View Poll Results: Pronostic

Voters
32. You may not vote on this poll
  • 1

    19 59.38%
  • X

    7 21.88%
  • 2

    6 18.75%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 84

Thread: Etapa 16: DINAMO - FC ARGES

  1. #22
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Alpopa, dar la meciul cu Steaua ce zici, sa ma uit sau nu?

  2. #23
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Tudose, asa s-a intamplat cu Dica. Din pacate, cum zicea si ieppy, n-a ajuns in Stefan cel Mare.
    ...always look on the bright side of life...

  3. #24
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    lasa gicule ca nu e bai. Cum se striga la galerie? Dica pentru noi este Neaga II!

  4. #25
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Chiar daca urasc Dinamo si ii doresc numai insuccese, trebuie sa fiu realist...Dinamo -Arges 1-0

  5. #26
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Nu cred ca Dica va urma traseul lui Neaga. Aceasta e parerea mea in momentul de fata, iar anul acesta ne vom putea convinge.

  6. #27
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    lasa gicule ca nu e bai. Cum se striga la galerie? Dica pentru noi este Neaga II!
    Pai nu ieppy, pacat ca n-a ajuns la Dinamo...dar pacat pt. el :p

    Cat despre comparatia Dica - Neaga, eu n-as merge asa departe. Cred (sper) sa nu urmeze calea aia...ci sa-si vada de treaba.
    A propos de asta, tin minte momentul in care se discuta trecerea lui Mutu la Dinamo. La vremea aia Mutu era un tanar foarte talentat...insa indisciplinat (si-a permis o data sa-l infrunte pe antrenorul de-atunci al pitestenilor si sa refuze schimbarea de pe teren). Spre deosebire de Neaga, pt. Mutu schimbarea "locului de munca" a fost benefica. A devenit mult mai disciplinat pe teren.
    ...always look on the bright side of life...

  7. #28
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    PT ieppy:Referitor la sloganul :"Cum se striga la galerie? Dica pentru noi este Neaga II!"...nu iti dau dreptate man...si uite si dc...dica e mult mai respectat decat neaga la Pitesti.El chiar si-ar fi dorit sa ramana la Pitesti insa nu sa putut...In scurt timp o sa bag pe net niste articole din presa locala in care o sa vada toata tara ca Dicanu nu a uitat de unde a plecat!!

  8. #29
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Maniacule, a fost doar o gluma mai degraba menita pentru stelisti decat pentru argeseni. Ei sau ars cu Neaga. Sa speram ca Dica nu va urma acelasi drum insa dupa evenimentele de la nationala nu cred ca va mai fi prezent acolo in viitorul apropiat.

  9. #30
    junior rew's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    DINAMO (si cu 1 om mai putin) bate pe Arges . De la 3-0 in sus.

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tudose
    Nu cred ca Dica va urma traseul lui Neaga. Aceasta e parerea mea in momentul de fata, iar anul acesta ne vom putea convinge.
    Parerea mea Tudose (care cred k va fi atacata de vreo 99% din suporteri) este ca Neaga, daca va fi sustzinut de cei din jur, va putea reveni. Shi nu ma refer doar la nivelul pe care il avea la Argesh ci la ceva mai mult. Om trai shi om vedea, dar asta e impresia mea........daca Neaga va uimi microbishtii atunci il vom putea asemana cu Phoenix. Shi eu cred ca va reushi.
    ex-alpopa

  11. #32
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    1 solist ...bate dinamo 100% .
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  12. #33
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    da nu cred ca Argesu va pune probleme. meci in familie.

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    2-0 ,Dinamo si Rapid au cele mai bune trupe .......nu au cum sa se impiedice cainii de FC Arges !
    Nascut si crescut anti steaua !

  14. #35
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Inceperea returului a fost amanata pentru data de 13 martie 2004.

  15. #36
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    sigur, meci intre caini...

  16. #37
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Singurul motiv care poate sa ma bucure este ca in acest fel voi reusi sa fiu prezent la prima etapa, pe Stefan cel Mare.

  17. #38
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polichampion
    sigur, meci intre caini...
    Ce spui tu de caini? Ce legatura are Argesul cu porecla asta?

  18. #39
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    toate echipele sunt ambitionate cand e vorba sa joace contra echipelor bucurestene!
    DEPINDE numai de forta lor ca sa invinga echipe precum Rapid steaua sau dinamo

  19. #40
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    Argesu e tovarasie si cu Dinamo si cu Steaua, un fel de fata buna la toate…. Comisarul nu va face probleme ********ilor…

  20. #41
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Fata buna la toate? Nu mai departe de prima etapa a campionatului am invins Dinamo in Trivale. La fel in returul campionatului trecut.
    Cu Moldovan au fost eliminate din Cupa atat Steaua, cat si Dinamo. Nu mai vorbesc de alte ocazii, cu alti antrenori, am avut o serie de 6 victorii consecutive asupra stelistilor. Deci... de unde atata tovarasie?

  21. #42
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    tudose, lasa-i frate in pace ca sunt multi acum care cauta conspiratii peste tot. O parte din stelisti spun ca Dinamo are deja toate meciurile asigurate iar o parte din dinamovisti spun ca Steaua au meciurile deja castigate. Un lucru este clar, aceste teorii le poti spune unui copil de 5 ani(si nu e neaparat ca te crede). Campionatul se va castiga pe bune insa cei care vor pierde vor da vina pe blaturile echipei adverse. Asa e la noi, e mai usor sa-l acuzi pe adversar decat sa iti asumi responsabilitatea pentru greseli.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •