View Poll Results: Pronostic

Voters
78. You may not vote on this poll
  • 1

    28 35.90%
  • X

    19 24.36%
  • 2

    31 39.74%
Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 373

Thread: Etapa 18: Dinamo - Steaua

  1. #43
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    la ce te referi?

  2. 23rd March 2004, 18:34
    Reason
    incearca sa scrii si alt mesaj!

  3. #44
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    ca unii spun "suntem cei mai tari" e de inteles. ca altii au o parere critica tine doar de anumite caracteristici. dar nu e sanatos sa spui "voi". cel putin mie nu-mi place.

    toata lumea de fapt poate sa spuna acelasi lucru. prima repriza bine. in a doua au plecat acasa. m-a enervat ca piturca nu a fost in stare sa gaseasca ceva contra poresingului perfect al rapidistilor. din pacate
    Last edited by vasile314tzurka; 23rd March 2004 at 19:20.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  4. #45
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Lasa ca poate va luati si voi un antrenor la vara, mai ales daca nu prindeti nici o cupa europeana la sfarsitul sezonului.

  5. #46
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    si tu vrei sa vii la toamna? hm

    nu cred ca se va schimba antrenorul. nu a fost schimbat nici cind a avut o serie neagra de ii facea galeria parastasuri, asa ca jiji nu cred ca va gasi om cu aceleasi uri personale precum tzupirca inima rea si minte rara. asta e.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  6. #47
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    ieppy, la "impunsaturi" te mentii in aceeasi linie , dar ai ceva noutati de la fratiorul tau Ayrton ?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #48
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Ce dor imi e de slagarul primaverii: Piti, piti nu pleca, ne pleca urmat de celebrul Piti, piti, du-i in B, du-i in B. O tempora! Iar asta le cantam noi astia din galeria opusa. Credema sunt cel mai mare fan al lui Piti. īMai ales daca reuseste sa nu va califice macar in UEFA. Posibil este, cat de realista este varianta vedem sambata.

    Inter, fac si eu ce pot mai ales ca fratiorul ma cam lasat singur impotriva tuturor(am vazut ca e la moda sa iti spui asa chit ca rapidistii au spus-o primii). Si eu inca sunt decent, cred ca ai citit si tu ce spun stelistii de Dinamo. Eu mai fac o aluzie ei o dau cu verdicte. Lasa ca le va trece sper sambata.

  8. #49
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    parca si eu imi aduc aminte de agentul 007 de la voi :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #50
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Daca nu joaca Dorinel, Steaua are sanse taiate cu 50%.

  10. #51
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    A fost odata ca niciodata... Acum transformam orice echipa in 007. Oricum ma bazez pe Craiova ca ii va trata pe Steaua cum se cuvine in Banie si ma refer in primul rand pe teren ca in tribune sunt si vor fi: In deplasare.

  11. #52
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    am o boala pe el de moare calul rostogolindu-se. asa minte imbicsita nu am vazut. ii iese cietodata si dupa aia se pierde si se uita de crezi ca e cel putin shopenhauer din babaroasa. nu stiu de unde am facut rost de atitia filosofi in fotbalul romanesc. mi s-a parut o porcarie scoaterea lui de la nationala dar mirlania cu lacatus nu o sa i-o iert. l-as fi preferat pe laca oricind in lociul lui, dar ala nu are o minte dusa numai la invirteli. dupa cum jucase rapidul primele doua meciuri as fi zis ca batem fara probleme. la 3-1 la fel. dupa cum au luat golul al doilea de la rapid am mutat pe sumo. asa timpenii de aparare nu le pot intelege. mai ales ca se lauda cu cea mai buna aparare. fundasii centrali erau oriunde nu la locul lor. e adevarat ca m-a enervat meciul cu farul ca din cauza lui am pierdut primul loc, dar sa nu fii in stare sa te adaptezi e dezastruos.

    nu stiu cum va fi in meciul cu dinamo. eu am pus 2, deh, tot cu steua tin, dar nu cu mare tragere de inima. sper sa-si revina si sa o lase mai moale cu fumurile. mai ales ca principalul motiv al scandalului cu nationala a fost "omogenizarea echipei". halal.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  12. #53
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Chiar, interesant ca multi stelisti au uitat de felul cum sa purtat Piti cu Laca. Chiar ciudat!

  13. #54
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    hai sa pun "praz" pe foc, steaua bate ! :p clar!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  14. #55
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    pai daca pui gaz faci imnul stelei. Si daca bate ce? Tot noi luam campionatul. Iar vaza cu bate clar este de domeniul fantasticului. dar in fine, parerea ta.

  15. #56
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pana una alta, ca de la om la om shi nu de la suporter la suporter : dinamovishti dragi ! nu consideratzi ca, macar pentru infumurarea voastra, meritatzi sa mancatzi bataie ?! io zic ca daca atzi gandi ca nishte oameni shi nu ca nishte suporteri atzi spune tare shi raspicat DA! Dar nu-i problema daca va opreshte ceva sau cineva sa spunetzi asta. Raspunsul oricum va veni sambata.....
    Dinamo 0 - 1 Steaua -> asha cum dau italienii, ca sa va ofticatzi shi mai tare
    ex-alpopa

  16. #57
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    hai sa pun "praz" pe foc, steaua bate ! :p clar!
    daca bate, ai o placinta de praz de la mine cadou la a 5-a intilnire. merge cu vodca, brici
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  17. #58
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    sa marcat ! :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #59
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai draga stelist, daca si noi suntem ingamfati atunci alde jiji si memeaca ce or fii? Si ca sa iti raspund din punct de vedere al omului, voi meritati sa mancati bataie pentru ca sunteti mai ingamfati ca noi, si cand spun asta ma refer la suporteri. Vrei sa iti dau si exemple sau ma crezi pe cuvant. Stai flexat ca Dinamo da sigur gol cu Steaua. cate inca nu sa stabilit, mai intai sa vorbim cu arbitrul meciului.

  19. #60
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    pai daca pui gaz faci imnul stelei. Si daca bate ce? Tot noi luam campionatul. Iar vaza cu bate clar este de domeniul fantasticului. dar in fine, parerea ta.
    draga ieppy, fantasticul si fotbalul sunt lucruri foarte apropiate. vrei exemple? am de toate culorile. cel mai celebru e brazilia - italia din 82. daca vrei de la tine din ograda ia un 17 nentori tirana. asa ca spera sa fie macar un meci frumos.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  20. #61
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    ieppy , dragule vezi ca pt. "stai flexat" tre sa dai drepturi de autor lui iulian care e .... stelist
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #62
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    dau si o bere daca trebuie dar nu stiam ca el a inventat-o.

    Vasile, asa e cu fantasticul. Fantastic ar fi daca va bagam si pe voi in clubul 007, nu? Sunt lucruri greu de crezut dar care se pot intampla. Eu nu cred ca Steaua ne poate bate clar(adica un 3-0 scurt).

  22. #63
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Mai clar de 0-1 ce vrei?!!! Ieppy, nu intzeleg de ce-i tot bagatzi in discutzie pe MM shi JJ. Noi n-am zis nimic de Borcea. Zicem de suporteri in general. Shi sa nu-mi zici mie ca dinamovishtii nu sunt ingamfatzi shi-shi dau aere.....
    ex-alpopa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •