoscut. concluziile le trageti voi
    daca tu nu ai modificat inseamna ca a modificat un moderator

    daca treaba asta se intampla pe un thread de pe forum se putea vedea clar cine a modificat. pe orice thread se vede cine modifica sau cine sterge mesajele de aceea eu va sugerez sa folositi forumul pentru a nu exista astfel de discutii
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  11. #53
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    eu sunt de acord, dar unii dintre baieti, vor sa isi ALEAGA cu cine stau de vorba. pe un thread se poate baga oricine......eu sper, totusi, ca impreuna cu Banatean sa ii convingem ca e mai bine asa. oricum, ceea ce s-a intamplat nu e in regula.
    Asa si?

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    914
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    daca tu nu ai modificat inseamna ca a modificat un moderator

    daca treaba asta se intampla pe un thread de pe forum se putea vedea clar cine a modificat. pe orice thread se vede cine modifica sau cine sterge mesajele de aceea eu va sugerez sa folositi forumul pentru a nu exista astfel de discutii
    Domnilor useri din "Trupa vesela",de data asta elphax si resita au dreptate cu posibilitatea de a monitoriza mai eficient postarile noastre,inclusiv a lor,a moderatorilor.Parerea mea e ca n-avem nimic de pierdut,oricum si pe profil cine vrea sa ne citeasca,ne citeste(posibilitatea de a gasi intrusul e mai mica,unii sterg mess.altii le reediteaza ) oricum,eu unul sunt de acord cu ei.(mod.)

  13. #55
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Banatean View Post
    Resita,eu nu pot sa vb in numele lor dar si eu cred ca-i mai bine sa "barfim" pe forum si nu pe profiluri,in mod normal asta trebuie sa fie pasul urmator.
    Pe profile a fost mai usor de explicat cateva treburi. Vom face un sfat al "batranilor" si o rezolvam cumva.
    pe vremuri , pe Diverse, erau 2 threaduri "offtopic pt prieteni" si "offtopic pt' dusmani" unde se discutau vrute si nevrute, fara restrictii

    acum, cei mai vechi discuta pe threadul cu Pinguini

    faceti-va si voi un thread "offtopic pt. noii veniti" sau gasiti un titlu, potrivit, ma angajez sa va sustin si 'moderez/protejez'

  14. #56
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    pe vremuri , pe Diverse, erau 2 threaduri "offtopic pt prieteni" si "offtopic pt' dusmani" unde se discutau vrute si nevrute, fara restrictii

    acum, cei mai vechi discuta pe threadul cu Pinguini

    faceti-va si voi un thread "offtopic pt. noii veniti" sau gasiti un titlu, potrivit, ma angajez sa va sustin si 'moderez/protejez'
    DOAR pe tine nu te vrem. daca vin si resita, aurel si leodacin, te primesc.
    Last edited by laurdog; 19th March 2008 at 14:21.
    Asa si?

  15. #57
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    na, e bine asa, cred ca se poate incheia discutia aici, continua dincolo, si sper sa ii depasiti pe pinguini

  16. #58
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Mai o scurta lamurire ! NU CRED ca au venit toti prietenii pe ols ca sa scape de mine ..au venit banatean ,tim ,laur si inca vreo 2 , restul s-au mutat aici dupa ce s-a nasolit prosportul !
    Ca iepurii au fugit , care incotro ...:ras-plans:

    ex-Baxi

  17. #59
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    ati luat o hatarare buna

    ne vedem........... dincolo
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    914
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    DOAR pe tine nu te vrem. daca vin si resita, aurel si leodacin, te primesc.
    Laure m-ai facut sa rad; glume in program ?! ,tu ca crezi ca e dupa noi,sau noi "jucam" dupa reg....crezi ca o sa calci pe <bec> si vrei sa-ti asiguri spatele?!
    ps:eu votez cu elphax,cu toate ca m-a tras de urechi,,am gresit/am platit!CORECT!
    Last edited by OM; 19th March 2008 at 14:51.

  19. #61
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by OM View Post
    Laure m-ai facut sa rad; glume in program ?! ,tu ca crezi ca e dupa noi,sau noi "jucam" dupa reg....crezi ca o sa calci pe <bec> si vrei sa-ti asiguri spatele?!
    ii place pe la spate?
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by resita View Post
    ii place pe la spate?
    e dinamovist d'al tau,e deschis la orice

  21. #63
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    e dinamovist d'al tau,e deschis la orice




    continuarea discutiei aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=238049
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •