Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 71

Thread: Sezonul 2005/2006

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Cand OTELUL juca in UEFA cu YUVENTUS TORINO in 1987 si o invingea(fiind singura echipa romaneasca care a invins batrana doamna)pe stadionul DUNAREA TIPUL ASTA DIN brasov NICI NU ERA PLANIFICAT PE TEAVA.

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    HAGI inceput si sfarsit cu OTELUL

    Daca etapa a 13 a turului diviziei A,2006-2007 a insemnat debutul lui GICA HAGI la TIMISOARA intr-un meci in deplasare la GALATI cu OTELUL cu o echipa gazda mai mult gandindu-se la divizia B fiind si inceputul lui HAGI in divizia A pot spune ca in retur la TIMISOARA cu o echipa mult schimbata in bine echipa oaspete de data asta adica OTELUL a insemnat practic pentru rege semnarea demisiei.Sincer i-mi pare rau de el dar ma bucura rezultatul.Se poate spune ca echipa galateana OTELUL a insemnat inceput si sfarsit pentru rege.

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    La TIMISOARA am jucat din nou bine dar trebuie sa recunosc ca si echipa gazda trece printr-o perioada deloc fasta.Se cunoaste mana lui GRIG, un adevarat meserias al meciurilor sustinute in deplasare.

  4. #46
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    Daca etapa a 13 a turului diviziei A,2006-2007 a insemnat debutul lui GICA HAGI la TIMISOARA intr-un meci in deplasare la GALATI cu OTELUL cu o echipa gazda mai mult gandindu-se la divizia B fiind si inceputul lui HAGI in divizia A pot spune ca in retur la TIMISOARA cu o echipa mult schimbata in bine echipa oaspete de data asta adica OTELUL a insemnat practic pentru rege semnarea demisiei.Sincer i-mi pare rau de el dar ma bucura rezultatul.Se poate spune ca echipa galateana OTELUL a insemnat inceput si sfarsit pentru rege.
    lam dat afara pe hagi
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  5. #47
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Citisem si un articol, conform caruia parca Marius Stan declara ca "mergem la Timisoara sa-l demitem pe Hagi". Oricum, trebuia sa recunoasca Hagi de la eliminarea nationalei de la CM ca n-are fata de antrenor! Tot respectul pntru el ca jucator, dar ca antrenor, e varza!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  6. #48
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    La TIMISOARA am jucat din nou bine dar trebuie sa recunosc ca si echipa gazda trece printr-o perioada deloc fasta.Se cunoaste mana lui GRIG, un adevarat meserias al meciurilor sustinute in deplasare.
    Puteam sa si pierdem la Timisoara, daca Vatca nu prindea o zi buna! Daca juca cum a jucat cu Steaua, eram pierduti! A fost un meci foarte frumos, cu foarte multe ocazii! Putea fi chiar 4-0 pentru oricare dintre formatii, dar Timisoara a avut noroc si Otelul un portar bun! Hai Otelul! Mai fa meciuri de astea si-n sezonul viitor, ca de sezonul asta, nu ne mai intereseaza!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #49
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    In acest meci sa demonstrat inca o data, daca mai era nevoie ca suntem imbatabili in meciurile de afara.As vrea sa-l iert pe arbitrul IONITA pentru ca in prima repriza trebuia sa-l elimine pe POPA.Bine ca am marcat in repriza a doua si toate punctele au revenit la GALATI.A fost poate si o razbunare pentru meciul din tur. Bravo baieti mai aveti un hop la CONSTANTA daca se poate numi hop.
    La cum joaca Farul... Trebuie sa ne razbunam pentru eliminarea din cupa si infrangerea din tur, asa ca nu ne putem culca pe o ureche ca Farul e prada usoara!
    Forza OTELUL!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  8. #50
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    iam zapacit
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  9. #51
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    ia ighitit de tot
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Cred ca ne intereseaza in continuare cele 2 etape ramase pentru ca un calcul simplu nearata ca putem termina chiar pe 8. Daca terminam cel putin la egalitate la CONSTANTA si batem pe TG JIU acasa in ultima etapa corelat cu infrangerea BISTRITEI acasa de la CFR si infrangere in deplasare la NATIONAL precum si infrangera TIMISOAREI la TG JIU dar si infrangere pe teren propriu cu DINAMO duc la clasarea OTELULUI in primele 8.Sa dea cel de sus sa fie asa.

  11. #53
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    ar fi bine sa terminam pe 8 si pnetru imaginea noastra si mai multi bani din drepturile TV
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  12. #54
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    Cred ca ne intereseaza in continuare cele 2 etape ramase pentru ca un calcul simplu nearata ca putem termina chiar pe 8. Daca terminam cel putin la egalitate la CONSTANTA si batem pe TG JIU acasa in ultima etapa corelat cu infrangerea BISTRITEI acasa de la CFR si infrangere in deplasare la NATIONAL precum si infrangera TIMISOAREI la TG JIU dar si infrangere pe teren propriu cu DINAMO duc la clasarea OTELULUI in primele 8.Sa dea cel de sus sa fie asa.
    Interesante calculele! Dar nu cred ca Poli pierde cu Tg Jiu!
    I-am batut noi, dar nu-s chiar asa slabi!
    Si nici de la Bistrita nu ma astept sa fie asa slabi, acasa sunt chiar buni! Cred ca or sa scoata un egal cu CFR!
    Lasa sa terminam si pe 10 daca ne miscam la fel ca-n retur tot sezonul viitor!
    Ideea este sa ramana Grig la noi!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    O echipa cu adevarat profesionista doreste sa castige in toate meciurile ramase.Sunt si bani mai multi din drepturile de televizare dar si perspectiva unui nou suflu pentru anul viitor.

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Pacat de HAGI in rest nu ma intereseaza decat OTELUL.

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Am avut si bafta trebuie sa recunosc.

  16. #58
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    Am avut si bafta trebuie sa recunosc.
    Gresit!
    Bafta era la 1-0!
    Am jucat bine si am avut un portar Vatca intr-o zi mare!
    Ce mai vorbim atat, suntem buni!
    FORZA OTELUL!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  17. #59
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Asa o fi!
    Dar daca ar fi sa aleg intre a termina cu victorii sezonul asta si sa ne miscam bine sezonul viitor, eu aleg a doua varianta!
    Mie mi-e teama ca nu cumva sa li se urce la cap astora din conducere si sa strige ca vor campionatul si de fapt sa fim la retrogradare! Asta era toata ideea de ce sustineam sa fie ce-o fi in ultimele doua etape!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  18. #60
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    sa ne mai lase dl. hagi cu aroganta lui !!!!!foarte bine zis mai devreme:ca jucator foarte bun ...ca antrenor=0.....asta e realitatea

  19. #61
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Rezultatele confirma din pacate ca Hagi nu are stofa de antrenor. Oricum ramane un simbol al fotbalului romanesc si nu avem dreptul sa-l judecam.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  20. #62
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    intradevar avem un doctor mult prea depasit pt secolul in care traim.asta nu inseamna ca stergem cu buretele vreo 25 de ani de activitate in cadrul echipei dar la cerintele care se cer acum in fotbalul modern este complet depasit si nu o zic eu ci si mai multi jucatori.iulica stie de ce!un medic si un preparator italian ar fi o solutie super!

  21. #63
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ca antrenor=DEZASTRU!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •