View Poll Results: Cine a fost mai bun?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Utilizator

    20 51.28%
  • ady_azzuro

    19 48.72%
Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 232 to 252 of 276

Thread: Votati: Utilizator sau ady_azzuro?

  1. #232
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    mda ...daca se voteza in bloc numai ca iti place de o anumita persoana..ignorind subiectul Arenei e penibil.. mie personal imi place mai mult de ady decit de utilizator ... nu l-am votat pt ca am crezut ca nu are dreptate ... oricum ce se scrie aici si unde s-a ajuns..balarii sans frontier ...bleah
    Free Sevilla!!!!

  2. #233
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    gata ultras incepusi s-o dai in balarii cu mutatul Stiintei, vezi sa nu va duca pe voi ala al vostru pe la Kolama
    n-ai ghicit. ii muta la urziceni
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  3. #234
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Repet! Daca era gratis ne muta oriunde. Da' fiind pe bani...

  4. #235
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    mda ...daca se voteza in bloc numai ca iti place de o anumita persoana..ignorind subiectul Arenei e penibil.. mie personal imi place mai mult de ady decit de utilizator ... nu l-am votat pt ca am crezut ca nu are dreptate ... oricum ce se scrie aici si unde s-a ajuns..balarii sans frontier ...bleah
    Oricum disputa nu a avut o tema. Utilizator a facut un comentariu legat de gramatica, iar ady a simtit nevoia sa deschida o disputa in ArenA. De aceea am votat pentru Utilizator. Pentru ca nu puteam vota pentru ady. Chiar daca imi este simpatic! Am intervenit numai dupa ce lucrurile se "incinsesera"

  5. #236
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Blue, asa cum am anticipat, ai aparut... Bravo tie si familiei tale. Si gandurilor tale marete. O sa iau in considerare sa te banez pe tine si clonele tale, dupa ce voi vorbi si cu moderatorii intr-o discutie privata. Tu si mai multi care ati scris aici nu aduceti nimic pe forum in afara de scandal. Ma uit cine scrie pe La Universitate, nume noi. Voi, pe ArenA, saminta de scandal... Vorbim...

  6. #237
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nemuritor
    te rog sa-mi raspunzi totusi la aceasta intrebare, pana la urma ce te face sa crezi ca ar fi o singura persoana si cum ar putea avea atatea ip-uri. Eu nu reusesc sa gasesc logica
    daca este atit de lipsit de logica de ce eu as avea mai multe clone? si de ce ma tot pomeniti, am n-am treaba? cine a sarit primul cu povestea clonelor?

    ady, fa un efort si nu mai te lua dupa altii. vei gresi si vei invata. a fi suporter nu inseamna sa fii intr-o turma, ci intr-o societate. nu este neaparat nevoie sa te iei dupa ceilalti, dar este necesar sa judeci ce e bine si ce e rau. nu sunt singurul care crede ca ai un fond bun, am exemple, dar ai probleme de alegere a modelului. amicii tai de peste girla nu sunt exact ceea ce-ti trebuie dupa parerea mea. incearca sa fii tu insuti. incearca sa nu mia jignesti gratuit si sa inveti. este prioritar la virsta ta. vezi ca exista o limita admisibila a bancurilor si mistoului. una e sa te certi cu argumente si alta e sa scuipi. toate acestea daca vrei sa inveti, daca nu, nu e urma de bai pentru mine. incearca sa gindesti ca te poti intilni cu aproape oricine de pe acest forum si sa nu te trezesti gonit. incearca.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  7. #238
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    In ce hal a deviat discutia... Daca as fi moderator aici, as sterge aproape tot thread-ul asta pentru ca este off-topic.

    Credeam ca aici ar fi trebuit aduse argumente pentru votul in favoarea unuia sau a altuia, dar cred ca nici 20 de mesaje din astea 240 nu se refera la asta. In rest, frictiunile obisnuite intre Klaus si Edmond, si mai apoi cearta intre oltenii canadieni si Vadim, cu interventii din partea echipei "sportul". Discutii deja discutate in marea lor majoritate.

    Eu sa fiu sincer nu inteleg sursa scandalului. Clone, neclone, ce conteaza. Daca unii au personalitati multiple si si le dezvaluie pe acest forum, care-i problema? Ce conteaza rezultatul unui vot cand de exemplu Blue zice :
    Quote Originally Posted by Blue
    scorul corect este 22 de voturi pentru tine si 10 pentru utilizator, dar sa stii ca voturile au fost date in urma unor discutzii fantsmagorice de aici, cand cineva iti face o observatzie de gramatica, ti-o insusesti si il lasi in pace pe ala care ti-a spus-o.
    Deci cu alte cuvinte noi te-am votat, dar nu pentru ca ai avea dreptate, ci pentru a le da peste nas lui Vadim si Vasile. Ady, chiar ai fi mandru daca ai castiga in conditiile astea?
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  8. #239
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ady, chiar esti mindru ca te voteaza 5-6 clone de peste ocean?

  9. #240
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    "OnlinesportWars2: The Attack of the Clones" , cu scenariu dupa Blade Runner.

    Scenariu: Clonele sunt printre noi! Nimeni nu stie sigur daca este o clona sau nu. Detectivul Vadim (care nu isi va juca propriul rol, Harrison Ford e mult mai fotogenic) crede ca clonele au invadat Canada, in cadrul unui plan mai amplu de atac asupra fortaretei Onlinesport. Dar... nu se poate increde in nimeni. Desi neaga asta, el stie in adancul sufletului sau ca clonele s-ar putea sa fie mult mai aproape. S-ar putea ca el sa fi stat cu acestea la masa si sa nu-si dea seama.

    Dintr-un motiv misterios, se pare ca clonele s-au divizat in doua grupuri care se razboiesc intre ele. Primul grup, cel al canadienilor, l-a inoculat pe Ady Azzuro cu un virus, pentru ca acesta sa fie primul care ataca fortareata. Vadim nu a bagat in seama acest atac, stiind sigur ca Ady nu este o clona.

    Al doilea grup, mult mai periculos, s-a infiltrat chiar in inima fortaretei. Detectivul considera ca acestia nu sunt clone, dar nu se stie niciodata. Ady a atacat violent, crezand ca il va elimina pe utilizator. Acesta a dovedit ca se poate apara de acest atac, dar se insela. Clonele de peste ocean au atacat. Desi detectivul era principala lor tinta, utilizator si cu Ady au cazut drept victime. Se pare ca numai detectivul Vadim poate sa realizeze pericolul, ceilalti oameni ignorandu-l.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  10. #241
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Excelent scenariul lui JJ, filmul trage la Oscar , continua cu distributia si baga si ceva actori romani .
    Pot sa ma apar de clone , dar prefer sa ma sacrific ca Wan-Kenobi in “A new hope” . La atatea clone e nevoie si de o fantoma .
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  11. #242
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Daca nu intram in prelungiri meciul se incheie in 2-3 minute ! Utilizator castiga la limita clonelor(asta daca pe final de meci nu va fi vreun pinalty suspect) Toate clonele de ambele parti , care este, si-au facut datoria , care este ! Premiul de fair play din partea juriului este acordat clonelor din Canada si consta in o plimbare cu vaca la islaz


    Later edition! Prostia este inca odata invinsa Omenirea mai are o sperantza

  12. #243
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    cati forumisti vizualizeaza acum acest thread

    sa votez, sa nu votez ....
    sunt cu Ady, dar ma abtin !
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #244
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Daca era cuminte si cotiza mai il votau 3 clone de-ale mele!

  14. #245
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Inter daca votai era egalitate. Vorba celor de la Divertis, se dadea la “barbotaj” si cine stie ce filme mai ieseau de aici .
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  15. #246
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Si totusi eu cu cine votez?
    Normal ar fi opusul a ceea ce ar fi votat Inter nu?:p
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  16. #247
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator
    Inter daca votai era egalitate. Vorba celor de la Divertis, se dadea la “barbotaj” si cine stie ce filme mai ieseau de aici .
    Utilizator, voteaza-l pe Ady ca sa fie circul complet

  17. #248
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Oricum aceasta lupta este castigata de mine, restul comentariilor sunt de prisos...ia numarati voturile:
    Utilizator:
    alpopa, baubau, Cipangoo, gicu, Gigel Sportul, gigel_bucur, GoPens, ieppy, IlMILAN, iulian, JJ, Klaus, phil, rasheedkpenny, Red Heat, rew, ronaldinho, Ultras, ultra_alba, Vadim, vasile314tzurka 21 voturi
    ady_azzuro:
    Adrian, ady_azzuro, Albastreata, andrei2676, Blue, blue scorpio, darkman, Dumitrescu Ionutz, Gerson, ion-1, Lion, MaPaX, Marius DG, nemuritor, Netscape, oltenia, Pacala, Ravelly, sergio, Sorin, Swordlord, vialli 22 voturi
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #249
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Inter, trebuie sa iti faci probleme! Vei fi declarat "persona non grata" in Canada si Kuweit!

  19. #250
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Oricum aceasta lupta este castigata de mine, restul comentariilor sunt de prisos...ia numarati voturile:
    Utilizator:
    alpopa, baubau, Cipangoo, gicu, Gigel Sportul, gigel_bucur, GoPens, ieppy, IlMILAN, iulian, JJ, Klaus, phil, rasheedkpenny, Red Heat, rew, ronaldinho, Ultras, ultra_alba, Vadim, vasile314tzurka 21 voturi
    ady_azzuro:
    Adrian, ady_azzuro, Albastreata, andrei2676, Blue, blue scorpio, darkman, Dumitrescu Ionutz, Gerson, ion-1, Lion, MaPaX, Marius DG, nemuritor, Netscape, oltenia, Pacala, Ravelly, sergio, Sorin, Swordlord, vialli 22 voturi
    deja o luasi prea tare cu pluta

  20. #251
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    Si totusi eu cu cine votez?
    Normal ar fi opusul a ceea ce ar fi votat Inter nu?:p
    hehehe mai e ceva normal aici? ady poate sa fie mindru de acest topic asta rating

    propun pentru ady medalia jubiliara "posteaza si scufunda"
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  21. #252
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Oricum aceasta lupta este castigata de mine, restul comentariilor sunt de prisos
    cum de prisos ca suntem la pagina 13?
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •