Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 64

Thread: Intrebare pentru..admin,moderatori si useri

  1. #22
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Fiecare user isi poate edita mesajele din propriul profil. In altul, nu. Moderatorii pot edita in profile. Dati-mi exact despre ce profil e vorba cu link la el.

    Oricum, fara date concrete nu ma pot uita. Probabil un moderator a editat.

    laurdog, vad ca in profilul tau ai sters mai multe mesaje, alte tale si ale altora. Care e problema?

  2. #23
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    la mine pe profil nu a fost nicio problema, doar la cimi
    Asa si?

  3. #24
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Vadim,asta este link-ul pe care-l cauti,(userul "cimi")
    http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=44339
    Pot sa confirm si eu ca au fost cateva com. mai mult decat ciudate.Ne cunoastem de o vreme si nu cred ca vreunul putea sa aibe asa reactii.

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0

  5. #26
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    M-am uitat in profilul lui Cimi. Cimi a sters toate mesajele de acolo de la el prin profil. Care e problema?
    Attached Images Attached Images

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    M-am uitat in profilul lui Cimi. Cimi a sters toate mesajele de acolo de la el prin profil. Care e problema?
    incerc sa te lamuresc eu.Cum spuneam suntem un grup de prieteni "plecati" de pe prosport care "ne vorbim" zilnic pe unul din profilele personale.deoarece vorbim vrute si nevrute,la sfarsitul zilei "facem curatenie".Uite pe profilul lui "cip tm" azi nu a facut 'curatenie.Si acolo a aparut 'editorul" azi.

  7. #28
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    ce mesaj a fost editat in profilul lui cip tm?

    'Curat' inseamna sa stergeti tot ce ati vorbit? Cam ciudat...

  8. #29
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    deci, baieti, am cautat 30 de minute prin discutiile voastre, nu am reusit sa imi dau seama care e faza

    cred ca cel mai bine ar fi sa discutati pe un thread normal, separat (eu am incercat sa va fac unul pe Poli), exista sectiunea DIVERSE unde va puteti face un thread unde sa discutati, acolo sunt eu moderator si pot sa incerc sa mentin pacea

    pe profil optiunile sunt limitate din pacate ...

  9. #30
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    puteti verifica post-urile de la user-ul "cimi" venite in aceasta dimineatza de de la user-ul "KIDON" ? sigur sunt editate de catre altcineva...

  10. #31
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimi View Post
    puteti verifica post-urile de la user-ul "cimi" venite in aceasta dimineatza de de la user-ul "KIDON" ? sigur sunt editate de catre altcineva...
    astazi ai un singur mesaj, care-i problema?

    KIDON a scris ieri
    Attached Images Attached Images
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  11. #32
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    scuze resita.de ieri sunt cele doua mesaje incriminate.

  12. #33
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Cimi,cele 2 mesaje scrise de KIDON,crezi ca au fost scrise de altcineva?Adica cineva care foloseste username,password si avatarul lui KIDON?

  13. #34
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimi View Post
    scuze resita.de ieri sunt cele doua mesaje incriminate.
    din cate stiu eu pe profilul tau doar tu si moderatorii pot edita sau sterge mesajele.

    Quote Originally Posted by elphax View Post
    cred ca cel mai bine ar fi sa discutati pe un thread normal, separat (eu am incercat sa va fac unul pe Poli), exista sectiunea DIVERSE unde va puteti face un thread unde sa discutati, acolo sunt eu moderator si pot sa incerc sa mentin pacea
    de ce nu faceti asa cum a spus si elphax, exista un thread de offtopic http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=231009 in care sa discutati ce vreti voi, ca acolo doar elphax poate intervenii si din cate il stiu eu nu va intervenii decat daca sunt jigniri.

    ce parere aveti?
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  14. #35
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimi View Post
    scuze resita.de ieri sunt cele doua mesaje incriminate.
    Cimi,dar cu kidon ai vorbit ? Nu-s postarile lui ?
    Ca iepurii au fugit , care incotro ...:ras-plans:

    ex-Baxi

  15. #36
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baxi View Post
    Cimi,dar cu kidon ai vorbit ? Nu-s postarile lui ?
    cimi ! De ce intreb ? Vreau sa stiu daca kidon a postat . Nu ce apare ,doar daca a postat , pt ca stiu ca este posibil sa ...nu stiu sa explic clar , un cunoscut de-al meu are un programel , discuti cu cineva ,iti trimite programul [ nu stiu cum ..link sau .. si dupa aia tu scrii un text dar iti apar numai prostii ..nu stiu daca am fost destul de clar !1
    Ca iepurii au fugit , care incotro ...:ras-plans:

    ex-Baxi

  16. #37
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    ok,resita.pe mine ma deranjeaza principiul.recunosc ca sunt cam negru in cerul gurii,dar folosesc ca arma ironia,nu cuvintele grele.si intr-o discutie intre prieteni e chiar deranjant sa apara replici care-mi sunt atribuite dar nu-mi apartin.

  17. #38
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    kidon a postat la mine.sa-ti explic baxi cum e:
    de exemplu eu postez la tine :salut baxi.apare mesajul corect.in cateva momente apare modificat cu o jignire salut baxi,***.sau este sters si apre alt comment.eu stiu ca am "prieteni" de pe forumul pro-sport dar...

  18. #39
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    @ Resita
    Hai sa incerc eu sa-ti raspund,daca observi in acel grup sunt polisti,utisti,stelisti,dinamovisti,nu cred ca ar intra pe subforumul Poli Timisoara pt a purta acele discutii.Cred ca profilurile sunt cele mai nimerite locuri pt a discuta si a ne combate.In general este vb de useri noi,trecuti de prima tinerete care s-au adaptat mai greu la noul site dar dupa cum ai observat o parte au iesit pe forum pt discutii,mai devreme sau mai tarziu discutiile cred ca se vor muta acolo.Pana acum au fost 2 probleme,cronologic :
    1)Aparitia pe profilurile noastre a userului baxi care ne-a calcat pe toti pe nervi (o face de 2 ani,il cunoastem bine dar a aparut si aici.Oricum era inevitabila aparitia lui) si a facut-o pana intr-un pct.,de cateva zile nu mai sunt probleme.
    2)Clonarile au fost motivul pt care s-a parasit acel site si credeam (cel putin eu cred incontinuare) toti ca aici nu se va repeta istoria.
    Spun toate acestea pt ca eu am fost cel care le-am propus parasirea acelui site si mutarea pe onlinesport.,repet ne cunoastem (virtual) de vreo 2 ani si ne stim reactiile.

  19. #40
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimi View Post
    kidon a postat la mine.sa-ti explic baxi cum e:
    de exemplu eu postez la tine :salut baxi.apare mesajul corect.in cateva momente apare modificat cu o jignire salut baxi,***.sau este sters si apre alt comment.eu stiu ca am "prieteni" de pe forumul pro-sport dar...
    s-a intamplat o data sau se repeta ? Mi-a zis colegul asta al meu de un program ..vorbesti cu mine ,..iti dau replica cu programul asta [ habar n-am cum ,nu stiu detalii , doar am aflat dar e prea complicat pt mine sa explic cum se face ]si dupa aia tu imiraspunzi si apare textulmodificat [ cu injuraturi de regula ] Nu stiu daca asta aipatit , doar am povestit ca este posibil ...[ nu stiu cat tine efectul ,daca ti-lpoate anula cel ce ti l-a trimis ..nu stiu nici daca despre asta e vorba , dar ar putea fi posibil ..
    Ca iepurii au fugit , care incotro ...:ras-plans:

    ex-Baxi

  20. #41
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    salut banatean.cu siguranta, da.

  21. #42
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    cimi, de ex. daca tu scri la mine in profil salut resita acest mesaj poate fi editat de tine in maxim o ora, dupa o ora tu nu mai poti edita, de un moderator care poate sa editeze sau de mine.

    doar acest persoane pot edita un mesaj. nici un alt user nu poate sa modifice mesajele tale.

    daca mai ai intrebari nu ezita sa intrebi
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •