View Poll Results: Pronostic

Voters
28. You may not vote on this poll
  • 1

    13 46.43%
  • X

    5 17.86%
  • 2

    10 35.71%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 70

Thread: Etapa 17: FCM Bacau - Univ. Craiova

  1. #43
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    vandu staicu meciul ca sa aiba bani sa ia costunul de vizite al lui ceausescu
    dadu banu seche si dinel-ceausel tiganu nu statu pe ganduri si continua completarea colectiei muzeului lui ceausescu

  2. #44
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Nu mai spera Azzuro! Nu jucam nimic , iar italianul nu are nici o idee de joc!
    Parca este in excursie!
    Nu-mi imaginez Stiinta pierzand la un asemnea scor, cred ca a fost ceva necurat la mijloc, oricum Napoli trebuie demis, nu mai are ca cauta in Banie
    Napoli a distrus de tot apararea, e clar ca nu se pricepe la antrenamente, sper sa revina Badea!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #45
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Uite una noua, suporterii proprii acuza echipa de blat. Ce naiba, ati jucat slab si asta e numai vina antrenorului. Iar sarbul ala e bun la sarba poate ca la fotbal mai greu. Poate e prea devreme sa imi dau cu parerea insa nu pare mare lucru de capului lui. Oricum nu imi fac griji sa retrogradeze Craiova ca pana la urma au echipa sa ramana in A desi dupa cum au jucat azi nu ai spune-o.

  4. #46
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nemuritor
    vandu staicu meciul ca sa aiba bani sa ia costunul de vizite al lui ceausescu
    dadu banu seche si dinel-ceausel tiganu nu statu pe ganduri si continua completarea colectiei muzeului lui ceausescu
    ma faci sa ...auzi ce poate sa iti bubuie mintea...ca a fost vinzare ...
    Free Sevilla!!!!

  5. #47
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    o fi fost blat si cu Otelu',mai stii?

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Am jucat foarte slab , indiferent de motive. In aceste conditii rezultatul a fost absolut normal!

  7. #49
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1

    Cine Ride La Urma Ride Mai Bine

    V-am Spart Oltenilor!

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Andu , stai linistit ca nu ati spart nimic.... tot la - 7 sunteti si un singur pas gresit acasa va poate duce la -10... a fost un meci pe care l-am pierdut, dar nu te mai umfla atat ca parca vad la sfarsitul campionatului ca iar umblati sa cumparati un loc in divizia A.

  9. #51
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Edmond,Inter,ala a fost Daouda sau vreo clona?Ca de nervi ce-am avut dupa meciul de azi,nu am mai deschis TV-ul decat la ATLETICH BILBAO-Real Madrid.Nici stirile din sport nu le-am vazut,dar am auzit ca Daouda a fost o umbra a jucatorului din tur,Cristea facand ce-a vrut cu el.
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Apparte , nu stiu zau....mai ales ca doua goluri s-au dat de langa el ...la unul nici nu a sarit la cap (si are o detenta excelenta ) ....este vorba insa de intreaga echipa nu doar de Daouda... inclusiv de antrenor...mie nu-mi place deloc cum sta echipa in teren..... etapele urmatoare ne vor lamuri , urmeaza doua meciuri cu echipe care au -8 ( Gloria - deplasare si Farul acasa ). In ceea ce va priveste am crezut ca veti scoate macar un egal ( mai ales ca ati fost in superioritate numerica! ).

  11. #53
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    23' Cristea 36' Stinga
    33' Cioran
    41' Cristea
    47' Cristea
    n-am vazut meciul, dar am vazut golurile. craiova l-a facut om pe cristea.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  12. #54
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Da' ce facurati bai fratzioare??? Spuneati ca ne batetzi... ca n-avem echipa... 1-2...ca joaca Rangelo...cum???.....CRISTEA nu are valoare... Acum, v-atzi suparat pe saracu' Napoli, dar el nu are nici o vina, NU AVETZI ECHIPA: NU AVETI APARARE (ce cauta daouda si... stufaris parca il cheama pe ala cu 6 pe un teren de fotbal?), NU AVETI ATAC (baietzashul ala cu numarul 9 pe tricou... e fotbalist?), IAR MIJLOCUL..... CA VAI DE LUME Atzi vazut, sper, mostra de fotbal de calitate, cu pase dintr-o atingere, cu demarcari in spatele apararii adverse, cu recuperari ale mijlocashilor inca din jumatatea adversa (auzisem ca-l vroiatzi asta iarna pe Raducan- atzi vazut ce-atzi pierdut), si, mai ales, cred ca l-atzi vazut pe CRISTEA..... Mi-e mila de voi....
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Sa mai asteptam simpson...sa vedem evolutiile ulterioare ale celor doua echipe , si apoi vom trage concluzii! Nu uita ca sunteti inca la - 8 si implicit in mod clar una din candidatele la retrogradare. Iar pe Cristea nu-l umfla , pentru ca pana acum a dat doar 2 goluri in campionat si se poate ca pana la sfarsit sa mai dea doua... Sa ma explic..ati castigat cand aveati cea mai mare nevoie de puncte ( un insucces v-ar fi aruncat la - 10 , adica aproape retrogradati ) iar Carstea a marcat trei goluri exact cand era nevoie de o evolutie excelenta ( in tribuna fiind reprezentantii echipelor din Kiev si Moscova!! ). Stai pe aproape si mai discutam peste vreo cinci sase etape!

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    402
    Reputatie
    0

    y5y

    4-1 spune tot

  15. #57
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    Talking craiova e de.... parte de "stiinta" :)))

    Bravo Bacaului!
    A fost un meci reusit din toate punctele de vedere... in schimb, craiova inca mai traieste visul unei nopti... maxime. S-a terminat cu fotbalul oltean, e la pamant, din moment ce-si aduc "jucatori" si "antrenor" refuzati pe alte plaiuri mai putin mioritice
    Scorul meciului ar trebui sa mai tempereze din mandria olteana. Baieti, mai bine va apucati de altceva... :p

    __________________________
    FORTZA OTELUL, FORTZA GALATIUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #58
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    STIMAT, mai da echipei putin timp si abia apoi sa tragem concluziile !
    NAPOLI inca n-a avut timp sa-si puna amprenata pe jocul echipei.
    Apoi, cred ca el nu cunoaste mentalitatea (uneori, paguboasa) a jucatorului roman ! Cred ca AICI trebuie lucrat mult !
    Tare sint curios de echipa lui LUPESCU ! Normal, si a lui DAN PETRESCU ! Jucatori care au jucat AFARA si stiu cit se pune de mult accentul pe PSIHIC !

  17. #59
    manager JUVENTUS_1's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bacau
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    Victorie meritata!
    [SIZE="5"][B]F[COLOR="Silver"]O[/COLOR]R[COLOR="Silver"]Z[/COLOR]A [COLOR="Silver"]J[/COLOR]U[COLOR="Silver"]V[/COLOR]E[COLOR="Silver"]N[/COLOR]T[COLOR="Silver"]U[/COLOR]S [COLOR="Silver"]![/COLOR]![COLOR="Silver"]![/COLOR][/B][/SIZE]

  18. #60
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Asta o fost etapa moldovenilor! Olteni, voi mai aveti de asteptat!
    Multa bafta de-acum incolo!

  19. #61
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    In sfarsit, a incepu si Bacaul sa joace ceva. Cred ca de la acel 4-2 cu Dinamo, nu am mai prins asa meci bun. Chiar daca a batut Rapidul in tur, cu 2-1. Iar, despre Cristea, mai mult ca sigur ca nu am zis pe forum pana acum, ar trebui cred ca sa va abtintei in a-l critica:dupa parerea mea este unul dintre cei mai talentati jucatori din europa si pot sa zic chiar din lume. Un jucator de care se mai auzi in viitor, sunt convins. Doar sa nu faca seche vreo tampenie, cum a facut si cu cursaru. Deci, Bacaul si-a aratat adevarata valoare, si sper s-o tina tot asa. Cat despre Craiova, cred ca ar trebui pus la punct ceva acolo, e prea multa dezordine, prea multa galagie. Dar, cu rabdare, cred ca si Craiova e pe drumul cel bun. Incepem sa urcam valoric, daca o tinem tot asa.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  20. #62
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Asa cum am anticipat Craiova cade incet, incet spre subsolul clasamentului. Doar o minune o mai poate scapa de lupta pentru retrogradare. Lotul e chiar subtirel, iar antrenorul chiar nu stiu ce poate.
    Bacaul a jucat frumos. Cu un Cristea in zi de gratie, cu un lot destul de bun, si un antrenor care promite, Bacaul a facut recital. Daca si Ciocoiu inscria din multitudinea de ocazii pe care le-a avut, scorul ar fi luat proportii negandite nici chiar de cei mai infocati suporteri..
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Craiova in deriva ,cred ca se va scufunda rau de tot daca nu fac un blat cu nea Jean !!!
    Nascut si crescut anti steaua !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •