View Poll Results: Pronostic

Voters
36. You may not vote on this poll
  • 1

    22 61.11%
  • X

    7 19.44%
  • 2

    7 19.44%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 74

Thread: Etapa 18: Gloria - Universitatea

  1. #43
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    bucurati-va ca mai vine si la voi in oras o echipa mare ,ca nu se stie ,de anul viitor o sa mergeti mai de dimineata sa vedeti fotbal la bistrita . - forta stiinta -

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Ma amuz ce se umfla unii shi altzii in pene p-acilea de parca ar fi vorba de cine shtie ce echipe. Pana una alta e meci intre 2 echipe chinuite de la jumatatea clasamentului. Privind obiectiv ultimele performantze shi palmaresul de-acasa al Gloriei shi cel din deplasare al Universitatzii e clar : normal ar fi sa bata Gloria, probabil chiar mai ushor decat a facut-o cu Bacaul (2-0). Dar nu se shtie niciodata.........
    ex-alpopa

  3. #45
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    alpopa, tu l-ai vazut pe inter? cum adica craiova la jumatatea clasamentului? wow, vezi de vino pe 16 cu unii de doi metri si ceva
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  4. #46
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    Alpopa joacate tu cu vorbele si sa vezi ce n-ai vazut (pe 16 )
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Am vazut eu ieri alta echipa chinuita din Italia. Inter a cashtigat cu 4-3 nemeritat ash zice. Sau mai bine zis profitand de greshelile lui nenea Camacho; Benfica ii umilise in I repriza.......Sa vedem ce le-or face craiovenilor "portughezii" de la Bistritza........
    ex-alpopa

  6. #48
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    aia e. inca un stelist caredin acuza necugetarii sale trece cu arme si bagaje la craiova ce le pot face?

    intere, mai lasa-l macar returul la noi pe forum
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  7. #49
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    ce sa spun, mai bine vezi de ai tai ca anul trecut v-am scos fotbalul din cap :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Shi daca jucatorii craioveni se uita pe forum shi se ambitzioneaza mai tare?! :p Dorintza mea nu e alta decat de a transforma un meci de bambilici (cum se anuntza) intr-unul de fotbal! Vazand cum se incing spiritele aproape mi s-a indeplinit!
    ex-alpopa

  9. #51
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    da sigur se uita mai ales Papura
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #52
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    alpopa, o stii tu pe aia cu ciocu mic si pasu mare, nu ma fa s-o aplic si in cazul tau, eu stiu ca tu esti baiat cu cap, asa ca fii cuminte, si gandeste de 3,4,1 ori inainte sa pomenesti numele U Craiova in mesajul tau
    Va asteptam in Banie, bineinteles cu paine si sare
    N-o sa uitam si prazul
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #53
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Thumbs up Gloria e pe felie!

    Dupa parerea mea, Stiinta nu are nici o sansa sambata la Bistrita. Gloria cand joaca acasa e recunoscuta ca o echipa de neoprit.
    Degeaba U sta mai bine in clasament, problemele interne o sa-si puna amprenta si no o sa faca fatza ofensivei bistritene. Un pronostic : 2-0

  12. #54
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Deja au scazut cotele bistritenilor la casele de pariuri ) ...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barēa !!![/SIZE]

  13. #55
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    nu stiu de ce va mai intrebati daca gloria va bate sau nu! gloria se va juca cu oltenii si doar mila pentru ka oltenii sint buni fotbalsti nu le va da bistrita 5 boabe
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  14. #56
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    N-as vrea sa piarda Bistrita vreo` 3-4 meciuri consecutive in campionat!
    Nu de alta, dar ce satisfactie o sa mai am cand va lua bataie de la Otelu in cupa daca va ajunge pe ultimul loc.
    Acum serios, Bistrita daca vrea poate pune probleme serioase oricarei echipe din tara.
    Este una dintre cele mai incomode echipe pe teren propriu (cel putin asa era in anii trecuti, cu sau fara blaturi). Nu cred ca-si face cineva griji ca Gloria ar putea retrograda. Stiu ai de sus ce si cum sa se descurce. Craiova pana acum n-a aratat cine stie ce.
    Un motiv in plus sa pronostichez Gloria 3-1/2 Craiova. Va fi meci frumos, garantez!

  15. #57
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Caligula
    N-as vrea sa piarda Bistrita vreo` 3-4 meciuri consecutive in campionat!
    Nu de alta, dar ce satisfactie o sa mai am cand va lua bataie de la Otelu in cupa daca va ajunge pe ultimul loc.
    Acum serios, Bistrita daca vrea poate pune probleme serioase oricarei echipe din tara.
    Este una dintre cele mai incomode echipe pe teren propriu (cel putin asa era in anii trecuti, cu sau fara blaturi). Nu cred ca-si face cineva griji ca Gloria ar putea retrograda. Stiu ai de sus ce si cum sa se descurce. Craiova pana acum n-a aratat cine stie ce.
    Un motiv in plus sa pronostichez Gloria 3-1/2 Craiova. Va fi meci frumos, garantez!
    Daca garantezi tu m-am linistit. Macar sa fie un blat frumos.

  16. #58
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by riva
    nu stiu de ce va mai intrebati daca gloria va bate sau nu! gloria se va juca cu oltenii si doar mila pentru ka oltenii sint buni fotbalsti nu le va da bistrita 5 boabe
    Macar invata sa te exprimi ca nu intelege lumea ce vrei sa spui
    Last edited by ieppy; 28th March 2004 at 12:18.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #59
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Program de kkt OnlineSolution, se updateaza o data la 10 minute
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #60
    incepator musashi's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    8
    Reputatie
    1

    live-ul este oglinda perfecta a meciului

    imi pare rau ca esti nemultumit de cum se desfasoara meciul. si noi tare am fi dorit sa vedem un meci ca lumea, insa ..... poate tu ai alta frustrare. poti vedea, insa, meciul de aseara Poli-Arges, sa vezi cum se updateaza un live pentru un meci disputat.
    bafta.

  19. #61
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    ce misto,1-0 pentru Bistrita! o noua victorie de rasunet a campioanei unei mari striviri!..hahahaha!

  20. #62
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    A fost meciul prin care jucatorii au semnat demisia lui Napoli. Rusine...

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Degringolada majora la Craiova. N-am vazut decat anumite secventze din meci (atzi vazut ce gazon????) shi mi s-a parut echilibrat. Din moment ce Craiova nu cashtiga nici cand e mai buna decat adversarul cum potzi sa speri intr-o victorie la un meci echilibrat?! M' pare rau.......
    Ce mai zicetzi mai olteni? Va aducetzi aminte ca va laudatzi cu don Napoli shi spuneatzi ca o sa cashtigatzi totul pe linie? Speratzi chiar la podium!
    ex-alpopa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •