View Poll Results: Cine a fost mai bun?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Utilizator

    20 51.28%
  • ady_azzuro

    19 48.72%
Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 276

Thread: Votati: Utilizator sau ady_azzuro?

  1. #22
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    care singuratate? are dune, camile, il mai are si pe klaus care-l iubeste (klaus, ciocu' mic, ca-ti dau cu citatu-n cap) asa ca nu e singur de fel. dupa cum copiaza poti sa stii cu cine e in acest anotimp
    Last edited by vasile314tzurka; 22nd March 2004 at 18:39.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  2. #23
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Eu zic ca e vorba de o conspiratie! Cred ca ati pus-o la cale dupa ce am plecat eu. Ca pana atunci nu am auzit nimic nici de ady, nici de azzuro. Conspiratorilor!

  3. #24
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    da da. conspiratie, ca alta treaba n-avem. se pare ca vadim s-a pus in fruntea conspiratiei si l-a luat pe klaus adjunct. mandea e eminenta cenusie si pe bog_tom il facem calau haida de...
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Vadim eu nu am spus ca Utilizator a gresit in postarea de aici , am spus doar ca mi se parea normal sa o faca pe privat ...mai ales ca sunt foarte multi care fac astfel de greseli ( inclusiv cativa moderatori ) . Orice observatie facuta public va fi acceptata mult mai greu ( aproape deloc ) decat facuta in particular.Una este votul si alta este misto-ul ieftin pe care il faceti aici... Mi s-a facut observatie ca aici nu se posteaza , doar se voteaza. Comentariul meu a fost insa unul civilizat...Mi se pare ciudat cum niste oameni in toata firea se preteaza la astfel de postari in relatia cu un pusti care are o varsta de doua sau trei ori mai mica. Nu-l ajuta cu nimic , dimpotriva...

  5. #26
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Dar cine a deschis pe Arena? Ady. Mi-a facut si mie Ady obervatie ca nu stiu ce greseala facusem in limba engleza, pe un thread. Nu cred ca asta e problema. In plus, Ady desi nu stie limba romana si primeste obervatii, tot el deschide pe ArenA. Nu vad unde e problema ca si-o fura din cauza asta. Vorba celor de mai sus, a lui Inter si Iulian, trebuia sa "stea flexat" dupa ce i-a facut Utilizator obervatia, nu sa deschida pe ArenA. Eu "am stat flexat" cand Ady mi-a spus ca gresisem nu stiu ce in engleza...

  6. #27
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Apropos de votul pe care l-a primit Ady, il sterg. Este de la Darkman, care nu indeplineste conditiile de vot...

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu cred ca nu intelegi ce vreau sa spun in mesajul meu anterior ... am spus doar mai inainte ca nu avea nici un motiv sa deschida aceasta lupta...si dupa cum ai vazut nu sunt de acord cu el atunci cand depaseste masura...insa admit ca Azzuro este la o varsta dificila in care i se pare ca este cel mai tare si nu prea admite nici un fel de autoritate( este o varsta prin care am trecut aproape fiecare ).. eu am incercat sa-l temperez de multe ori...nu am reusit intotdeauana...
    Ceea ce vreau sa spun ca una este sa votezi impotriva lui si alta sa-l provoci la fiecare pas cum fac unii din oamenii "maturi" de pe forum! Una este sa-i dai ban , alta sa incerci sa arati cat de destept esti fata de el...

  8. #29
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    n-ai pic de mila. bag seama ca esti o fiara turbata, vadime
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  9. #30
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Nu cred ca nu intelegi ce vreau sa spun in mesajul meu anterior ... am spus doar mai inainte ca nu avea nici un motiv sa deschida aceasta lupta...
    Exact la fel spun si eu, de ce a deschis lupta? Nu are nici un sens. Daca a deschis, am votat contra, pentru ca nu are dreptate. Sau ai vrea sa votez pentru el, cand stalceste limba romana in dulcele stil clasic?

    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    n-ai pic de mila. bag seama ca esti o fiara turbata, vadime
    M-a cam stresat upgradeul asta...

  10. #31
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Oftica nu are margini la niste personaje murdare ca voi gen tzurca, vadim, jeppy, klaus, ultras si tot clanul de idioti, oricum v-am umilit prea mult pana acum, se vede ca va arde mintea sa dati niste raspunsuri comparabile cu cele pe care le dau copiii din clasele primare, sunteti demni de orice mila, va compatimesc sincer, n-am mai vazut asa suferinta la o persoana cum am vazut la voi, ar trebui sa va dea de gandit si sa nu mai postati aiurea ca agramatii, dar fiti cuminti ca scapati de mine, de acum in colo nu o sa va mai ofticati si sa va smulgeti parul cand imi vizionati mesajul, am sa va las in durerea voastra de comunisti.
    L-a frustrat constiinta pe vadim cand l-am corectat la o greseala in engleza si s-a mai complexat si cand am facut misto de el in multe cazuri, inclusiv in duelul ion vs tzurca, cand m-a acuzat ca imi fac clone si votez pt ion, acum a inceput sa-si dea drumul aici, dar a decis asta printr-o actiune lasa, nu a avut curajul sa deschida o noua disputa la arena, a ales sa posteze mesaje aici, la sondajul utilizatori vs eu, asta e nu ai la ce sa te astepti la o rusine de om ca el, asa a fost educat asa se comporta
    Daca tot ai sters toate cele 10 de pana acum ale mele, am sa pun eu un vot onorofic pt mine, si asa aceasta lupta a fost stricata de vadim facand publicitate lui utilizator.
    Continua sa-mi stergi voturile vadime, si sa-i pui cat mai multe lui utilizator ca ajungi departe /fu/
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #32
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ce sa mai zic, te las in pace, cred ca pana si mie mi-ar fi greu dupa o zi in desert, mai ales dupa ce mai vine si cate o furtuna de nisip pe care nu o anunta la buletinul meteo.

  12. #33
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Tare greu gandesti, eu locuiesc la 100 de m langa mare, furtuni de nisip nu sunt in zona asta, desertul este in nord langa Iraq, aici este zona metropolitana, daca stii ce e aia...oricum e mai bine decat in buCURestiul vostru mizerabil...si inca ceva, cetatenii arabi sunt minoritari aici, majoritari sunt europenii si americanii, mai ia lectii de geogragie si istorie ca esti in urma.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #34
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da, scuze, oltenii fac legea si acolo.

  14. #35
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Bineinteles, am vazut ca esti stresat cu schimbarea forumului, se vede ca ai probleme cu capul, vezi ca spitalul 9 iti sta la dispozitie
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #36
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    ady, meriti o parte din suturile pe care le iei acuma in fund aici..sper sa te ajute in viitor..
    avalansa de critici si modul in care au fost formulate atesta insa ca ai spus un adevar (pe care il impartasesc de mai multa vreme) legat de majoritatea celor care au postat pe acest topic si nu numai pe acest forum:

    ady_azzuro a spus:
    "..ati venit aici sa vada lumea cat de frustrati sunteti?"

    ai gresit deschizand acest topic, asa cum nu stiu daca cel care ti-a criticat gramatica a facut-o si cu altii mai mari ca tine (dintre care unii se scolesc chiar prin strainataturi)..apropo de asta, vasile, cum e, tata, cu deceniul 9 si anii 90? sper ca te-ai luminat pana la urma..

  16. #37
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sunt intr-o dispozitie prea buna si nu mai am chef de certa, puteti sa stergeti acest topic
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #38
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    gata, nu mai scapam de tine?

    S uite asa a invatat Ady cum sa piarda fara sa puna botu'.

  18. #39
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ce vorbesti mah, cine a spus ca am pierdut? Pui pariu ca voi castiga lupta asta?
    Botu il pui tu, eu nu sunt caine
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #40
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Oltenia, nu ai voie sa votezi aici, ti-am sters votul.

  20. #41
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    acest thread imi aminteste de cuvintele marelui filozof spaniol Juan
    King :

    "Get yer tits oot for the lads, ge-eet yer tits oot for the lads"


  21. #42
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Ce vorbesti mah, cine a spus ca am pierdut? Pui pariu ca voi castiga lupta asta?
    Botu il pui tu, eu nu sunt caine
    Atunci, succes! Insa cred ca daca nu vine Blue & C(l)O(onele) lui, nu prea ai sanse. Si se pare ca Blue e in vacanta!

    In alta ordine de idei, il rog pe aceasta cale pe Vasile314tzurka sa nu vina cu clonele lui de la Sportul (alea din fotografii) si sa voteze pe aici

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •