View Poll Results: Cine a fost mai bun?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Utilizator

    20 51.28%
  • ady_azzuro

    19 48.72%
Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 274 to 276 of 276

Thread: Votati: Utilizator sau ady_azzuro?

  1. #274
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Am sters 3 sau 4 voturi. Asa cum scrie regulamentul ArenA, voteaza numai cei cu minim 50 de mesaje si minim 30 de zile vechime pe forum. Insa, numele celor care au votat fara a respecta aceste conditii se regasesc inca in lista, dar nu se numara. Nu au fost 10 Ady, ci 3-4. Daca nu faceam regula asta, castigai detasat, iar forumul avea acum vreo 10-20 de useri noi, cu 0 mesaje, dar care s-ar fi regasit in acest poll.

    Cred ca ar trebui sa voteze si Utilizator, fie cu Ady fie cu el, din moment ce Ady s-a votat pe el insusi.

    Oricum, de acum incolo, 90% decizie este luata, iar clonele lui Blue nu vor mai avea voie sa voteze la polluri pe ArenA.

    In ceea ce priveste afirmatiile mele de pe acest thread referitoare la cei care traiesc afara, sint numai trairile mele de pe durata cand au fost afara. Nu am vrut sa jignesc pe nimeni dintre cei care stau afara. Sint unii care pot si unii care nu pot. Eu sint in a doua categorie. Nu imi place sa fiu emigrant, imi place sa fiu acasa.
    Prin mesajul de mai sus mi-am dat seama cat de anormal esti, tu tot o idee fixa ai, tot gandesti ca Blue are 10 de clone nu e asa?
    Am urmarit votul de aproape si am observat cum stergi voturi, chiar cele care respectau regulamentul, dar tu nu ai rusine, asta este, ai facut tot posibilul ca sa apara 20-19.
    Ai mai schimbat si regulamentul in timpul disputei mele cu utlizator, atunci aveau voie sa voteze doar cei cu 10 mesaje si 30 de zile vechime, dar dupa aia ai marit la 50 de mesaje si 30 de zile vechime, faceai pe tine de frica pt ca pierdea utilizator in arena.
    Eu imi recunosc greseala ca l-am provocat pe utlizator aici, nu trebuia, pt ca trebuia sa tiu ca tu faci lucruri necurate, dar asta e..mea culpa.
    Ia recunoaste si tu lucrurile murdare pe care le-ai facut aici. Mai tii minte cum ai recunosut la disputa ion - tzurca? Aici de ce nu esti sincer ca acolo? Tie frica?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #275
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    In disputa de cere spui, tu si altii ati facut useri numai pentru a vota cu ei.

    Iti repet, si ia-o ashea, aici nu am sters si pus nimic. Cei care se vad acolo au votat. Unora le-am sters votul, dar numai atat.

    Conditia 50mesaje/30 de zile a fost pusa de la inceputul acestui vot, pentru ca stiu cu cine am de a face.

  3. #276
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Pollul si threadul se inchid cu victoria lui Utilizator.

    Voi anunta pentru viitoarele dispute in ArenA modalitatea de votare, care cu siguranta va fi schimbata.

    Personajele dubioase care intra pe forum numai pentru vot nu intra in viziunea mea de ArenA.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •