View Poll Results: Steaua - HCM Constanta

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Castiga Steaua

    6 46.15%
  • Egal

    1 7.69%
  • Castiga HCM Constanta

    6 46.15%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 64

Thread: Steaua - HCM Constanta

  1. #1
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1

    Steaua - HCM Constanta

    Dumninica 09.03.2008

    Si se apropie meciul care poate decide campioana de pe acum.

    Steaua are 4 pct. peste HCM iar o victorie ii va asigura titlul in proportie de 99%

    Pareri despre acest derby aici
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  2. #2
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    asta o sa fie meciul meciurilor
    Forza Steaua

  3. #3
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    sper ca sport.ro sa transmita meciul in direct
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  4. #4
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    din cate am aflat il transmite la 13 in premiera
    dar nu conteaza pt mine eu o sa fiu la meci , sper sa fie un meci frumos si Hai Steaua
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  5. #5
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adriana18p View Post
    din cate am aflat il transmite la 13 in premiera
    dar nu conteaza pt mine eu o sa fiu la meci , sper sa fie un meci frumos si Hai Steaua
    da, ai dreptate

    sa-mi bag .... in ei de nesimtiti, este derby-ul campionatului si ei nu-l transmit live
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  6. #6
    Culé adriana18p's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    711
    Reputatie
    1
    e naspa ca nu transmit live asemenea meci , din campionatul masculin mai mereu au transmis in premiera
    "I am not a singer or a rock star. Tennis is tennis. If you want to see a clown, go to a circus."
    "When I talk to myself on court, I say, I love you, you're a good guy, but don't miss next time, OK?

    Marat Safin

  7. #7
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    poate se razgandesc pana atunci

  8. #8
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Au meci din liga II la 11 11.00
    Fotbal Liga 2, Drobeta Turnu Severin - FC Arges (DIRECT)
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  9. #9
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lucian_iasi View Post
    Au meci din liga II la 11 11.00
    Fotbal Liga 2, Drobeta Turnu Severin - FC Arges (DIRECT)
    Fotbalul asta e sport dat Oricum HCM va castiga sunt sigur de asta, ce e mai rau e ca nu asigura titlul aceasta victorie si steaua trebuie sa se mai impiedice ca sa ia Hcm titlul. Va fi totusi un meci frumos in care ambele echipe vor apasa pedala la maxim, nu ca in alte meciuri.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    20
    Reputatie
    0
    Castiga Steaua fara probleme !

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    757
    Reputatie
    0
    Nu stiu daca fara probleme, pentru ca HCM nu e o echipa rea, dar sint convins ca vom bate si vom fi, practic, campioni.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    757
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Kooler View Post
    Oricum HCM va castiga sunt sigur de asta
    De ce esti sigur? Ai vazut vreodata Steaua in returul asta, ca sa poti face o comparatie lucida? Daca am lua ca numitor comun meciurile ambelor echipe cu Dinamo, spre exemplu, HCM a parut cu doua clase sub Steaua; in nici un caz nu vad vreun argument care ti-ar putea da dreptul sa crezi ca bateti fara probleme. Ori nu te duce prea mult capul, ori nu acorzi suficienta atentie avertismentelor gen "Alcoolul dauneaza grav sanatatii"

  13. #13
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Steaua nu mai este echipa din tur, este in scadere de forma dar cu toate acestea va castiga meciul cu HCM.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  14. #14
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    HUNEDOARA
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    E incredibil cum un post care se numeste sport. ro, nu fotbal.ro, poate sa dea mai multa importanta unui meci mediocru din liga a II-a decat unui derby care poate decide campioana Romaniei la handbal!

    In fine, asa cum am postat si aici, cred ca HCM-ul se va impune. E cea mai pe val echipa din Romania, iar Steaua nu mai are jocul din tur.
    Tot ceea ce pot sa sper e ca arbitrii nu vor iesi in evidenta!
    [I]O echipa orasul are si cu totii o iubim / E Corvinul Hunedoara, numele ce il cinstim![/I]

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Steaua va castiga foarte clar

  16. #16
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zob79 View Post
    De ce esti sigur? Ai vazut vreodata Steaua in returul asta, ca sa poti face o comparatie lucida? Daca am lua ca numitor comun meciurile ambelor echipe cu Dinamo, spre exemplu, HCM a parut cu doua clase sub Steaua; in nici un caz nu vad vreun argument care ti-ar putea da dreptul sa crezi ca bateti fara probleme. Ori nu te duce prea mult capul, ori nu acorzi suficienta atentie avertismentelor gen "Alcoolul dauneaza grav sanatatii"
    Am vazut HCM-ul care lupta doar la victorie. Cum au spus si in meciul cu Dinamo, gandul ca ar putea pierde orice urma de sansa la titlu ii macina.
    N-avem osti, dar iubirea de castig eu zid, ca nu se-nfioreaza de faima stelei.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  17. #17
    sport legend alex-hcm's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    565
    Reputatie
    1
    Va castiga HCM-ul la scor. Fara emotii baietii de la constanta nu au nicio emotie pentru acest meci, pentru ca sunt profesionisti. Pentru ei nu exista decat cuvantul victorie. Iar victoria va veni fara probleme , stiu eu de ce si veti vedea. Acum ramane de vazut daca luam si campionatul dar de batut HCM castiga fara dubii duminica. Stati fara grija suporteri ai HCM-ului, baietii sunt mult prea montati ca se puna probleme o echipa ca Steaua! Pronostic : Steaua - HCM Constanta 25-32

  18. #18
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alex-hcm View Post
    Va castiga HCM-ul la scor. Fara emotii baietii de la constanta nu au nicio emotie pentru acest meci, pentru ca sunt profesionisti. Pentru ei nu exista decat cuvantul victorie. Iar victoria va veni fara probleme , stiu eu de ce si veti vedea. Acum ramane de vazut daca luam si campionatul dar de batut HCM castiga fara dubii duminica. Stati fara grija suporteri ai HCM-ului, baietii sunt mult prea montati ca se puna probleme o echipa ca Steaua! Pronostic : Steaua - HCM Constanta 25-32
    prea mult entuziasm, ai uitat ca mai exista si alti factori intr-un meci cum ar fi aportul publicului si cel al fluierasilor.

    Sincer chiar daca HCM joaca mai bine nu cred ca vor castiga acest meci.

    O sa discutam mai multe dupa meci dar eu imi mentin parerea ca Steaua va face tot posibilul sa castige acest meci.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Dumnezeule, nici nu s-a jucat meciul si incepeti sa va planget de arbitraj. N-ar fi mai bine sa nu se prezinte Steaua ca sa castigati linistiti?
    oricum e culmea sa se planga de arbitraje HCM

  20. #20
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    Dumnezeule, nici nu s-a jucat meciul si incepeti sa va planget de arbitraj. N-ar fi mai bine sa nu se prezinte Steaua ca sa castigati linistiti?
    oricum e culmea sa se planga de arbitraje HCM
    normal ca discutam si despre arbitraj deoarece stim de ce sunt in stare fluierasii si stim si de unele influente in handbal si am vazut si meciuri care au fost stricate de cei 2 fluierasii.

    ca fost jucator de handbal cred ca sti mai bine ca mine cum sta treaba, nu stiu unde ai jucat si nici la ce grupa, dar ar trebui sa sti asta.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    normal ca discutam si despre arbitraj deoarece stim de ce sunt in stare fluierasii si stim si de unele influente in handbal si am vazut si meciuri care au fost stricate de cei 2 fluierasii.

    ca fost jucator de handbal cred ca sti mai bine ca mine cum sta treaba, nu stiu unde ai jucat si nici la ce grupa, dar ar trebui sa sti asta.
    Dar normal ca stiu ca arbitrii pot influenta (chiar decide ) un meci. Dar asta poti s-o spui dupa meci nu inainte. Acum pot sa spun si eu ca bag mana in foc ca HCM-ul va castiga datorita arbitrajului. E corect?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •