View Poll Results: Pronostic

Voters
52. You may not vote on this poll
  • 1

    25 48.08%
  • X

    17 32.69%
  • 2

    10 19.23%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 160

Thread: Etapa 17: Steaua - Rapid

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    NICI NU AR TREBUI SA-TI RASPUND BE REAL, DAR NU MA POT ABTINE SA NU TE TAXEZ:la meciul de care pomenesti Ilies a intrat criminal la Raducanu si nimic nu s-a intimplat asa ca, sa nu discutam despre arbitri.cit despre sefia galeriei fii linistit ca are Steaua sefi de galerie,apropo stii ce spun ultrasii Stelei,...(Te rog sa pastrezi aceasta scandare pentru stadion)..., asta pentru ca m-ai provocat si eu te pun la zid.nu mai astept scuze de la mojici.
    Last edited by JJ; 17th March 2004 at 15:44.

  2. #44
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    suporterita ce mai face "Mustata" ? :p
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  3. #45
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    bate steaua la scor!!!! asta pentru ca in poarta stelei nu va apara un jucator pe nume rotaru, deci rapidul nu va marca.

  4. #46
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Nu bate nimeni la scor. Oricum mai mult de 2 goluri n-or sa fie... Steaua e favorita, dar daca Rapidul se apara bine poate scoate un rezultat bun. Fratele meu Sabin n-a vrut sa joace cu Steaua si si-a cerut un rosu, deci Rapidul e slabita considerabil in atac si acum cred ca Rapid este egala Steleai la fortza ofensiva. Eu pariez pe 0-0.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce face Mustata ,Pancone sunt din provincie daca nu ai observat!Dar Gigi Corsicanu ce face ?mai nou se duce la fete si scuipa arbitrii,la voi in Grant a scuipa este instinctual, asta face parte din comportamentul specific unei anumite etnii din tara asta.

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Nu se pune problema sa nu bata Steaua!!!
    Cea mai buna echipa ... de departe ... Degeaba se incearca prin culise ... Meciul o sa fie pe gazon si acolo o sa se vada cine este cea mai buna echipa din tara...

  7. #49
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Steaua nu e atat de buna pe cat o vezi tu. Dar poate ca eu stau mai aproape...
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  8. 18th March 2004, 14:31

  9. 18th March 2004, 15:54

  10. #50
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    bate rapidul!!!

  11. #51
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    http://www.dmx.as.ro/unione.jpg


    Draga suporterita dupa cum poti observa in poza de mai sus etnia la care faceai tu referire are reprezentantii sai in galeria stelei , cu toti stim ce fel de persoane sunt in galeria stelei . Revenind la infractorul mustata fostul si actualul sef al galeriei ? ( poate va conduce din inchisoare ) , nu uita ca acesta a fost platit de nea jiji pentru a-si aduce oamenii lui in galerie , oameni care nu au nici o legatura cu sportul insa canta doar cand vad 10 $ !
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  12. #52
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be_real
    Vorbim dupa meci !..........eu unul cred in echipa mea ,nu ati aratat nimic nici in tur nici in primul meci ! asa ca dami voie sa fiu optimist !
    ce mijloc aveti ? E Haliuta mai bun ca Ziyati !? sau Dinita mai bun ca Sabin ! niciodata am zis poate in aparare sunteti peste dar nu uita ca s-ar putea sa nu joace nici Rachita .......asa ca vorbim luni !
    realule ... nu e vina ta , este a bursucului , ca nici el nu stie cum sa-i aseze ...
    hahahahahahahaha
    dupa magariile de la federatie o sa va macelarim , veti avea o soarta cruda !
    Umilinta scrie pe voi !
    Ziyati e neica - nimeni !
    NIMENI !
    Parca nici nu mai aveati nevoie de el ...
    In-afara de Dolha , restul sunt de divizia B !

    citeste !
    Steaua Bucuresti
    Tudor

    Dumitru
    Radoi
    Rachita
    Stoica

    Dica
    Munteanu
    Aliuta
    Bostina

    Dinita
    Neaga

    Echipa este atit de omogena , ca orice stelist stie primul 11 !
    La voi ... e jale !
    hahahahahahahahahahahaha
    Va spargem !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  13. #53
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Exista cineva de pe forum care crede ca Mariusmadmax are 34 -35 de ani ?
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  14. #54
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    pentru Pancone. nu este reprezentativa imaginea ta iar Mustata si Gigi Becali nu reprezinta in nici un fel echipa Steaua Bucuresti care nu a fost niciodata in divizia B ci in Europa.Rapiduletul tau nu are istorie ,nu are valori Pancone, a venit Dan Petrescu sa va invete fotbal un stelist,au fost Lucescu,Iordanescu, Rednic si multi altii care n-au nici o legatura de suflet cu Rapid.

  15. #55
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Rapidul nu are istorie si valori? Ma faci sa rad. Sincer, ma doare in cot ca Dan Petrescu e stelist, sau mai degraba ca a fost stelist, atata timp cat isi face bine treaba pt. care este platit. Asta inca astept sa demonstreze, si probabil o sa inceapa duminica. Mai exact spus, Dan Petrescu o sa va invete pe VOI ce-i aia fotbal.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  16. #56
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Primul 11 este asa de omogen pacat ca Marius nu il cunoaste. Vezi daca nu te uiti la meciuri. Ce cauta Bostina acolo? Vazi Mariuse ca dai apa la moara celor care spun ca stelistii nu isi cunosc echipa ci ca tin din inertie cu Steaua. Pancone lasa frate ca Marius are un stil mai aparte de a scrie insa trebuie sa citesti printre randuri. Poate nu a avut posibilitatea de a se purta asa cand avea 15-16 ani si o face acum. JJ, nu te supara pe suporterita, de unde sa stie ea ce inseamna istorie. daca o intrebi singura echipa care are istorie este Steaua restul fiind slabe si fara istorie. Nu are sens sa iti bati capul cu ea.

  17. #57
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    ce ingimfat esti Ieppy afla ca am toata admiratia pentru echipa lui Dinamo a anilor `80 si cind eu ma duceam la cuplaje pe 23 August tu erai pe teava,in proiect.eu l-am vazut pe Dinu in teren, pe Dumitru Moraru, Talnar, Orac si toti ceilalti invingind Hamburger Sv apoi generatia lui Rednic si Andone care a dus Dinamo in Europa, dar sa imi spuna mie cineva ca Rapid a avut valori, doar pe Rica Raducanu, este reprezentativ pentru gruparea rapidista. cind Steaua si DINAMO FACEA ISTORIE IN EUROPA, Rapid era in B.

  18. #58
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Vai, sau trezit acum toti ca au 30 de ani. Fie cum spui tu. Eu sunt ingamfat sau tu care spui ca numai Dinamo si Steaua au istorie? Eu insa accept ca si alte echipe au istorie si valori pe cand tu nu prea. Nu cunosc foarte bine istoria Rapidului pentru ca sincer nu ma interesat dar sunt sigur ca un suporter rapidist poate sa iti dea povesteasca cate ceva despre istoria rapidului.

  19. #59
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Primul 11 este asa de omogen pacat ca Marius nu il cunoaste. Vezi daca nu te uiti la meciuri. Ce cauta Bostina acolo? Vazi Mariuse ca dai apa la moara celor care spun ca stelistii nu isi cunosc echipa ci ca tin din inertie cu Steaua. Pancone lasa frate ca Marius are un stil mai aparte de a scrie insa trebuie sa citesti printre randuri. Poate nu a avut posibilitatea de a se purta asa cand avea 15-16 ani si o face acum. JJ, nu te supara pe suporterita, de unde sa stie ea ce inseamna istorie. daca o intrebi singura echipa care are istorie este Steaua restul fiind slabe si fara istorie. Nu are sens sa iti bati capul cu ea.
    Tu vb de ultimul meci ?
    Eu l-am vazut aseara in reluare , iar acum este Farul cu National .
    Falemi a jucat pentru ca a fost meci in deplasare si tactica a impus un jucator puternic la inchidere .
    Acasa , crede-ma , ca aceasta va fi echipa standard : D Munteanu va fi la inchidere , Aliuta constructie , iar Dica si Bostina pe benzi .
    Daca ai fi vazut ce "ecou " are acest meci pentru stelisti , ai intelege si ce este printre rinduri !
    Asa ... nu intelegi nimic ! Si te mai dai si important !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  20. #60
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Vai, sau trezit acum toti ca au 30 de ani. Fie cum spui tu. Eu sunt ingamfat sau tu care spui ca numai Dinamo si Steaua au istorie? Eu insa accept ca si alte echipe au istorie si valori pe cand tu nu prea. Nu cunosc foarte bine istoria Rapidului pentru ca sincer nu ma interesat dar sunt sigur ca un suporter rapidist poate sa iti dea povesteasca cate ceva despre istoria rapidului.
    Istoria Rapidului este la fel cu a evreilor ... si a Nationalului ( "cladit" pe ruinele Progresului )
    zero barat !
    A si cred ca ai putea sa ai mai mult respect in exprimari !
    Nu mai face prost pe nimeni , si copil de 15-16 ani ... ca sa nu mai vb ca nu stii sa scrii corect , si te umfli in pene ca mare cititor printre rinduri
    Suporterito ai dreptate cu "teava" ... hahahahahahahaha !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  21. #61
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    Istoria Rapidului este la fel cu a evreilor ... si a Nationalului ( "cladit" pe ruinele Progresului )
    zero barat !
    A si cred ca ai putea sa ai mai mult respect in exprimari !
    Nu mai face prost pe nimeni , si copil de 15-16 ani ... ca sa nu mai vb ca nu stii sa scrii corect , si te umfli in pene ca mare cititor printre rinduri
    Suporterito ai dreptate cu "teava" ... hahahahahahahaha !
    Voi aveti istorie ....mai lasa-ne ma patriotule ,ai fugit de bine ce era in comunism !
    Nascut si crescut anti steaua !

  22. #62
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the_big
    Voi aveti istorie ....mai lasa-ne ma patriotule ,ai fugit de bine ce era in comunism !
    Auzi d-nu nascut si crescut ...
    Ce vorbesc eu si ce intelegi tu ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  23. #63
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Mariuse, macar am fost pe o teava corecta, nu ca in cazul tau se pare. Ti sa urcat Steaua la cap, hai sa te aduc cu picioarele pe pamant. Uite daca vrei o sa colectionez cateva mesaje ale lui ady si o sa le compar cu ale tale. Pe cat faci pariu ca se aseamana? Faptul ca nu stiu sa scriu(asa cum numesti tu) este datorat faptului ca nu am facut scoala in Romania. Insa vorbesc fluent, scriu cum scriu plus vorbesc fluent si scriu corect germana si engleza si asta la 19 ani. Tu la varsta mea ce stiai? Nu stau acum sa ma compar cu tine ca ne pierdem amandoi vremea, din diferite motive.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •