Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 50

Thread: FCM BACAU - U.CRAIOVA

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    "Meciul cu Universitatea Craiova poate fi cheia galben-albaştrilor care deschide seiful cu “verzişori”. O eventuală înfrîngere îi va lăsa fără o para chioară, pentru că sistemul de premiere impus de Kaiser prevede cel puţin şapte puncte obţinute în patru meciuri. Potul cel mare, de 5.000 de dolari, a fost ratat o dată cu înfrîngerea de la Bistriţa. (pentru 9 puncte in patru jocuri )
    În joc au rămas 3.500 de dolari, pentru sapte puncte, pe care Ciocoiu & Co nu vor să-i rateze, altfel următoarele două partide ar juca gratis. “Juveţii” nu trezesc amintiri plăcute în Bacău. Ultima confruntare între cele două formaţii, în sezonul precedent, pe stadionul “Dumitru Sechelariu”, s-a încheiat cu victoria Craiovei, 3-2, cînd Luţu a marcat de trei ori.
    Cursaru are şanse mici să joace
    Participînd la antrenamentul de ieri, Cătălin Cursaru s-a mişcat separat, sub supravegherea preparatorului Blaga. El a acuzat dureri lombare, motiv pentru care a “sărit” şedinţele de pregătire. După aproximativ 30 de minute, Cursaru a părăsit terenul din cauza durerilor: “Pot doar să alerg”, a spus băcăuanul, care are şanse infime să poată evolua sîmbătă. "
    cristian.blanuta@prosport.ro


    Partida dintre FCM Bacau si Universitatea Craiova, care va incepe la ora 16.00 (TVR 2, in direct), va fi arbitrata de Alexandru Deaconu (central), Tudor Constantinescu, Dumitru Bargaoanu (ambii asistenti) si Mihai Ene (rezerva). Observatori la meciul de pe stadionul „Dumitru Sechelariu“ au fost delegati Mircea Cezar Ionescu si Nicolae Rainea.

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Din cate am vazut la antrenamente exista si posibilitatea unor surprize din partea lui Napoli ... Bolohan in aparare in locul lui Vigariu , Preda la mijloc in locul lui Stanga. Miclea va juca in locul lui Bundea , care este suspendat.
    In atac Napoli era inca nehotarat , folosind in echipa posibililor titulari cate o repriza pe Njock si McBreen. Sarbul pare deja "batut in cuie" in linia de atac.
    Plus ca ar putea sa apara si Lutu , daca va primi astazi cartea verde!

  3. #24
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    pt. mine surpriza ar fi sa ne bata bacaul ....., ceea ce nu cred sa se intample
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    mie imi place lotul craiovei, ne trebuie doar liniste. cu acest lot putem ajunge pe podium.

  5. #26
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Se pare ca TVR Intl nu va transmite meciul
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    3 - 1 pentru Bacau la pauza. Nu jucam nimic iar antrenorul italian parca este in excursie.

  7. #28
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gsm
    , ne trebuie doar liniste. cu acest lot putem ajunge pe podium.
    asa este...tocmai asta va lipseste...da sunteti "artisti" in a gasi imediat un alt subiect de scandal cum inchideti unu..

    cu lotul asta ? poate ...sa dea dumnezeu...da cu antrenoru asta....care parerea mea ca mai mult va incurca....nu pe podium....ci invers....
    Free Sevilla!!!!

  8. #29
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    ce se mai poate spune in afara de un singur cuvant, rusine


    incepand cu staicu, badea, napoli si toti jucatorii, ne-au facut de ras.mi-e scarba de ei, ne-au facut de rusine, sa nu mai aud de ei
    P.S.: hedmoande , nu sterge mesajul chiar daca nu-ti convine, asta e adevarul

  9. #30
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    ce va tot luati de Staicu bai fratilor...ce vreti sa faca ala mai mult decit face ???
    bani da la echipa...lasa presedintele si antrenorul sa isi faca treaba...ce ati vrea sa faca mai mult ?

    una 2 ...faceti ce faceti ( e bine acum ?)...si va luati de el...eu il dau ca nu am nici o treaba cu el...dar cind vad ca vreti sa inscrie el in locul jucatorilor ma enervez..

    bun ...pleaca asta ca nu e bun...este vreunu mai bun care si-a exprimat dorinta de a prelua Craiova? daca da spuneti-mi si mie ca eu nu stiu inca.....
    Last edited by iulian; 20th March 2004 at 18:06.
    Free Sevilla!!!!

  10. 20th March 2004, 18:02

  11. #31
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Penibil, oricum nu ma asteptam la minuni dupa scandalul care a fost in Banie
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. 20th March 2004, 18:08

  13. #32
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nemuritor
    N-ai nici o treaba tu cu echipa asta si nu stii nimic din ce se intamplat aici. Abereaza pe forumul aurolacilor.
    nu stiu de ce am impresia ca mie-mi pasa mai mult decit tie de Craiova ...
    Free Sevilla!!!!

  14. #33
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nemuritor si Iulian , v-am sters la amandoi mesajele care contineau jigniri! Daca se va repeta va voi da avertisment indiferent cu cine simpatizati...

  15. #34
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    ma rog..nu stiu cu ce am jignit eu...dar oricum discutia degenera...asa ca mai bine ca le-ai sters
    Free Sevilla!!!!

  16. #35
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    "P.S.: hedmoande , nu sterge mesajul chiar daca nu-ti convine, asta e adevarul "

    Stii care e problema ,nemuritor , m-am saturat de fitele tele ! Nu ti-a sters nimeni niciodata vreun mesaj aici , cum nu am sters nici altor suporteri craioveni. Din momentul asta te invit sa-ti vezi de treaba! Daca ai ceva de spus spune...daca nu abtine-te! Ti-am repetat ca nu am nimic cu nimeni dar tu incepi sa ma enervezi.. Posteaza tot ce vor muschii tai , atat cat o faci fara sa incalci regulile forumului.

  17. #36
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    A fost unul din cele mai proaste meciuri ale Universitatii vazute de mine !
    Iar Napoli chiar nu cred ca poate antrena in acest moment la acest nivel. Poate are calitati , dar nu are nici un fel de experienta.... Nu s-a vazut in nici un moment mana antrenorului .Insa eu nu voi spune niciodata ca imi este scarba de echipa mea de suflet. Cel mai usor este sa fii suporter de " vreme buna" ... cel mai greu este sa fii langa echipa indiferent de situatie...

  18. #37
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Napoli este lucrat de echipa. A fost non-combat clar.

  19. #38
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Poate ca da..Nu sunt insa convins! Desi au fost lucruri care m-au intrigat! De ce insa l-ar lucra pe Napoli ?

  20. #39
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    79
    Reputatie
    1
    lucratura de antrenor cum ne-am obisnuit...
    nu va mai agitatzi...daca universitatea are ceva"datorii"la bistritza napoli mai sta si etapa viitoare...daca nu pleaca chiar de maine...
    acelasi scenariu de 13 ani...jucatorii impreuna cu conducerea administrativa lucreaza antrenori...eu nu inteleg de ce nu-l da afara fara sa ne facem in halul asta de ras...
    RUSINE SA VA FIE...

  21. #40
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    iulica,sa mai scrii pe aici ca poate inveti limba romana, iei lectii gratuite. Nu te intereseaza Universitatea sa mai scrii aici cand ai sa ma vezi pe mine pe forumul lui steaua

    hedmoande, nu ti-am spus descat sa nu-mi stergi mesajul ,ce sarisi asa si nu ma ameninta .Ia uite la el, e mare moderatoar, eu n-am jignit pe nimeni. Ti-am spus tie sa nu stergi mesajul meu si i-am sugerat omului cu punga sa invete sa scrie inainte de a se baga in seama cu altii.

  22. #41
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Pentru ca Napoli nu este dorit acolo, asa cum nici Lacatus nu a fost.

  23. #42
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    cel mai ridicol este ca militianul ceausist purtator de sabie ninja vinde meciuri pe banda rulanta ca sa-l dea afara si pe napoli.nu spun ca trebuia adus dar daca l-a adus macar sa-l dea afara fara circ. sa-l puna pe badea antrenor si sa termine odata acest circ.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •