Page 168 of 229 FirstFirst ... 68118158166167168169170178218 ... LastLast
Results 3,508 to 3,528 of 4794

Thread: BANCURI

  1. #3508
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Ion si Gheorghe se intalnesc la un colt de strada. Ion il intreaba pe Gheorghe:
    - Unde meri, ma?
    - Nu stiu! Da' tu unde meri, ma?
    - Nu stiu!
    - No, atunci hai p-aci ca-i mai aproape.
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  2. #3509
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    ION: Mai Vasalie, da-mi un chil de palinca pana ce-o fac pe a me.
    VASALIE: ia mai Ioane, ca doar suntem preteni.
    ION, dupa doua zile: Mai Vasalie, mai da-mi un chil de pailnca ma, ca n-am reusit s-o fac.
    VASALIE: Ia ma Ioane, ca o s-o faci azi mane si tu.
    ION dupa o saptamana venea spre poarta lui Vasalie care era la masa cu Maria lui si zice:
    Tu, Marie, daca vine la noi zi-i ca nu-s acasa (si se baga sub pat).
    Vine Ion si zice:
    Ziua buna Marie! Ziua buna Ioane. Apai Vasalie une-i?
    Nu-i acasa, zice ea. No, eu am vinit cu ale doua chile de palinca si cu inca o jumate sa ne cinstim ca-ntre pretini din palinca noua.
    Daca Vasalie nu-i aci, ne-om cinsti doar noi.
    Se cinstesc, se-ncalzesc, se suie-n pat si s-apuca de treaba.
    Vasalie de sub pat aude, simte oarece si cugeta adanc:
    Tui mama ei de treaba! Pusca am, gloante am, pacat ca nu-s acasa.
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  3. #3510
    senior narak's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Sibiu
    Posts
    233
    Reputatie
    1
    O doamna la doctoromn' doctor,sunt distrusa,prezint semne de masculinizare!Mi-a crescut un fir de par intre sani!
    -Ei,un fir de par nu trebuie sa va alarmeze!Dar cit este de lung?
    -Pina la p..la!

  4. #3511
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by narak View Post
    O doamna la doctoromn' doctor,sunt distrusa,prezint semne de masculinizare!Mi-a crescut un fir de par intre sani!
    -Ei,un fir de par nu trebuie sa va alarmeze!Dar cit este de lung?
    -Pina la p..la!
    hahahah )

    Two irish ducks crossing the road. The one at the back goes " Quack, quack". The other one turns round and says, " Fer facks sake, I'm going as quack as I can."

    Omul de pe targă către infirmieri:
    - Unde mă duceți ?
    - La morgă..
    - Dar, încă n-am murit.
    - Păi, încă n-am ajuns...

    La o sectie de politie este adusa o contravenienta care a trecut pe rosu.
    Politistul de serviciu incepe interogatoriul:
    - Numele?
    - Ioana M.
    - Varsta?
    - 28 de ani.
    - Ocupatia?
    - Profesoara.
    Politistul se ridica de la masa, zambeste fericit si ii spune:
    - Minunat! Astept aceasta ocazie de o viata! Acum va asezati pe scaunul acesta si scrieti
    de 500 de ori, cu o caligrafie perfecta:
    "Daca semaforul este rosu, trecerea este interzisa!"

  5. #3512
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Proprietarul unu hotel era nelamurit la calcularea unei facturi. Se decide sa-si intrebe secretara.
    - Asai ca ai terminat Politehnica?
    - Da, ii raspunde secretara.
    - Bun, atunci spune-mi, daca ai avea 20.000 de dolari din care ai scadea 14%, cu ce ai mai ramane?
    - Cu nimic in afara de cercei!
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  6. #3513
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Albert Einstein moare si ajunge in Rai, unde afla ca inca nu i s-a pregatit camera in care va sta. Portarul ii spune ca va trebui sa astepte intr-un dormitor, pe care va trebui sa-l imparta cu mai multe persoane. Einstein spune ca nu este nici o problema, asa ca este condus in camera provizorie.

    Aici Einstein este prezentat colegilor de camera.
    - „El este primul tau coleg. Are un IQ de 180!"
    - „Excelent. Vom discuta despre matematica", spune Albert.

    - „Aceasta este cel de-al doilea coleg. Are un IQ de 150"
    - „Perfect. Vom discuta despre fizica!", spune Albert.
    - „Acesta este cel de-al treilea coleg. IQ-ul lui este 100".
    - „Foarte bine. Putem vorbi despre piese de teatru!", spune Einstein.

    In acel moment o alta persoana vine si ii strange mana lui Einstein si ii zice:
    - „Eu sunt ultimul coleg de camera. Imi pare rau, dar IQ-ul meu este de doar 80". Einstein ii zambeste si ii spune:
    - „Deci, cum crezi ca vor evolua dobanzile pe viitor?".
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  7. #3514
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Gigi Becali, acest Chuck Norris al romanilor

    Gigi Becali nu face flotari, le cumpara gata facute.
    Daca tu ai 1 leu si Gigi Becali are 1 leu, atunci Gigi Becali are mai multi bani ca tine.
    Gigi Becali nu o sa ajunga in Rai pentru ca a fost deja acolo si nu i-a placut.
    Daca ai o prietena, inseamna ca Gigi Becali nu a mai avut chef de ea.
    Unele persoane poarta pijamale cu SuperMan. SuperMan poarta pijamale cu Gigi Becali.
    Gigi Becali nu se spala pe dinti… dinti lui spala periuta de dinti.
    Gigi Becali poate sa imparta la 0.
    Gigi Becali doneaza mereu sange la Crucea Rosie. Dar nu e niciodata al lui.
    Gigi Becali a luat examenele inainte sa se le dea.
    Ca euro-parlamentar, GIGI BECALI va anula Legea Gravitatiei.
    Gigi Becalii a invins soarele intr-un concurs de stralucire.
    Gigi Becali are puterea financiara necesara de a-l plati pe Chuck Norris sa-si dea o palma.
    Becali a fost primul om ce a elaborat teoria relativitatii, dar ca sa nu para tocilar a vandut-o lui Einstein.
    Gigi Becali poate sa dea foc la un cub de gheata si sa il stinga cu benzina.
    De ce in calendarul lui Gigi Becali se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face misto de Gigi Becali!
    Becali nu are acces la internet, internetul are acces la el.
    Donald Trump a fost ucenicul lui Gigi Becali.
    Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpara, pentru toate celelalte exista MasterCard.
    Lumea a fost facuta in urma unui proiect finantat de Gigi Becali.
    Gigi Becali poate sa apara la mai multe emisiuni in acelasi timp. In direct.
    Elvetienii nu sunt neutri, doar asteapta sa vada de ce parte se va pune Gigi Becali.
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  8. #3515
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    hai bre,nu stricati Chuck Norris facts pe Becali ...
    If you get in trouble, just go back in time!

  9. #3516
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Pai au mai fost astea.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  10. #3517
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Un tip se duce sa-si cumpere un papagal. Vede unul frumos care avea legat de fiecare picior cate o sforicica. Mirat, il intreaba pe vanzator de ce are sforile legate de picioare.
    - Daca trageti de sfoara de la piciorul drept, papagalul vorbeste in engleza, daca trageti de sfoara de la piciorul stang vorbeste in franceza, spuse vanzatorul.
    - Si daca-l trag de amandoua deodata ce se intampla?
    - O sa cad in cur, bai prostule, raspunde papagalul!

  11. #3518
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    La Auschwitz in camera de gazare: toti decedati.....doi jucau poker.
    Maresc astia presiunea la gaz nimic.
    Intr-un final deschid si intra peste ei:
    - Ma, cum dracu ma, zice unu, voi de unde sunteti?
    - Noi suntem romani de la Copsa Mica si va rog inchideti usa ca intra aer.





    Un european ajunge la un trib izolat din Africa și șeful de trib îl ia să-i arate atracțiile locale. Într-o vale, mai la dos, era un scaun turnant, împrejurul căruia stăteau pe pămînt șase negrese frumușele.
    - Asta, zice șeful de trib, este ruleta noastră africană.
    - Adică?
    - Vă așezați pe scaunul turnant, vă învîrtiți și fata în fața căreia vă opriți vi-o suge.
    - Și care-i riscul?
    - Una dintre ele e canibală
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  12. #3519
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  13. #3520
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by newcool View Post
    Un european ajunge la un trib izolat din Africa și șeful de trib îl ia să-i arate atracțiile locale. Într-o vale, mai la dos, era un scaun turnant, împrejurul căruia stăteau pe pămînt șase negrese frumușele.
    - Asta, zice șeful de trib, este ruleta noastră africană.
    - Adică?
    - Vă așezați pe scaunul turnant, vă învîrtiți și fata în fața căreia vă opriți vi-o suge.
    - Și care-i riscul?
    - Una dintre ele e canibală
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Pai au mai fost astea.


    si asta
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  14. #3521
    sport legend abc_tase's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    573
    Reputatie
    1
    O familie manca mamaliga cu ceapa, iar vecinii lor mancau mamaliga cu branza. Copilul celor care mancau mamaliga cu ceapa a vazut ca vecinii lor mancau mamaliga cu branza si striga disperat la tasu:
    - Tataaaa astia mananca mamaliga cu branza! Si tasu spune:
    - Pai daca nu si-au pus ceapa.

  15. #3522
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Un fan oltean, un fan stelist si unul dinamovist fiind intr-o tara musulmana sunt prinsi bind o sticla de Jack Daniels, sunt arestati si aruncati in inchisoare pina la stabilirea pedepsei. In fine vine ziua judecatii, sunt adusi in fata molahului care le arata bunavointa, condamnandu-i la doar 30 de lovituri de bici dupa care vor fi liberi sa plece. Ba mai mult spre norocul lor in ziua respectiva era o mare sarbatoare musulmana, asa ca molahul ii da fiecaruia voie sa ceara ceva inainte de a fi biciuiti.
    Primul care urmeaza a fi biciuit este stelistul, care dupa ce se gindeste putin zice: “legati-mi o perna in spate”. I se leaga perna, dar nu rezista decit la primele 10 lovituri dupa care se rupe, asa ca tot trebuie sa sufere celelalte 20 lovituri inainte de a fi dus pe brate singerind si plingind.
    Urmatorul este dinamovistul, care zice: “legati-mi 2 perne in spate”. Dar nici macar cele 2 perne nu pot sa reziste decit la 15 lovituri, trebuind sa le sufere ca si stelistul pe celelalte.
    Ultimul care trebuia biciuit era fanul craiovean, dar inainte de a-si spune dorinta, molahul ii zice: “Esti fanul celei mai frumoase echipe din tara ta, cu cei mai loiali si pasionali suporteri, asa ca poti avea 2 dorinte!”. Auzind asta oltenul spune: “Multumesc pentru bunatatea pe care mi-o arati si drept recunostinta, vreau 100 de lovituri de bici in loc de cele 30.”
    “Nu numai ca esti un om de onoare esti si foarte curajos” ii spune molahul, privindu-l cu respect. “Daca 100 de lovituri sunt ceea ce doresti, atunci 100 de lovituri vor fi. Acum ai dreptul la cea de-a doua dorinta,deci care este?”
    “Va rog legati-l pe dinamovist in spatele meu”





    Un sergent in permisie merge la o prostituata si o intreaba:
    - Domnisoara, acceptati compania mea pentru 100 de lei?
    Ea zice:
    - Da! Sergentul se intoarce si striga:
    - Companieee, inainteee mars



    Un moldovean pieton in Cluj se plimba impreuna cu un prieten, cand trece o masina si-l stropeste de sus pana jos. Bineinteles, masina demareaza in tromba.
    Moldoveanul, suparat foc: D-apai la noi nu se-ntampla asa ceva. Daca te stropeste o masina pe strada, apai soferul se da jos, isi cere scuze, te invita la el acasa, iti usuca hainele, iti da ceva de baut…
    Clujeanul: Ti s-a intamplat tie asa ceva?
    Moldoveanul: Mie nu, nevesti-mii.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  16. #3523
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Un preot locuia langa o manastire si avea 10 gaini si un cocos.
    Cocosul din cand in cand disparea, dar aparea pana seara. Ultima data cand a zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a intrebat lumea:
    - As vrea sa stiu daca cineva are un cocos?... si toti barbatii s-au sculat in picioare...
    - Nu, nu, nu, am vrut sa intreb daca cineva a vazut un cocos?...si toate femeile s-au sculat in picioare...
    - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocos care nu-i apartine?... si jumatate din femei s-au sculat in picioare...
    - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva a vazut cocosul meu?... si toate maicutele s-au sculat in picioare.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  17. #3524
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Adi Da Samraj View Post
    si asta
    pai tocmai tu sa nu fii atent mai adi mai? oricum nu-i prima oara cand postezi bancuri care deja au mai fost peaici......ca sa nu zic de faza aia cand bancul care l-ai postat tu era deja postat chiar deasupra ta.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  18. #3525
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    newcool...primul si ultimul sunt tari de tot
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  19. #3526
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    pai tocmai tu sa nu fii atent mai adi mai? oricum nu-i prima oara cand postezi bancuri care deja au mai fost peaici......ca sa nu zic de faza aia cand bancul care l-ai postat tu era deja postat chiar deasupra ta.
    era titrat in limba romana
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  20. #3527
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    adica necenzurat.....oricum, cred ca si copii de sub 12 ani puteau descifra singuri cenzurarile alea.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  21. #3528
    Minerache... Leviss's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Petrosani
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    Jean, de ce s-a tras cu tunul ?
    - A venit regele tarii vecine in vizita.
    - Dar s-a mai tras odata.
    - Tot pentru rege.
    - De ce, nu l-au nimerit din prima ?

    -De ce s-a intrerupt sedinta de guvern la
    somalezi?
    -A inceput sa bata vantul.

    Ce scrie pe mormantul unei blonde?
    In sfarsit s-a culcat si ea singura

    Bula absenteaza o zi de la scoala.
    A doua zi cand vine:
    - Unde ai fost Bula? intreaba profesoara
    - Am fost cu vaca la taur doamna profesoara!
    -Bine, Bula dar nu putea sa faca taica-tu lucrul asta?
    - Ba da, dar taurul o face mai bine!

    Intr-un mare oras are loc importanta intalnire
    intre diferiti sefi de state.
    La o intersectie masinile presedintilor SUA,
    Rusiei si Romaniei se ciocnesc.
    Acestia coboara din masini si incearca sa rezolve
    problema:
    Clinton:
    -Sorry!
    Putin:
    -Sorry too!
    Constantinescu:
    -Sorry three!

    Care este diferenta dintre un psihopat si un nevropat?
    - Psihopatul crede ca 1+1=3; nevropatul STIE ca 1+1=3,dar IL ENERVEAZA!

    Bula si cu Strul stau de vorba :
    Strul : Sotia mea a primit o educatie foarte aleasa. De cate ori suntem in pat, foloseste doar denumirea stiintifica a organelor genitale, ca sa nu ma socheze!
    Bula : Si a mea este o fanatica a bunelor maniere si a curateniei! Niciodata nu pune mana pe sexul meu! Cand simte ca trebuie sa o ia in gura, foloseste furculita!

    O femeie tanara, frumoasa, se plinge ginecologului:
    - Sunt maritata de cinci ani si inca nu am reusit sa raman insarcinata.
    - Sa vedem ce putem face. Dezbracati-va doamna si culcati-va pe masa.
    - Dar domnule doctor, totusi as dori ca primul copil sa-l am de la sotul meu.

    Tata, cum am am aparut eu pe lume?
    - Mah, fiule, cred ca intr-o zi tot ai sa afli! Pai, eu si cu maica-ta intr-o zi am intrat intr-o camera de chat a Yahoo-ului. Am aranjat apoi o intalnire via e-mail cu maica-ta si ne-am intalnit intr-un internet cafe virtual. Ne-am strecurat intr-o camera privata, unde maica-ta a fost de acord cu un download din hard-ul meu. Imediat ce eram gata de upload, am descoperit ca nici unul dintre noi nu folosise firewall-ul si fiindca deja era prea tarziu sa dam delete, noua luni mai tarziu a aparut un mic popup binecuvintat care a tipat din toti rarunchii: You've got a mail!

    D-le Bush, aveti dovezi ca Irakul are arme de distrugere in masa?
    - Sigur, am pastrat chitantele

    Un balbait si un cocosat se duc la fotograf sa-si
    faca poze de buletin. Balbaitului ii trebuie o
    gramada de timp ca sa-i explice fotografului
    pentru ce, cum, cate poze vrea.
    Cocosatul moare de ras.
    Balbaitul nervos ii zice:
    -De, de, c, c, ce, to, to, tot razi, m, m, ma, s,
    s, s, sa, t, t, te, v, vad p, p, pe t, t, ti, ti,
    tine cu cum ai s, sa in, inchizi bu, bu,
    buletinul.

    Lucrare scrisa intr-o clasa de fete, cu subiectul:
    Abordati intr-o maniera concisa, urmatoarele trei teme:
    1) Religie.
    2) Sexualitate.
    3) Mister.
    Urmatoarea lucrare a obtinut nota maxima, 10 cu felicitari:
    - Dumnezeule! Sunt insarcinata! Cu cine?
    [COLOR="Red"][I][B]"In mina Dumnezeu cu noi,afara grija si nevoi/De-asupra noastra n-avem cer, c-asa e viata de miner/
    Cand plini de praf cu pasi truditi, iesim din mina obositi/Ne doare ca-n lumina sa pamantul tine-o lume rea"[/B][/I][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •