Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 106 to 126 of 148

Thread: De la fani, cu simpatie si cu pumnii stransi

  1. #106
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Sariturile nici de actualul cod nu prea au fost influentate.....nu au aparut sarituri noi ( doar saritura Cheng)..sunt acelelasi de ani de zile, doar ca fiecare in parte a fost evaluata altcumva.
    La baieti nu stiu care sunt noile reguli.....

    Tess, daca va reusi Stela sa ia o medalie la paralele ( indiferent de culoare), din punctul meu de vedere, va fi cea mai valoroasa medalie de la aceste Jocuri Olimpice. Trei medalii imi doresc pt gimnasti: 1 medalie pt Stela la paralele/individual compus, 1 medalie la sol pt Sandra si un aur olimpic pt Dragulescu.
    www.fangymnastics.com

  2. #107
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 21mai View Post
    Marian Dragulescu - Aur la sol si argint la sarituri
    Razvan Selariu - locul 5 la individual compus si medalie de bronz la sol
    Steliana Nistor - locul 3 la individual, locul 4 la paralele
    Sandra Izbasa-locul 1 la sol si locul 3 la barna
    Ana Tamarjan- locul 4 la barna si argint la sol
    La echipe baieti- bronz sau locul 4
    La echipe fete bronz sau locul 4
    Acesta este prnbosticul meu

    Ce le doresc in schimb este:
    Aur pt Marian la sol si sarituri si sa prinda finala la bara
    Argint pentru Selariu la individual si bronz la sol
    Argint pentru Popescu la cal
    Aur pentru Stela la individual si argint la barna
    Aur pentru Sandra la sol si bronz la individual
    Bronz la sol pentru Ana Tamarjan
    La echipe locul 3 la baieti
    La echipe locul 2 la fete
    Sa inteleg ca Anamaria va obtine argint la sol dar tu iti doresti sa ia doar bronzul?

  3. #108
    sport legend ela_diana's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ibiza, spain
    Posts
    715
    Reputatie
    1
    Eu le doresc gimnastilor nostri mult noroc si multa stapanire de sine. Sa evolueze curat, fara ratari si fara emotii.
    Ii doresc Stelei o medalie la individual compus si daca e posibil una la paralele, le merita pe amandoua.La fel ii doresc si Sandrei sa castige o medalie cat mai pretioasa la sol si poate si la barna.
    O felicit pe Ana ca a reusit sa se antreneze in continuare tinand cont de durerea misterioasa si ii doresc un concurs foarte bun si o medalie la sol sau la barna.La fel si Gabitei un concurs curat fara emotii , noi toti avem multa incredere in tine . Va tinem pumnii tuturor fetelor.

  4. #109
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Am sa dau medalia de aur echipei feminine de gimnastica.

    In calitate de iubitoare a acestui sport multumesc tuturor gimnastelor pentru munca lor, pentru ca sunt acolo in prima linie, pentru ca ne bucura si ne emotioneaza la fiecare exercitiu,.
    Le urez tuturor fetelor multa bafta la Olimpiada de la Biejing, noi le tinem pumnii !!!
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  5. #110
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    sper din toata inima ca ambele echipe atat fem cat si masc. sa ia medalie cu echipa in primul rand! Este foarte important sa iei medalie cu echipa, asha iti arati adevarata valoare! apoi si pe aparate si la individual ar fii frumos! Oricum sper sa isi revina din calificari, mai ales baietii care au avut o zi.... of ... niciodata nu ne-au dat emotii asha de mari cu calificarea in finala pe echipe...poate s-au pastrat pentru marea finala cine shtie?
    Si fetele sa mearga bine sa ia medalie, e foarte important sa fie medalie, indiferent ce culoare va avea!

    Succes!

  6. #111
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    sper din toata inima ca ambele echipe atat fem cat si masc. sa ia medalie cu echipa in primul rand! Este foarte important sa iei medalie cu echipa, asha iti arati adevarata valoare! apoi si pe aparate si la individual ar fii frumos! Oricum sper sa isi revina din calificari, mai ales baietii care au avut o zi.... of ... niciodata nu ne-au dat emotii asha de mari cu calificarea in finala pe echipe...poate s-au pastrat pentru marea finala cine shtie?
    Si fetele sa mearga bine sa ia medalie, e foarte important sa fie medalie, indiferent ce culoare va avea!

    Succes!
    Asa sa fie!!

    cherry, poate ai crezut ca forumul nostru e pustiu zilele astea...nicidecum! despre Olimpiada se discuta aici: http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=411


    sper sa ne vedem si acolo

  7. #112
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by busumary View Post
    eu acord argint pentru achipa fetelor si bronz echipei baietilor Succes mult,din toata inima si din partea mea !
    pentru ambele achipe !
    PS : Tess,crezi ca ma poti trece cu vederea ca am dat 2medalii in aceeasi zi?
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Sa trec cu vederea? Daca va fi sa se intample asa, cand ajung in tara, vin la Galati sa te imbatisez, sa te pup si sa sarbatorim!
    Quote Originally Posted by busumary View Post
    tre sa te tii de promosiune Tess !)
    Mary, la promisiunea aceasta te refereai? Am raspuns la JO ca ma tin de promisiuni... dar se pare ca ... era vorba de argint la fete si bronz la baieti.

    Te voi pupa si imbratisa cand ne vom vedea si vom sarbatori "bronzul cu valoare de aur" de azi, dar fara promisiuni de cand si unde se va intampla. Am mai zis ca nu imi place sa fac promisiuni si sa nu ma tin de ele dar imi doresc si sper sa ne vedem cat de curand se poate! Oricum am o restanta, sa aduc la urmatoarea intalnire albumele pe care tatal meu le-a pus atat de bine la pastrare... mi-a promis ca le cauta si le gaseste ca nu le-a aruncat

    Inca o data, felicitari fetelor!
    Last edited by Tess_AN; 13th August 2008 at 10:42.

  8. #113
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Asa sa fie Tess.Chiar daca nu stim cand va veni acea zi,eu tot o astept cu nerabdare!In ce priveste valoarea medaliilor,am o singura parere:aceea ca toti ar trebui sa primeasca o medalie pt faptul ca au ajuns acolo,ceea ce nu e o joaca,de la ai nostri de acasa!
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

  9. #114
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by busumary View Post
    In ce priveste valoarea medaliilor,am o singura parere:aceea ca toti ar trebui sa primeasca o medalie pt faptul ca au ajuns acolo,ceea ce nu e o joaca,de la ai nostri de acasa!
    Ai dreptate Mary... daca am trai intr-o lume ideala... si buna si recunoscatoare... Oricum noi ii iubim...
    Off topic: Inca o data, special pentru tine, felicitarile cuvenite de Sf. Marie!

  10. #115
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Mai e foarte putin pana la Europene.

    Cred ca e timpul sa transmitem mesajele de incurajare pt gimnasti si bineinteles sa continuam jocul de oferit medalii asa cum am facut si anul trecut.

    Ce ziceti?
    Last edited by mikeyy; 20th March 2009 at 21:45.
    www.fangymnastics.com

  11. #116
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Ana Maria Tamarjan -aur individual compus!

    Ii doresc prea mult asta Anei - chiar daca ma pun rau si cu sefu pentru ca i-am "suflat" favorita!

    Bafta tuturor fetelor si baietilor romani participanti!
    E ca anul trecut Mihai, o medalie pe zi? Sau?

  12. #117
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da, Tess..regulile raman la fel (defalt regulile jocului tu le-ai spus )

    Medalia mea de azi e tot una de aur si merge spre Flavius Koczi la individual compus.
    www.fangymnastics.com

  13. #118
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Gabi Dragoi - (nu mi-e greu sa aleg aparatul dar tinand cont de problemele ei de sanatate oscilez intre a-i dori finala la paralele si medalie la barna) - totusi, finala la paralele

    M-am molipsit si eu de la Forminte, nu ma mai gandesc la medalii; in curand o sa ma bucur daca mai participam


    Si totusi imi doresc s-o vad pe podium, la barna, pe cea mai inalta treapta! Hai Gabi!

  14. #119
    sport legend mesteritza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Timisoara/Caransebes
    Posts
    549
    Reputatie
    1
    Ravan Selariu - aur la sol. Anul trecut a fost atat de aproape si imi doresc din tot sufletul ca anul acesta sa reuseasca!
    zambeste si lumea va zambi cu tine...

    Promotia 2009 Automatica si Calculatoare
    "Vom ramane in suflet alb-violeti! Poli suntem noi!"

  15. #120
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Anamaria Tamarjan, aur la barna

    Ce ma bucur ca am prins la timp joculetul!!!!!

  16. #121
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Diana Chelaru - bronz la sarituri!

  17. #122
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Sandra - aur la sol!!!

  18. #123
    sport legend ela_diana's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ibiza, spain
    Posts
    715
    Reputatie
    1
    Diana Chelaru argint la sol!!

  19. #124
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    E nu imi spun dorintele pentru ca nu mai implinesc.

  20. #125
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Dani Popescu-aur la sarituri!

  21. #126
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Koczi - argint la cal!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •