Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 53

Thread: 15 martie :: Cluj :: miting impotriva separatismului maghiar

  1. #1
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1

    15 martie :: Cluj :: miting impotriva separatismului maghiar

    15 martie :: Cluj :: miting impotriva separatismului maghiar

    Filiala Noua Dreapta Cluj organizeaza sâmbata, 15 martie, incepând cu ora 11.00, pe platoul din Piata Mihai Viteazu, un miting impotriva separatismului maghiar si in sprijinul articolului 1 din Constitutie: România este stat national, suveran si independent, unitar si indivizibil!

    Mitingul este autorizat de Primaria Cluj-Napoca . Veniti in numar cât mai mare!
    http://img216.imageshack.us/img216/1...mcluvs4.th.jpg
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Si ce legatura are cu fotbalul ?

    LE: am vazut ca ai raspuns acolo ...

    Totusi nu vrei sa discutam pe sectia Politica a fosrumului ?
    Last edited by delaparis; 11th March 2008 at 19:38.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Si ce legatura are cu fotbalul ?
    Vad ca e mare democratie pe OLS si e la moda si ultranationalismul asa ca:

    SUA pamant Romanesc! Romani anexati SUA!

  4. #4
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Bine aleasa ziua
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  5. #5
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Si ce legatura are cu fotbalul ?

    LE: am vazut ca ai raspuns acolo ...

    Totusi nu vrei sa discutam pe sectia Politica a fosrumului ?
    ce sa mai discutam parizianule...baietii de la noua dreapta au dat un comunicat de presa...eu l-am postat aici ca sa vina cat mai multa lume...se stie foarte bine pozitia mea fata de astfel de manifestari...nu mai vreau sa ma cert cu nimeni...numai bine...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  6. #6
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ce tampenie... chestiile astea arata nesiguranta, mai baiete.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  7. #7
    UNIVERSITATEA
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    !!! Cluj-Napoca !!!
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    Patronul echipei CFR Cluj Arpad PASZKANY, lider neoficial al UDMR, a facut presiuni pe langa Primaria Cluj-Napoca si in special pe langa Emil Boc pentru interzicerea acestui miting! Presiunile lui Paszkany nu au avut, din fericire, nicio urmare: mitingul va avea loc dupa cum a fost anuntat.
    Ungur spurcat

  8. #8
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ce bivol si Boc ala, si daca se intalnesc mitingistii pe-nserate? D'abia asteapta boanghenele sa ne mai arate odata cu degetu, e plina tara de idioti, Doamne!
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  9. #9
    Fanatics Parazitu'1919's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca (fara grUia)
    Posts
    2,285
    Reputatie
    1
    veniti in numar cat mai mare .....!!!
    [B]90 de ANI [/B]

  10. #10
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Ce tampenie... chestiile astea arata nesiguranta, mai baiete.
    chiorule du-te tata si da una scurta ca deja m-ai plictisit...pe toate forumurile faci valva...esti un mare prost...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  11. #11
    Minerache... Leviss's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Petrosani
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    Si-au mai gasit frustratii aia verzi de la nd un motiv sa mai apara la tv ,ca oricum nu ii baga nimeni in seama . Pe mine unul ma distreaza cum niste pustani carora abia le-au mijit flocii se declara mari patrioti dar care pun pariu ca daca ar fi cazul sa lupte cu adevarat ar fi primii care s-ar c..a pe ei de frica..
    [COLOR="Red"][I][B]"In mina Dumnezeu cu noi,afara grija si nevoi/De-asupra noastra n-avem cer, c-asa e viata de miner/
    Cand plini de praf cu pasi truditi, iesim din mina obositi/Ne doare ca-n lumina sa pamantul tine-o lume rea"[/B][/I][/COLOR]

  12. #12
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    asa zici tu...este problema ta...sa stii ca in noua dreapta nu sunt pustani cum zici tu...sunt oameni adevarati care se lupta pentru tara...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  13. #13
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Parazitu'1919 View Post
    veniti in numar cat mai mare .....!!!
    Cred ca o sa fiti vreo 50...cu tot cu organizatori si ziaristi

  14. #14
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    chiorule du-te tata si da una scurta ca deja m-ai plictisit...pe toate forumurile faci valva...esti un mare prost...
    Scurta-n barba vrei sa zici, sper... Kakare-s alea "toate forumurile", pustiulica, ca nu scriu decat pe trei, daca vrei ti le enumar.

    Acum, fii atent aici si incearca sa bagi la creieras:

    1.Nu poti sa faci miting impotriva a ceva ce nu exista. E cretin sa protestezi impotriva separatismului cand este vorba de autonomie. Aaa, ca ungurii ar vrea separatismul dar se multumesc cu autonomia zonei secuiesti... asta e altceva, pustiule...
    2.Alegerea zilei de 15 martie este o provocare imbecila. Organele locale aveau obligatia sa nu permita asa ceva.
    3.Toate lucrurile astea arata cat de slabi suntem, ca Stat si ca Natiune. Secuii or sa-si puna insemne secuiesti, ce-o sa facem? La cat de idioti suntem parca vad cum o sa se umfle muschii "romanasilor"... trebuie sa-i lasam naibii in pace sa-si puna ce semne vor. In momentul in care nu-si vor mai plati impozitele, atunci trebuie sa luam masuri.
    4.Vremea gargarei a trecut, pustiulica, si asa cum si eu am trecut de vremea aleia "scurte", o sa treci si tu, pana la urma. Si ar fi bine sa nu ramai prea mult acolo.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  15. #15
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Scurta-n barba vrei sa zici, sper... Kakare-s alea "toate forumurile", pustiulica, ca nu scriu decat pe trei, daca vrei ti le enumar.

    Acum, fii atent aici si incearca sa bagi la creieras:

    1.Nu poti sa faci miting impotriva a ceva ce nu exista. E cretin sa protestezi impotriva separatismului cand este vorba de autonomie. Aaa, ca ungurii ar vrea separatismul dar se multumesc cu autonomia zonei secuiesti... asta e altceva, pustiule...
    2.Alegerea zilei de 15 martie este o provocare imbecila. Organele locale aveau obligatia sa nu permita asa ceva.
    3.Toate lucrurile astea arata cat de slabi suntem, ca Stat si ca Natiune. Secuii or sa-si puna insemne secuiesti, ce-o sa facem? La cat de idioti suntem parca vad cum o sa se umfle muschii "romanasilor"... trebuie sa-i lasam naibii in pace sa-si puna ce semne vor. In momentul in care nu-si vor mai plati impozitele, atunci trebuie sa luam masuri.
    4.Vremea gargarei a trecut, pustiulica, si asa cum si eu am trecut de vremea aleia "scurte", o sa treci si tu, pana la urma. Si ar fi bine sa nu ramai prea mult acolo.
    chiorule tu imi esti simpatic...dar pe toate forumurile pe care postezi esti luat la misto...esti considerat de toti un kkt cu ochi...asa ca...lasa-i pe baietii de la ND sa-i vada de treaba...nu au nevoie de oameni care sa ii critice si nici de oameni care sa-i ridice in slavi...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  16. #16
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Pustiule, esti un *******. Scriu aici, pe fcsteaua.ro si pe un forum cu putini useri de care, probabil, nu ai auzit. Cum interventiile mele pe fcsteaua.ro sunt destul de rare e foarte posibil sa nu-ti fi retinut acest nick-name decat de aici.

    Nu meriti sa te bag in seama deci nu am sa-ti mai adresez nici un cuvintel de acum incolo, esti un pusti teribilist si prost educat, ca atatia altii de pe aici... pacat ca esti stelist.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  17. #17
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Usor cu jignirile va rog frumos...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #18
    DINAMONIZAT DinamoBoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Dej
    Posts
    654
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leviss View Post
    Si-au mai gasit frustratii aia verzi de la nd un motiv sa mai apara la tv ,ca oricum nu ii baga nimeni in seama . Pe mine unul ma distreaza cum niste pustani carora abia le-au mijit flocii se declara mari patrioti dar care pun pariu ca daca ar fi cazul sa lupte cu adevarat ar fi primii care s-ar c..a pe ei de frica..
    Si iata ca lupta!Dar...o singura problema!pe afis scrie orele 11!Se scrie ORA 11 nu orele!
    Last edited by DinamoBoy; 12th March 2008 at 15:02.
    [FONT="Arial Black"][/FONT][COLOR="Red"][SIZE="3"]PESTE TOȚI ȘI TOATE-N LUME
    ESTE DOAR UN SINGUR NUME:[/SIZE]
    [B][SIZE="3"][SIZE="3"]DINAMO[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]

    [COLOR="Black"][B][SIZE="3"]Pe Casa Poporului,Canta Cucuveaua
    DINAMO Si Cu "U"CLUJ dau **** Lu` steaua[/SIZE][/B][/COLOR]

  19. #19
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Pustiule, esti un *******. Scriu aici, pe fcsteaua.ro si pe un forum cu putini useri de care, probabil, nu ai auzit. Cum interventiile mele pe fcsteaua.ro sunt destul de rare e foarte posibil sa nu-ti fi retinut acest nick-name decat de aici.

    Nu meriti sa te bag in seama deci nu am sa-ti mai adresez nici un cuvintel de acum incolo, esti un pusti teribilist si prost educat, ca atatia altii de pe aici... pacat ca esti stelist.
    ba nesimtitule sa fi stelist e o mandrie...nu ca tine un jegos...te-am urmarit ce scrii pe fc.steaua...faci mare valva acolo la fel cum faci si aici...asa ca nu te mai ambala degeaba...nu ai tu cum sa ajungi la nivelul meu...tot un kkt ai sa ramai pentru mine...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  20. #20
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dinamo_Boy View Post
    Si iata ca lupta!Dar...o singura problema!pe afis scrie orele 11!Se scrie ORA 11 nu orele!
    da bine ca esti tu destept si altii sunt prosti...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  21. #21
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Nu te ambala, Polare. Nu pot toti sa fie destepti.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •