Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 199

Thread: Intrebari si contestatii

  1. #22
    Over the top junior's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Acolo unde se face cea mai bună pălincă din lume !!!
    Posts
    891
    Reputatie
    1
    majoritatea forumurilor pot seta topicurile pentru a se putea edita iar modificările să apară data ultimei accesări a topicului...mesaj de genul:
    This post has been edited by junior: Today, 06:57 PM
    nu se poate şi pe acest forum???
    [COLOR=DarkRed]Acolo unde se face cea mai bună pălincă din lume ...[/COLOR]
    [COLOR=Magenta]Dacă nu crezi vino să o guşti.....[/COLOR]

  2. #23
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Salut !

    Se pare ca Pandurii Tg.Jiu a fost promovata in Liga 1.
    Daca pentru prima etapa lucrurile au fost aranjate de admini ce se va intampla cu celalelalte ( 2,3,4,5 ) ?
    De exemplu,eu plec marti in vacanta si as vrea sa stiu ce si unde sa scriu in legatura cu meciurile Pandurilor din etapele de mai sus cu posibilitatea sa pastrez sanse de a puncta in aceste meciuri !

    Cu speranta ca acest mesaj va fi citit de cine trebuie.....multumiri anticipate !

    Salve ! D.A.

  3. #24
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    mblue: asa e, era mai bine daca nu se deschidea etapa 3 inca de la inceput, dar nimeni nu avea cum sa prevada problema retrogradarii. Acum ne vom descurca asa.

    dorian27: anul trecut (adica luna trecuta) premiile au fost componente de calculatoare, gen placa de baza si DVD Writer.

    junior: vezi mesajul precedent al lui Vadim
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...24&postcount=7

    Geografu: de unde ai aflat ca Pandurii a fost promovata? ProSport spune ca FRF asteapta azi-maine decizia UEFA privind redobandirea licentei de catre Sportul Studentesc, deoarece in manualul de licentiere nu este prevazuta situatia asta.
    http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=124250

    Precis se rezolva pana marti si vei pleca in vacanta linistit.

  4. #25
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klingon View Post
    mblue: asa e, era mai bine daca nu se deschidea etapa 3 inca de la inceput, dar nimeni nu avea cum sa prevada problema retrogradarii. Acum ne vom descurca asa.

    dorian27: anul trecut (adica luna trecuta) premiile au fost componente de calculatoare, gen placa de baza si DVD Writer.

    junior: vezi mesajul precedent al lui Vadim
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...24&postcount=7

    Geografu: de unde ai aflat ca Pandurii a fost promovata? ProSport spune ca FRF asteapta azi-maine decizia UEFA privind redobandirea licentei de catre Sportul Studentesc, deoarece in manualul de licentiere nu este prevazuta situatia asta.
    http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=124250

    Precis se rezolva pana marti si vei pleca in vacanta linistit.

    E adevarat maine FRF va primi de la UEFA notificarea scrisa care va garanta daca Sportul va fi sau nu in liga 1 .Dar 90 % se pare ca Pandurii vor urca in primul esalon fotbalistic.
    Asteptam alte stiri !

    Salve ! ( si multumesc ) ! D.A.

  5. #26
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    ANUNT IMPORTANT !!

    Se pare ca la ora 21,50 a parvenit FRF-ului circulara trimisa de UEFA care o da pe Sportul 99 % retrogadata in Liga II.
    Maine dimineata Florin Prunea se va prezenta la sediul LPF si va propune urcarea Pandurilor in Liga I.


    Sa auzimi de bine....

    Salve ! D.A.

  6. #27
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klingon View Post

    dorian27: anul trecut (adica luna trecuta) premiile au fost componente de calculatoare, gen placa de baza si DVD Writer.
    Multumesc de raspuns....dar cu astfel de mizilicuri de premii prefer alte adrese de sport pe care vor fi concursuri!!!
    Succes tuturor care se incumeta la acest '' concurs''!!!

  7. #28
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Geografu: multumiri ca ne tii la curent (220V). Intr-adevar, sunt semne clare ca Sportul va juca la matineu. Cand se anunta oficial inlocuitoarea deschid un topic special pentru meciurile ei din etapele 2-5.

    dorian27: alles gute.

  8. #29
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klingon View Post
    Geografu: multumiri ca ne tii la curent (220V). Intr-adevar, sunt semne clare ca Sportul va juca la matineu. Cand se anunta oficial inlocuitoarea deschid un topic special pentru meciurile ei din etapele 2-5.

    dorian27: alles gute.
    Cu placere prietene Klingon !

    Sper ca aceste mini-topicuri vor fi deschise pana marti ( i hope ! ) ca sa ma bucur si eu de vacantza ! Si o curiozitate : voi adminii aveti voie sa participati la concurs ?

    Sa auzim numai de bine ....

    Salve ! D.A.

  9. #30
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    tim1973, onyxx: aveti meciul UTA - Farul anulat pentru ca ati pus pronosticurile dupa inceperea lui

    Geografu: toata lumea are voie sa participe. Concursul este transparent, in sensul ca oricine poate verifica toate punctajele acordate, inclusiv pe al lui si pe al moderatorilor forumului.

  10. #31
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Stiu ca poate sunt pisalog dar cand vor aparea acele mini-topicuri cu pronosticurile Pandurilor ?

    Salve ! D.A.

  11. #32
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Geografu: gata domnule, poti sa te bucuri.

    Pentru toata lumea: amintesc ca meciul Sportul/Pandurii - Rapid din etapa 1 a fost anulat in acest concurs. Nimeni nu primeste puncte pentru el. Pronosticurile din etapele 2-5 ale meciurilor echipei Pandurii Targu-Jiu se pun pe threadurile deschise special pentru ele. Din etapa 6 intram in normalitate, cu un singur thread pentru cele 9 meciuri ale etapei. Stiu ca unii dintre voi au pus deja pronosticuri la meciurile Pandurilor pe threadurile cu restul meciurilor, dar faceti tot posibilul sa le puneti si pe threadurile deschise special pentru ele.

  12. #33
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Iti multumim ca te-ai ocupat serios de aceasta problema !


    Salve ! D.A.

  13. #34
    sports fan NY_giants05's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    563
    Reputatie
    1
    am intrebare...Daca am pariat in threadu-ul "Etapa a 2-a", si am scris in loc de Dinamo - Sportul, Dinamo - Pandurii mai are rost sa pariez pe meciul cu Pandurii si pe thread-ul facut special pt. ei ?

  14. #35
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by NY_giants05 View Post
    am intrebare...Daca am pariat in threadu-ul "Etapa a 2-a", si am scris in loc de Dinamo - Sportul, Dinamo - Pandurii mai are rost sa pariez pe meciul cu Pandurii si pe thread-ul facut special pt. ei ?
    Nu.

    Initial am vrut sa impun votarea pe threadurile speciale, dar sunt prea multi care au facut la fel ca tine si nu toata lumea citeste threadul asta de intrebari si raspunsuri, asa ca... important e ca ai pus numele Pandurii.

  15. #36
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1

    Wink Perseverenta conteaza

    Cei care au avut doar 2-3 pronosticuri corecte in prima etapa nici sa nu se gandeasca sa renunte. Anul trecut, castigatorul acestui concurs a avut o medie de 4.40 pronosticuri corecte pe etapa (8.00 fiind maximul, din 8 meciuri). Anul acesta fiind 9 meciuri pe etapa, anticipez ca invingatorul va avea o medie in jur de 5.00. Media asta corespunde unui punctaj total de 34 x 5 = 170 de puncte. Dar si cu 150 se va ajunge undeva sus. Oare exista cineva atat de slabut sa nu ajunga la 150 de puncte din 34 de etape? Ia sa vedem...

  16. #37
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Prietene Klingon as vrea sa te intreb cine a castigat concursul sezonul trecut si daca el mai participa si anul asta ?

    Multumiri anticipate !

    Salve ! D.A.

  17. #38
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Geografu View Post
    Prietene Klingon as vrea sa te intreb cine a castigat concursul sezonul trecut si daca el mai participa si anul asta ?

    Multumiri anticipate !

    Salve ! D.A.
    Top 5 anul trecut (ei au luat premiile):

    LOC PCT Nume
    0001 132 TNT
    0002 125 MARCEL55
    0003 123 alex36
    0004 123 *andrew*
    0005 123 micutzu11

  18. #39
    SALVE isilviu's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    143
    Reputatie
    1

    pandurii

    Trebuie sa postam separat toate rezultatele Pandurilor sau pentru etapele pentru care nu am pus inca pronosticurile (3,4,5) punem direct Pandurii in loc de Sportul si postam asa?
    Last edited by isilviu; 3rd August 2006 at 23:58.

  19. #40
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by isilviu View Post
    Trebuie sa postam separat toate rezultatele Pandurilor sau pentru etapele pentru care nu am pus inca pronosticurile (3,4,5) punem direct Pandurii in loc de Sportul si postam asa?
    Ambele variante spuse de tine sunt bune.

    Insa cei care au apucat sa posteze deja cu Sportul vor trebui sa posteze separat cu Pandurii.

  20. #41
    senior
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    L.A. baby
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Klingon, what's up my man!? Hey vreu sa stiu daca o sa ni se ia in considerare rezultatul de la Dinamo-Sportul, eu spre exemplu nu am vazut Threadul special pt. Dinamo-Pandurii, dar stiam ca in locul Sportului o sa joace Pandurii, sper ca de etapa viitoare in locul Sportului sa fie echipa Pandurii, ca sa nu mai fie incurcaturi, mersi mult si ... Haide Gloria hi hi.
    Haide Gloria!!!

  21. #42
    senior
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    L.A. baby
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca puteam schimba si eu echipa, asta este, no big problem, mersi mult.
    Haide Gloria!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •