Page 229 of 229 FirstFirst ... 129179219227228229
Results 4,789 to 4,794 of 4794

Thread: BANCURI

  1. #4789
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    -Aveti prezervative?
    _Da!
    -Lua v ar draq, acum 9 luni nu aveati!
    Dati mi un bax de pampers...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #4790
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Doua cunostinte, un rus si un american vorbesc despre libertatile tarilor lor.
    Americanul zice:
    - La mine-n tara, in Casa Alba la presedinte daca vreau, azi intru! Si pot sa dau cu pumnu-n masa ovala si sa-i zic ca e pilaf si ca nu stie conduce tara! Si apoi ma duc acasa linistit, fara nici o problema.
    La care rusul:
    - Pai asta pot sa fac si eu!
    - Serios?
    - Sigur, daca vreau, azi ma duc la Kremlin, intru la Putin, dau cu pumnu-n masa si-i zic ca presedintele Americii e pilaf si nu-si stie conduce tara! Si apoi ma duc acasa linistit, fara nici o problema.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #4791
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Un ungur agata o prostituata in Gara de Nord si o duce la el acasã. O dezbraca si vede ca era epilata peste tot.
    – Unde e peru'? intreaba mirat ungurul.
    – Hai sictir...la 50 de lei ora vrei sa te invat si geografie?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4792
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Incredibil,un vasluian a murit de la o bere.
    Era berea lui frate'su.
    granita la Orsova!

  5. #4793
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Stiti de ce n-a intrat Romania in spatiu Schengen?

    Cand am aflat ca Austria are obiectiuni, le-am trimis o adresa la care ei au raspuns ca vor trimite o comisie sa investigheze problema. Seful comisiei cum a ajuns a spus ca nu vrea prea mari batai de cap, si simplifica treaba, daca putem sa-i aratam un preot, o fata si un politist cuviosi si curati, ne accepta aderarea in Schengen.

    In prima zi se cauta preot cuvios si curat, l-au gasit cu greu intr-un catun izolat, l-au luat si l-au pus deoparte. In a 2-a zi se cauta o fata cuvioasa si curata, au gasit-o cu greu in ceva sat de munte, izolat de lume, au luat-o si au pus-o deoparte. In a 3-a zi se cauta politistul cuvios si curat. Se merge la PSD, PSD-ul le spune direct ca nu e nici o sansa sa gaseasca asa ceva la ei. Apoi se merge la PNL, PNL-ul da din umeri si spune ca nu sunt sanse mari sa gaseasca, dar vor incerca. Trece o zi, trec doua, si-n a 3-a zi PNL-ul le spune ca in ciuda eforturilor, n-au gasit nici cum politist curat si cuvios si ca ar trebui sa-ncerce la partidele mai mici.

    La care seful comisiei zice "Nu mai e nevoie, s-a plictisit deja preotul si s-a dat la fata!".
    Last edited by Johnny D; 4th January 2023 at 14:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #4794
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Un negru iese din sala de operatie injurand medicii.
    Ce-ai patit?
    M-au cusut cu ata alba.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •