Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 71 of 71

Thread: Sezonul 2005/2006

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Dunarea Mai Tare Ca Marea Neagra

    Pana acum am demonstrat ca suntem campionii deplasarilor.Prin victoria de la CONSTANTA am demonstrat daca mai era cazul ca suntem cei mai tari in deplasare.Grigoras cel mai tare din oras are adevaratul merit al acestui retur nebun facut de echipa inimii mele OTELUL GALATI.

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Traditia din acest retur a demonstrat si pentru tine b3bito ca nu avem cu cine juca afara.Suntem campionii deplasarilor la meciurile din retur.Daca la pauza ar fi fost 3,4-0 pentru OTELUL nu ar fi mirat pe nimeni.Consider ca FARUL a scapat ieftin la acest meci iar GRIG chiar daca a jucat acasa a demonstrat ca este un adevarat meserias.Poate la anul ne vom gandi la ceva mai maret pentru un sponsor atat de puternic.

  3. #66
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    Ne vom gandi la un loc mai sus in clasament si daca sponsorul mai pompeaza ceva bani la bugetul echipei.Daca vrem performanta nu mai putem sta ca si pana acum (sa aducem cu 500.000$ 18 jucatori) ne trebuie un buget mai consistent,cu bani mai multi Marius Stan ar face o treaba si mai buna.
    "Vom fi iarasi ce am fost,ba si mai mult decat atata" Petru Rares.

  4. #67
    FARIST 100% ULTRAS-CT's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    303
    Reputatie
    1
    ati meritat victoria pe care obt. la noi dar la anul vom fi dinnou deasupra voastra
    FARUL FARUL

  5. #68
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ULTRAS-CT View Post
    ati meritat victoria pe care obt. la noi dar la anul vom fi dinnou deasupra voastra
    stai linistit....om trai si om vedea...dar daca nu pleaca jucatori de la echipa,cam greu vad afirmatia ta.....

  6. #69
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62 View Post
    Traditia din acest retur a demonstrat si pentru tine b3bito ca nu avem cu cine juca afara.Suntem campionii deplasarilor la meciurile din retur.Daca la pauza ar fi fost 3,4-0 pentru OTELUL nu ar fi mirat pe nimeni.Consider ca FARUL a scapat ieftin la acest meci iar GRIG chiar daca a jucat acasa a demonstrat ca este un adevarat meserias.Poate la anul ne vom gandi la ceva mai maret pentru un sponsor atat de puternic.
    Am fi inscris noi multe goluri, dar cu doi mijlocasi pe post de atacanti, n-ai ce face!
    Gado rata din 6 metri!
    Bine ca am reusit sa inscriem intr-un final!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #70
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    avem timp pana incepe campionatul sa reglam si asta...

  8. #71
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1

    Sezonul 2005/2006

    Am unit aici niste threaduri care oricum nu mai sunt de actualitate si nici nu mai pot fi subiecte de discutii din sezonul incheiat 2005/2006. L-am si inchis daca vreti il pot deschide dar parerea mea e ca nu are rost.
    Last edited by starsteel; 12th July 2006 at 23:31.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •