Page 179 of 229 FirstFirst ... 79129169177178179180181189 ... LastLast
Results 3,739 to 3,759 of 4794

Thread: BANCURI

  1. #3739
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Trei candidati dau examenul de conducere . Instructorul care ii examineaza ii intreaba:
    − Fiecare sa-si imagineze ca este la munte si ruleaza pe un drum ingust cu 80 km/h. In stanga e muntele, in dreapta e prapastia. Deodata apar in fata o tanara si o batranica. Ce calcati?
    − Baba, ca e pacat de pustoaica, raspunde primul.
    − Fata, ca mai are sanse de supravietuire dupa accident, raspunde al doilea.
    − Pe amandoua, ca orice viraj e periculos in aceste conditii, zice si al treilea.
    − Sunteti picati totii! tipa instructorul exasperat. Frana trebuie calcata, netotilor!
    asta e cel mai tare banc pe care l-am auzit recent.


    bine, si ala cu moartea e criminal
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #3740
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    eu de cand is mic am ramas cu impresia ca "ala rau" e personaj masculin.
    cred ca tu confunzi dracu` cu moartea.
    primu` are curul rosu
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #3741
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Mda proababil. Eu ma bucur totusi ca si-a bautut mosu pl de ea moarte si ca a mai avut puterea sa mai taie si iarba.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  4. #3742
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    eu cred ca mosu a fumat si o tigara dar a cenzurat jj
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #3743
    sport legend anairina's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,452
    Reputatie
    1
    Doi pensionari, prieteni vechi, se regăsesc pe o terasă, la "o bericică" rece:
    - Cum te descurci cu pensia?
    - Nu prea bine, dar mai și lucrez!
    - Unde?
    - Joc în filme erotice pentru bătrâni.
    - Și cum te descurci la scenele alea... tari? Mai poți?
    - Aaa, nu, prietene, acolo avem cascadori!...
    [I][FONT="Comic Sans MS"]To succeed you must first believe that u can![/FONT][/I]

  6. #3744
    :))) dianac's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    1,291
    Reputatie
    1
    Presedintele Bush se intalneste cu Regina Angliei si o intreaba, curios si nedumerit, cum de are Anglia o guvernare atat de eficienta, solicitandu-i o sugestie. Regina ii surade condescendent si-i spune ca cel mai important lucru este sa fii inconjurat de oameni inteligenti. Bush vrea sa afle cum stii daca oamenii din preajma sunt realmente inteligenti. Dupa ce mai ia o sorbitura de ceai, regina raspunde suveran: `Oh, este foarte simplu, le dai un test de inteligenta`. Apasa pe buton si solicita sa vina Tony Blair. Apare primul ministru si regina, surazand, il pune sa raspunda la urmatoarea intrebare: `Spune, Tony, mama ta si tatal tau au un copil. Daca nu este nici fratele tau, nici sora ta atunci cine este?` Fara sa ezite Blair raspunde concis: `Acela nu pot fi decat eu!`. `Da, foarte bine`, raspunde regina mandra de Primul ei ministru.
    Bush pleaca acasa si-l intreaba pe Dick Cheney, vicepresedintele sau, acelasi lucru. `Dick, mama ta si tatal tau au un copil. Daca nu este nici fratele tau, nici sora ta atunci cine este?`. `Nu sunt sigur, raspunde vicepresedintele SUA, lasa-ma sa aflu`. Si pleaca sa se consulte cu consilierii lui, dar nici unul nu-i ofera o solutie. Intr-un tarziu, recunoaste pantofii D-nei Rice la toaleta barbatilor in compartimentul vecin si o abordeaza cu aceeasi nedumerire: `Condy, spune-mi, mama ta si tatal tau au un copil. Daca nu e nici fratele tau, nici sora ta, atunci cine e?`. Sefa de la Departamentul de Stat surade blajin si-i raspunde cu gratie lui Dick Cheney: `E simplu, eu sunt!`
    Vicele multumeste si se duce glont la presedintele Bush. E binedispus si raporteaza: `Am facut cercetari si am gasit raspunsul: este Condy Rice!`. La care Bush se ridica, se opreste furios in fata lui Cheney si-i spune in fata: `Nu, esti un idiot! Este Tony Blair.`



    Asta e o transcriptie a unei convorbiri radio reale intre un vas din Armata Statelor Unite si autoritatile canadiene de coasta din Newfoundland in octombrie 1995.
    Americani: Va rugam, schimbati directia voastra cu 15 grade la nord cu motivul de a evita ciocnirea.
    Canadieni: Recomandam ca DV sa schimbati directia VOASTRA cu 15 grade la sud ca sa evitam ciocnirea.
    Americani: Aici capitanul vasului Armatei SUA.
    Repet: schimbati directia.
    Canadieni: Nu, repetam: voi trebuie sa schimbati directia.
    Americani: AICI SUNTEM PORTAVIONUL ABRHAM LINCOLN, AL DOILEA VAS IN DIMENSIUNI AL FLOTEI STATELOR UNITE ALE AMERICII IN OCEANUL ATLANTIC. NE INTOTESC TREI DISTRUGATOARE, TREI CRUCISATORI SI NUMEROASE VASE DE SPRIJIN. CER CA DV SA VA SCHIMBATI DIRECTIA CU 15 GRADE LA NORD, SAU VOM LUA MASURI PENTRU A GARANTA SECURITATEA ACESTUI VAS.
    Canadieni: Noi suntem un far. Voi hotariti.
    Last edited by dianac; 15th February 2010 at 19:46.
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]vamos rafa[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]allez gasquet[/SIZE][/FONT][/COLOR]

  7. #3745
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Gigi Becali este intrebat:
    -Cainele dvs. este de rasa pura?
    -Pura.
    -Are si arbore genealogic?
    -Nu e nevoie, il foloseste pe cel din curte!
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  8. #3746
    :))) dianac's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    1,291
    Reputatie
    1
    Un pusti intra in farmacie si intreaba: - Aveti prezervative?
    - In primul rand, ii raspunde farmacista enervata, prezervativele nu sunt pentru copii si in al doilea rand sa-i spui tatalui tau sa vina singur sa si le cumpere pentru ca sunt de diferite marimi!
    La care pustiul raspunde:
    - In primul rand prezervativele nu sunt pentru copii, ci sunt impotriva copiilor, iar in al doilea rand nu o sa-i spun nimic lui tata pentru ca sunt pentru mama, care pleaca in delegatie si nu are cum sa stie marimea inca.



    A three year old boy in his bath examined his testicles and asked:
    `Mommy, are these my brains?`
    Mom said: `Not yet, honey.` :ras-plans:
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]vamos rafa[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]allez gasquet[/SIZE][/FONT][/COLOR]

  9. #3747
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Care e diferenta dintre o pizza si o prostituata?
    Pizza o poti lua si fara ciuperci.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  10. #3748
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by condreacata View Post
    Care e diferenta dintre o pizza si o prostituata?
    Pizza o poti lua si fara ciuperci.
    te-ai uitat la dezbracatu'?

  11. #3749
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    exact
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  12. #3750
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    La Zoo sunt adusi 100 pinguini, 99 femele si un mascul.

    Pentru a fi depistat masculul sunt adusi 3 dintre cei mai orientati presedinti de stat: Obama, Sarkozy si bineinteles Basescu.

    Intra primii doi, pe rand bineinteles, si dupa 20 min ies cu pinguinul depistat de ei ca fiind masculul.

    Amandoi dau gres.

    Intra al nostru Traian si in 20 de sec iese cu masculul de mana..

    Toata presa curioasa cum a reusit...... .EL raspunde:

    "Le-am spus scurt : sa traiti bine ! " si unul dintre ei mi-a raspuns tot scurt

    "Sa-mi sugi p**a!

  13. #3751
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    eu cred ca mosu a fumat si o tigara dar a cenzurat jj
    Depinde de ce fel de iarba taia. Deci e posibil sa ai dreptate.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  14. #3752
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Știi, o relație este ca o partidă de cărți.
    - Cum așa?
    - Dacă n-ai un partener bun, trebuie neapărat să ai o mînă bună!

    Vine un individ intr-un cabinet de tatuare si spune: – Vreau sa-mi tatuati pe penis o bancnota de 100 de euro!
    Artistul se mira si intreaba: – Dar de ce acolo si de ce tocmai asta???
    Simplu: unu la mana: imi place sa ma joc cu banii; doi: imi place sa vad cum imi creste averea si trei: cand vine nevasta-mea la mine sa-mi ceara bani, eu o sa-i spun: Ia de-aici!

    Naste nevasta tiganului.
    Disperat, acesta fuge sa aduca doctorul. Doctorul intra in casa tiganului unde era intuneric bezna si ii cere acestuia sa aprinda o lampa mai aproape de piranda ca sa o poata mosi.
    Incepe nasterea. Doctorul incepe si scoate 1,2,3 copii.
    Disperat, tiganul (care mai avea 4 puradei) exclama:
    -Dom`doctor, mai bine stingem lampa ca astia trag la lumina ca mustele....

    Bula da o gaura in perete sau; din greseala gaureste peretele pana la vecini. Trimite copilul sa vada ce a patit acesta. copilul se intoarce sa ii spune:
    -Ia intrat prin fund sa a iesit pe partea cealalta.
    -Lasa ca-i trece!
    Da, dar i-ai spart dintii lu' mama

  15. #3753
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    nu stiu daca s-au mai pus
    Last edited by jonsnow; 23rd February 2010 at 05:46. Reason: s-au mai pus

  16. #3754
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    De ce purta Gigi ochelari la Steaua – Ceahlaul ?
    R: A vrut sa vada meciul 3D, dar l-a vazut 3-1...

  17. #3755
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Eram in banca`...Citeam...Si ghici cine se aseaza in fata mea? ...[profa de mate]
    Ma gandesc eu Cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine ...Si-mi vine-n cap prenumele ei...Elena..0 caut pe FaceBook..Ii recunosc poza...Ii umblu pe profil pe acolo...Si ce vad ca ii place ..Ghici ce?...Matematica ...Ce fac....Soptesc .."Bai ce-ar merge o ecuatie acuma"...[La fix kt sa ma`auda]....
    Bai si scoate creta frate...Ma scoate la tabla....Imi da si un 3...Ne imprietenim si pe FaceBook

    Eram pe autostrada.Si ghici cine se aseaza in fata mea?[Sexy Braileanca] Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama fara sa par un fan disperat. Si-mi vine-n cap numele ei real Florina. O caut pe Facebook. Ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad ca-i place .Ghici ce?Sexul. Ce fac... Soptesc. "Bai ce-ar merge un oral acuma". Bai si imi deschide slitu...Se pune sa s**a. Ne imprietenim si pe Facebook. Foarte tare frate! )

    O tipa se plimba pe plaja cand deodata dadu peste lampa fermecata. O ridica, o freca si aparu Duhul. Tipa incantata il intreba daca ii poate indeplini trei dorinte.
    Duhul zise: "Nu. Datorita inflatiei, datorita veniturilor reduse in tarile lumii a treia, datorita competitiei globale, nu-ti pot indeplini decat o singura dorinta. Deci, care ar fi aceea ?"
    Tipa, fara ezitare spuse "Vreau sa fie pace in Orientul Mijlociu! Vezi harta asta ? Vreau ca toate tarile astea sa inceteze sa se razboiasca!" .
    Duhul se uita la harta si exclama: "Doamne Iisuse ,femeie ! Aceste tari sunt in razboi de mii de ani ! Sunt eu meserias, dar nu chiar atat de meserias! Nu cred ca asta se poate face, asa ca pune-ti alta dorinta !"
    Tipa se gandi un minut si spuse : "Ei bine, niciodata n-am fost in stare sa gasesc barbatul potrivit. Stii tu, un barbat care sa fie atent si amuzant.Caruia sa-i placa sa gateasca, si sa ajute la curatenia casei, care sa fie bun la pat, caruia sa-i placa parintii mei, care nu se uita la emisiuni sportive si care sa fie credincios. Asta imi doresc... un partener de suflet !"
    Duhul privi lung, ofta adanc si spuse : "Mai da-mi ,dracului , sa vad inca o data harta aia !!!"

  18. #3756
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    tot din categoria vodafone

    Eram in discoteca…dansam..Si ghici cine vine langa mine?…[Guta frate] Ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa par un manelar infect …si-mi vine-n cap numele lui… Linguraru…il caut prin Recycle Bin…ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad ce-i place. Ghici ce ? Maneaua frate…Ce fac.. Soptesc ” Bai ce-ar merge o manea acuma” cat sa ma auda. Bai si scoate acordeonu…latram amandoi … imi ia banii….Ne imprietenim si pe Facebook.

    Eram in avion…ma plictiseam..Si ghici cine se aseaza langa mine?…[Mutu frate] Ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa par un fotbaliator disperat…si-mi vine-n cap prenumele lui…Adi…il caut pe Facebook..ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad ce-i place. Ghici ce ? Mariana frate…Ce fac.. Soptesc ” Bai ce-ar merge un joint acuma” cat sa ma auda. Bai si scoate punga frate…facem 3 liniute …ne facem praf….Ne imprietenim si pe Facebook

    If you get in trouble, just go back in time!

  19. #3757
    sport legend Mr Cosmin's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    București
    Posts
    2,172
    Reputatie
    1

  20. #3758
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    -Ce mai face barbatul tau?
    -Ce-i spun eu.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  21. #3759
    :))) dianac's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    1,291
    Reputatie
    1
    ce tari sunt alea cu mutu si sexy braileanca :ras-plans:
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]vamos rafa[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]allez gasquet[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •