View Poll Results: Este Tudor arbitrul de casa al Stelei?

Voters
87. You may not vote on this poll
  • Da

    46 52.87%
  • Nu

    41 47.13%
Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 207

Thread: Alexandru Tudor = Salomir II

  1. #85
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    He, he...e o lista lunga aici Sa nu-i uitam pe Coltescu si pe...multi altii , nu-mi vine niciun nume in minte acum ca nu-mi incarc mintea cu toti prietenii ciobanului...
    Nu uita de Hategan. De asta nu ati facut nimic in istoria voastra glorioasa, tot timpul dati vina pe altii pentru esecurile voastre, sunteti complexati, obsedati de numele STEAUA. Aveti VOCATIA ESECULUI. Aaaaa remeber cantalejo care v a furat in uefa cu noi, conspiratia impotriva mega- marfarului cuprinde si Spania.

    Sunteti.....rapidisti
    VINDE PLEACA MORI!

  2. #86
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81 View Post
    Acest duet Tudor-Nica s-a aflat si la un meci Dinamo - steaua 0-1, cand steaua a marcat un gol din offside, faza derulata pe partea derbedeului de Nica. Dar mai interesant a fost la Tudor. Fault Ogararu, asta isi pune mainile in cap, constient ca va fi eliminat, Tudor se face ca ploua. Fault radoi, ar fi fost al doilea galben, dar smecherasul stelist Tudor face o scamatorie si arata cartonas galben altui jucator (e drept, si Grigorie trebuia eliminat, dar jaful fusese comis deja). e hot cu diploma Tudor asta. Si pe deasupra stelist.
    Sa nu uitam si jaful de la Urziceni.
    ?!
    asta are meciurile lui in cap, e din categoria vadim tudor si gigi becali, ce meci povestesti tu acolo n-a existat niciodata,

    esti intr-o confuzie totala

    imi aduc aminte de un meci prin 2000 in cupa, era meci retur se juca in groapa, deschide scorul Claudiu Raducanu, arbitra Tudor, dupa 10 minute la 1-0 pt Steaua Daniel Balan centreaza de pe dreapta iar Onut voleibaleaza mingea in careu, clar ca buna ziua, arbitru Tudor, n-a vazut nimic meciul a continuat si dinamo a batut cu 3-1

    nu stiu cati ani aveai pe vremea aia sau dak ai memorie scurta dar poate iti aduci aminte


    plus sa nu mai vb de celebrul National-Steaua cam in aceleasi vremuri cu Tudor cand Mitrovici face fault la portar si da gol si cand Lincar este eliminat fara sa atinga adversarul la o alunecare


    au fost greseli pro si contra dar sa afirmi ca tudor e pro Steaua mi se pare ca tre sa fii tare *******

    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  3. #87
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Samm, in ultimii 2 ani, in meciurile decisive a fluierat pentru Steaua.. asta e adevarul indiferent ca iti convine sau nu.

  4. #88
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    SAMM, tudor e prieten cu steaua. se stie. si de asta a fost delegat. ca s-o termine arga si cu Il maximo cu arbitrajele. toata lumea e chit acuma.

    Si e mai bine ca tudor n-a dat 11 m. asa clampaneau berbecii de la steaua pana in mai cu arbitrajele.
    Acuma e echitate, dioferenta de puncte e conforma cu realitatea din tur. de acum sa vedem ce si cum.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  5. #89
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwishh View Post
    Samm, in ultimii 2 ani, in meciurile decisive a fluierat pentru Steaua.. asta e adevarul indiferent ca iti convine sau nu.
    pt ca e cel mai bun arbitru roman si pt ca Steaua tot timpul a jucat derbyuri, ce vroiai sa arbitreze acum 2 ani un rapid - cfr, cu cfr proaspat promovata


    e prima greseala pe care o retin de cand ne arbitreaza tudor, tin minte insa si vreo 3 contra noastra
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  6. #90
    junior ioana20's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    Alexandru Tudor = Salomir II

    Tudor a arbitrat Steaua de 17 ori ... 11 victorii pentru Steaua , 3 rezultate de egalitate si 3 infrangeri ... de remarcat ca niciodata vreuna dintre candidatele la titlu , nu a reusit sa bata pe Steaua cu Tudor la centru ...

    2001-2002 FC National 3-2 Steaua

    2002-2003 Steaua 0-2 FC National
    2002-2003 Steaua 4-3 Sportul

    2003-2004 FC National 0-1 Steaua
    2003-2004 Steaua 3-3 Rapid

    2004-2005 Dinamo 0-1 Steaua
    2004-2005 Sportul 1-2 Steaua
    2004-2005 Steaua 5-1 FC National
    2004-2005 Steaua 1-0 Sportul
    2004-2005 FC National 1-0 Steaua

    2005-2006 Steaua 4-0 FC National
    2005-2006 Steaua 2-2 Dinamo
    2005-2006 Rapid 0-0 Steaua

    2006-2007 Unirea Urziceni 1-2 Steaua

    2007-2008 FC Farul 0-1 Steaua
    2007-2008 Steaua 1-0 Craiova
    2007-2008 Steaua 3-1 CFR Cluj

    Tudor are grija de Steaua si atunci cand arbitreaza contracandidatele acesteia la titlu ... exemplu :

    2007-2008 CFR Cluj 1-1 Dinamo ... cu Tudor la centru
    2007-2008 Poli Timisoara 1-0 CFR Cluj ... cu Tudor la centru

    ce inseamna Tudor pentru Dinamo .....
    12 partide cu Tudor la centru ... 2 victorii pentru Dinamo , 3 remize si 7 infrangeri ...

    ultimile 7 partide ale lui Dinamo cu Tudor la centru : nici macar o victorie ...
    2004-2005 Dinamo 0-1 Steaua
    2004-2005 Rapid 2-1 Dinamo
    2004-2005 FC National 5-1 Dinamo
    2005-2006 Steaua 2-2 Dinamo
    2005-2006 FC National 2-0 Dinamo
    2006-2007 Unirea 1-1 Dinamo
    2007-2008 CFR Cluj 1-1 Dinamo
    Da, Tudor a refuzat Cfr-ului 2 penalty-uri sau unul si jumatate. Da, Tudor nu a dictat eliminare la cotul lui Fabbiani asupra lui Goian. Unii dintre voi ziceati ca nu se vede nicaieri reluarea, dar de eliminarea lui Cyril Thereau din meciul cu Dinamo din campionatul trecut dupa un cot dat lui Moti, desi s-a demonstrat la vremea respectiva ca nu l-a lovit, nu s-a spus la fel. Dar in meciul tur cand Semedo l-a rupt pe Plesan, poate fara intentie, dar l-a rupt, apoi a mai avut cateva intrari dure si nu a fost eliminat, iar nu s-a vorbit atat. Si atunci Cfr nu a batut Steaua in 10. Dar de penalty-ul neacordat Craiovei la Cluj nu a vorbit nimeni. De golul din penalty inexistent al Cfr-ului la Bistrita prea putin.
    Da, Tudor a acordat un penalty gratuit Stelei la Urziceni sezonul trecut, dar l-a primit pentru ca jucatorul stelist Cristocea a fost smecher si a stiut sa cada (ciudat acelasi raspuns l-au dat si Andone si Muresan dupa ce Fabbiani a stiut sa cada la Bistrita cred).

    Sa vedem ce avem in lista de mai sus; e aiurea ai insiruit niste meciuri si a iesit pe plus, dar la fel de bine putem insirui niste meciuri ale lui Dinamo cu Corpodean sau altcineva care iese pe plus la Dinamo sau alta echipa iar la Steaua pe minus; nu ma ocup eu cu asa ceva, cad ca s-au ocupat unii.

    2003-2004 Steaua - Rapid - un meci pe care Tudor nu l-a influentat deloc, pe care Steaua nu l-a castigat din cauza unor greseli personale

    2004-2005
    in tur cel putin Steaua a fost peste toti fara ajutorul arbitrilor sau oricui altuia; s-a demonstrat si ca golul inscris de Cristea in groapa a fost perfect valabil (si asta fara fante de lumina).

    2005-2006 Protasov pe banca Steaua mergea ceas in unele meciuri, nu a avut nevoie de Tudor cu Nationalul, cu Dinamo nu au fost greseli de arbitraj in favoarea Stelei, cu Rapid au fost impotriva si Steaua in 10 (pe nedrept) a plecat neinvinsa din Giulesti.

    2006-2007 si 2007-2008
    cu Urziceniul am zis, cu Farul penalty corect acordat, cu Craiova nu au fost probleme, cu Cfr zis ce aveam de zis

    referitor la ce inseamna Tudor pentru contracandidate
    Poli a castigat pe merit cu Cfr cum a castigat pe merit si in fata Stelei, iar la meciul Cfr-Dinamo nu a nedreptatit Cfr. Cfr in meciurile cu "granzii" nu prea a demonstrat i-a batut pe Rapid dintr-un gol din offside.
    Nu a defavorizat Dinamo in nici unul din meciurile respective din cate tin minte.

    Acelasi Tudor a favorizat si Cfr intr-un meci la Constanta. In ultimile minute a refuzat un penalty Farului si in imediata faza a dat unul gratuit Cfr-ului, Cfr a si castigat.

    De ce Cfr a refuzat in tur arbitrii straini la derby-uri cand ciobanul i-a cerut?

    Din partea mea sa fie pedepsit Tudor, sa nu mai arbitreze Steaua niciodata si nici Salomir, nici Coltescu (care a dezavantajat Steaua la Cluj) nici Constantin care a dezavantajat Steaua la Bistrita sezonul trecut. Dar nici Corpodean sau Kovacs. Sa vina arbitrii straini ca sa nu mai comenteze nimeni nimic. Insa nu va fi posibil asa ceva.
    "Luptam, ajutam , alergam punem in teren tot ce avem in minte, in suflet, in picioare"
    "Baieti sa aveti incredere in voi pentru ca sinteti o echipa fantastica"

  7. #91
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    pt ca e cel mai bun arbitru roman si pt ca Steaua tot timpul a jucat derbyuri, ce vroiai sa arbitreze acum 2 ani un rapid - cfr, cu cfr proaspat promovata


    e prima greseala pe care o retin de cand ne arbitreaza tudor, tin minte insa si vreo 3 contra noastra

    Asta e cel mai bun??
    De ce nu corpo? nu cred ca e mai scump. Sau l-a suparat pe becali? Hai mah, SAMM, ca atunci nici oli daca arbitra tot nu putea sa va ajute mai mult.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  8. #92
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    eu asa stiu ca toata lumea zice de Tudor ca e cel mai bun, nu stiu de ce tu afirmi altceva
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #93
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    eu asa stiu ca toata lumea zice de Tudor ca e cel mai bun, nu stiu de ce tu afirmi altceva


    O fi. dar a gresit. la fel de grav ca si corpo acum un an.doar ca cfr nu poate, oricat ar vrea sa genereze aceiasi isterie ca steaua. SI contextul atunci era altul.

    Acuma tudor a rezolvat multe probleme. toata lumea e multumita de rezultat. chiar si muresan, dupa ce o sa se calmeze o sa-i para bine.

    Daca vor lua titlul, cand o sa-i acuze lumea ca arbitrii i-au ajutat - are nenea muresan scuza.

    Daca pierd campionatul - iar au scuza- i-a furat tudor.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  10. #94
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    poate cel mai bine ar fi aducerea arbitrilor straini , ei chiar daca gresesc nu-i suspecteaza nimeni de rea-vointa

  11. #95
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwishh View Post
    Samm, in ultimii 2 ani, in meciurile decisive a fluierat pentru Steaua.. asta e adevarul indiferent ca iti convine sau nu.
    Care sunt alea decisive???????
    Eu tin minte ca acelasi Tudor nu la eliminat pe Rada la un fault mai mult decat criminal la meciul Rapod - Steaua 0-0, in schimb i-a dat rosu lui banel pentru un fault de cel mult galben. Am jucat mai bine de o ora cu un jucator in minus si tot nu ne-au batut subpodarii. Asta inseamna valoare. Daca echipa minoritatii maghiare era era atat de valoroasa, asa cum pretind unii, ne batea sau facea egal in ciuda arbitrajului potrivnic.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #96
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post


    O fi. dar a gresit. la fel de grav ca si corpo acum un an.doar ca cfr nu poate, oricat ar vrea sa genereze aceiasi isterie ca steaua. SI contextul atunci era altul.

    Acuma tudor a rezolvat multe probleme. toata lumea e multumita de rezultat. chiar si muresan, dupa ce o sa se calmeze o sa-i para bine.

    Daca vor lua titlul, cand o sa-i acuze lumea ca arbitrii i-au ajutat - are nenea muresan scuza.

    Daca pierd campionatul - iar au scuza- i-a furat tudor.
    stai frate ca nu e chiar asa corpodean l-a eliminat la 0-0 pe thereau si noi am pierdut, cu un om in minus e clar ca ne-a condamnat, ba chiar 2, gol primit in min 94, iti dai seama ca meciul ala a fost chiar strans si corpo a facut diferenta

    , acum tudor n-a dat un penalty la 2-1, sa zicem se facea 2-2 la cum calarise Steaua pe ei pana la 2-1 cred ca reluam calaria si faceam 3-2 pana la final, oricum Steaua a fost mai buna iar cfr-ul nu merita un egal

    gravitatea greselilor e alta
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  13. #97
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post


    O fi. dar a gresit. la fel de grav ca si corpo acum un an.doar ca cfr nu poate, oricat ar vrea sa genereze aceiasi isterie ca steaua. SI contextul atunci era altul.

    Acuma tudor a rezolvat multe probleme. toata lumea e multumita de rezultat. chiar si muresan, dupa ce o sa se calmeze o sa-i para bine.

    Daca vor lua titlul, cand o sa-i acuze lumea ca arbitrii i-au ajutat - are nenea muresan scuza.

    Daca pierd campionatul - iar au scuza- i-a furat tudor.
    va dati voi seama...ce mai scuza o sa aiba cand o sa ia campionatu'n mana...cica ia furat tudor..tudor sta mersi bine cu verzisorii in buzunar si prostii se agita...respect alexandru tudor...lasa prostii sa se agite...sa traiti bine...si sa mancati ce a taiat ciomu...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  14. #98
    junior ioana20's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post


    O fi. dar a gresit. la fel de grav ca si corpo acum un an.doar ca cfr nu poate, oricat ar vrea sa genereze aceiasi isterie ca steaua. SI contextul atunci era altul.

    Acuma tudor a rezolvat multe probleme. toata lumea e multumita de rezultat. chiar si muresan, dupa ce o sa se calmeze o sa-i para bine.

    Daca vor lua titlul, cand o sa-i acuze lumea ca arbitrii i-au ajutat - are nenea muresan scuza.

    Daca pierd campionatul - iar au scuza- i-a furat tudor.
    De acord intru totul, dar mai ales ultimile 2 fraze.
    In plus zici ca Cfr si daca ar vrea nu ar face isteria Stelei, eu cred ca atunci s-a isterizat doar Steaua iar presa canci, iar acum se isterizeaza si presa si Cfr.
    "Luptam, ajutam , alergam punem in teren tot ce avem in minte, in suflet, in picioare"
    "Baieti sa aveti incredere in voi pentru ca sinteti o echipa fantastica"

  15. #99
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    stai frate ca nu e chiar asa corpodean l-a eliminat la 0-0 pe thereau si noi am pierdut, cu un om in minus e clar ca ne-a condamnat, ba chiar 2, gol primit in min 94, iti dai seama ca meciul ala a fost chiar strans si corpo a facut diferenta

    , acum tudor n-a dat un penalty la 2-1, sa zicem se facea 2-2 la cum calarise Steaua pe ei pana la 2-1 cred ca reluam calaria si faceam 3-2 pana la final, oricum Steaua a fost mai buna iar cfr-ul nu merita un egal

    gravitatea greselilor e alta
    asta ca tu esti stelist. eu spun ca greselile au fost la fel de grave. pe corpo l-a mancat "reputatia".
    Si faptul ca a lucrat cu becali. atunci lui corpo poti sa-i imputi rosul lui therreau. aici lui tudor 2 11 m + un rosu discutabil.

    Ma rog. la corpo poti sa-l acuzi si de intentie - dand un rosu, putea sa-l evite pe al doilea, chiar daca avea "acoperire".
    iar tudor daca-l dadea pe primul 11m nu-l mai dadea pe al doilea. totusi era 2-2. sau poate rata. sau poate voi cu therreau in teren luati 3-0. dreaq stie.

    cert e doar ca reputatia lui tudor e alta si ca, contextul e diferit.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  16. #100
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    in fine

    fapte consumate

    am tipat cu corpo in gura de sarpe l-as fi rupt cu bataia dak il vedeam sa tipe si altii acum, nu numai noi
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  17. #101
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    in fine

    fapte consumate

    am tipat cu corpo in gura de sarpe l-as fi rupt cu bataia dak il vedeam sa tipe si altii acum, nu numai noi
    ai tipat de pomana. treburile astea se intorc. a luat-o in freza bekali atunci, s-a scos cu altele.
    i-ar daca nu era MM bou sa-l recuze, se rasplatea corpo in urmatorul meci.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  18. #102
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwishh View Post
    Samm, in ultimii 2 ani, in meciurile decisive a fluierat pentru Steaua.. asta e adevarul indiferent ca iti convine sau nu.
    lasa, ca v-a ajutat si pe voi la un farul-cfr, 1-2, in sezonul 2005-2006
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10366
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  19. #103
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Eu cred ca greselile lui Tudor deranjeaza stelistii. O dominare a Stelei pe fondul unui joc prost in aparare facut de noi...totul dus pe apa sambatei din cauza a doua greseli mari de arbitraj. Nu vorbim de impingeri sau sicanari care au existat la ambele echipe ci de cel putin un fault un careu in care Zapata l-a luat cu fulgi cu tot pe Semedo. Recunosc ca cel de-al doilea penalty se putea sau nu da.
    Steaua a invins dar cele trei puncte NU au fost castigate corect. Suporterii stelisti fair-play recunoasc asta.

    Dintr-o data povestile cu arbitraj favorabil CFR au si un revers al medaliei...unu mare cat zidu chinezesc. Personal toata povestea asta imi aduce aminte de un prieten evreu care spunea despre romani ca "habar nu au cum sa fure fara sa fie evident". Cred ca desfasurarea meciului si posibil rezultatul meciului au fost influentate. Si mai cred ca un meci de asemenea calitate nu ar fi meritat asta.

  20. #104
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by spartacus View Post
    Steaua a invins dar cele trei puncte NU au fost castigate corect. Suporterii stelisti fair-play recunoasc asta.
    si de ce, ma rog, n-au fost castigate corect? Sa presupunem ca Semedo, sau altul ar fi marcat din penalty, scorul era 3-2... sau incepem cu faze ca daca ar fi bagat gol era alta soarta meciului?
    Posibil... sa se fi incheiat 4-2, 5-3....
    oricum Steaua a fost mai buna la toate capitolele. Cu 20 de minute pe final de meci, mai rasarite, nu puteti castiga multe puncte in campionatul asta
    Asa ca lasati arbitrajele si scorurile "corecte" si jucati fotbal, nu k1 sau bambilici

  21. #105
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    yoyo..nu faci decat sa confirmi ceea ce am spus
    Am spus ca arbitrajul a influentat desfasurarea meciului si posibil rezultatul. NU fac scenarii ci vorbesc de certitudini. Asa si eu pot spune ca penaltyul era la 2-1 si CFR era pe val. Cu un pic de noroc se putea termina 2-3. Cum traim si noi cu greselile de la Bistrita sau Rapid asa traiti si voi cu ceea ce s-a intamplat duminca...asta daca va intereseaza. Atfel, cu mentalitati tribale poate oricine sa fie suporter...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •