View Poll Results: Pronostic

Voters
33. You may not vote on this poll
  • 1

    21 63.64%
  • X

    9 27.27%
  • 2

    3 9.09%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 69

Thread: Etapa 18: Rapid - FC National

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Negru, dupa parerea mea, nu ar mai trebui titularizat...Iacob este o parnaie de jucator, dar Nita isi va arata in acest meci clasa. Badoi si Zyiati, cei mai buni jucatori ai Rapidului in acest retur vor face diferenta. Rapid-National 2-0
    [FONT=Franklin Gothic Medium]Liber Pater[/FONT]

  2. #23
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Eu zic 3 la 1 pentru Vishinii. Nationalul nu merita locul 4 in campionat de aia zic eu ca Nationalul o sa se duca pe #6 in calasament la sfarshitul etapei.

    FORTZA OTELUL
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  3. #24
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Cred ca bate Rapidul. Mai ales daca joaca ca in repriza a doua cu Steaua.

    "Daca va pune osul si va trage de el, zic ca va ajunge genul de jucator Galca. " Doamne fereste.

  4. #25
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Rapidul pare cea mai stabila echipa din campionat! A practicat un fotbal bun si par ca stiu sa fructifice fazele fixe! Nationalul nu cred ca va face prea mult fata rapidistilor. Scor 2-1 pentru Rapid

  5. #26
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    RAPID va castiga acest meci, cu greu
    Sper ca debutul lui Vasilache sa fie de bun augur, sper sa marcheze
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #27
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    [QUOTE=penny]Cred ca bate Rapidul. Mai ales daca joaca ca in repriza a doua cu Steaua.QUOTE]


    Dar daca joaca ca in prima repriza cu Steaua ?
    Free Sevilla!!!!

  7. #28
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Atunci e cam nashpa...
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  8. #29
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Daca joaca ca in prima repriza cu Steaua, e ok!!! Sa dea doua goluri fara sa aiba ocazii, ar fi perfect. Ma indoiesc ca Nationalul va juca cum a jucat Steaua in Ghencea. Poate am avut indoieli la inceput, dar acum sunt sigur de victoria Rapidului. Mai ales ca din punct de vedere fizic e cea mai bie pregatita echipa din tara. Cat despre absentele lui Sabin si Niculae, nu va speriati. Vor avea grija Nita si Iacob sa demonstreze ca au valoare de Rapid.
    Bate rapidul.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  9. #30
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    1 solist
    anti Dinamo, anti oier

  10. #31
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    O sa bata Rapid, dar o sa fie greu! Mie imi pare rau ca n-o sa ajung la meci... in rest numa' de bine!

  11. #32
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1

    Wink

    Am pronosticat 2 :p mai mult asa, ca sa ies din monotonie (prea multi de 1), iar asta face parte din categoria de meciuri in care surprizele pot apare oricand. Sincer cred ca este un meci in care se vor specula la maxim greselile din apararile celor doua echipe. Dupa mine este un meci de pronostic x. Pacat ca una din cele doua echipe, aflate in momentul de fata pe locurile 2 si 3. nu vor participa in toamna in cupele europene (nu prea cred eu ca Dinamo o sa piarda cupa ). Miza este mare, nu numai pentru castigarea campionatului, ci si pentru participarea intr-o cupa europeana.
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  12. #33
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu e chiar hazardat. Avind in vedere ca nu joaca Sabin...

  13. #34
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    GOOOOOL! Asta-i fotbalul curat! Asa trebuie sa arate!
    Aa... si inca ceva. A observat cineva pe ce loc se afla Nationalul? Nu-i bagati fratilor in seama si poate la anu.... Surprize surprize.

  14. #35
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    opss supriza , o batut Natzionalul

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Am sperat io bine intr-un egal da' m-a surprins gafa lui Dolha. Rapid o ia in barba shi-mi da shi mie un prilej de bucurie in week-end-ul asta, dupa ce Steaua shi Newcastle au pierdut in deplasare. RAPIDISHTI! Ma ashtept sa progresatzi shi sa batetzi pe Dinamo inca o data!
    Bravo lui Olaroiu shi lui FC Natzional. Au avut un noroc cum n-a avut nimeni aceste 3 etape da' au shi shtiut sa profite de el. Alaturi de Dinamo, Natzionalul e campioana returului pana acum : 3 meciuri, 3 victorii.....Cat ma bucur ca jucam cu ei in Ghencea.....
    ex-alpopa

  16. #37
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Parca o si vad pe Andreea Marin comentand meciurile Nationalului in direct.

  17. #38
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    iar ia Rapidu' campionatul,si se anunta cica un retur de foc! foc de paie...Dinamo a cistigat o gramada de puncte pe mina lui Steaua si Rapid..va multumim sincer!

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu te bucura asha Calule. Intr-un clasament al meciurilor intre rivale suntetzi pe locul 3. V-a batut Rapidul la voi acasa, v-a batut shi Steaua in Ghencea. Atzi batut shi voi pe Steaua (2-1), dar avand in vedere rezultatul din tur (0-1) suntetzi in dezavantaj. Ashtept acum sa o tzinetzi pe aceeashi linie cu echipele din Bucureshti. Sa va bata shi Natzionalul shi Rapidul. Ar fi minunea minunilor! Dar sper sa se intample! :p
    ex-alpopa

  19. #40
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Cred ca NATIONALUL a meritat victoria !
    Comentatorii vorbeau de RAPID ca a atacat tot timpul.
    NATIONALUL a fost foarte taioasa pe CONTRAatac ! Se vede mina antrenorului !
    OLAROIU !
    Vere, in 2-3 ani...esti dus !
    Stie v'o limba straina ?

    Mäi baieti, ce-i cu DOLHA asta ?
    Asta nu e convocat la NATIONALA ?
    Normal, se pot intimpla si astfel de...lucruri in fotbal dar...asta a mai gafat si cu STEAUA parca ?!
    N-ar trebui ca DAN sa-i dea...timp de gindire pe...banca ?

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    La prima vedere am crezut ca mingea a sarit aiurea din gazon. Vazand reluarea nu mi-am pastrat parerea! Daca era Lefter sau Campeanu ar fi fost acuzat de vanzare de meci!
    ex-alpopa

  21. #42
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Daca va uitati un pic la schimbarile pe care le-a facut Petrescu veti observa ca el a jucat din min 46 si pana cand a intrat Nitza (min 64 parca) fara nici un atacant. Cum poti pretinde sa castigi un meci daca nu joci cu nici un atacant. Si l-a bagat pe acets Nita, care numai pe stilul actual al Rapidului nu e. Asta este fotbalul. Dinamo are cale libera spre campionat, si din pacate trebui s-o zic, il merita, dupa meciurile de pana acum. Ceea ce se anunta la inceputul returului un campionat echilibrat, iata ca a devenit dupa 3 etae scurse de la inceputul returului, unul fara miza. Daca se va continua in acest ritm. Sa speram ca Dinamo va calca gresit.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •