Results 1 to 2 of 2

Thread: Srdjan Luchin

  1. #1
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1

    Srdjan Luchin

    Nume: Srdjan Luchin (corect ar fi Lukin in sarbeste)
    Data nasterii: 4 martie 1986, Timisoara
    Inaltime: 1.84 m
    A mai trecut ca junior pe la Olimpia Satu Mare, FC Baia Mare, Poli 2 - unde a marcat si 4 goluri

  2. #2
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Luchin: "Trebuie sa privim toate partidele cu incredere"
    2008-03-05 13:37:18
    Srdjan Luchin a fost utilizat ca fundas dreapta in remiza cu Unirea Urziceni, fotbalistul de 22 de ani admitand astazi ca nu a prins cea mai buna zi: "Sunt bucuros ca antrenorul Dusan Uhrin a avut incredere in mine. Din pacate, nu a fost una dintre cele mai bune prestatii ale mele. Voi face insa tot posibilul sa imi imbunatatesc jocul. Este drept, eu am evoluat pana acum mai mult ca fundas central, iar cu Urziceniul nu am intrat bine de la inceput in febra partidei". Internationalul de tineret a declarat presei, astazi, ca Poli trebuie sa se lupte pentru un rezultat bun contra Rapidului: "Mergem sa profitam de sansa noastra. Returul este lung, echipele mici pot face surprize. Trebuie sa privim toate meciurile cu incredere". Luchin nu a comentat situatia actionariatului la club: "Noi trebuie sa ne vedem de jocul si de munca noastra. Nu ma gandesc la altele, vom vedea ce se va intampla din vara".

    politimisoara.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •