Page 4 of 42 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 873

Thread: New England Patriots

  1. #64
    junior bertro's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    Tom Brady a avut un accident auto azi dimineata cand se ducea la antrenament. Parea ok imediat dupa, dar acum e evaluat de echipa medicala. Sper ca n-are nimic si o sa poata juca sambata. http://www1.whdh.com/news/articles/l...-car-accident/
    GO Pats GO !

  2. #65
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    inceput frumos dupa scor, n-am apucat sa vad nici rezumatul de pe nfl.com, ca la serv am restrictie, m-am uitat doar la statistici, si stam bine si in ceea ce il priveste pe romanul nostru din nfl, zoli mesko n-a avut decat 1 punt aseara

  3. #66
    sport legend Patriots's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Galati
    Posts
    3,101
    Reputatie
    1
    Primul meci a aratat cum nu se putea mai bine. Welker a revenit si a reusit 2 TD , running game-ul a mers putin mai bine ca de obicei, Brady e si el intr-o forma foarte buna. In schimb defensiva a permis cam multi passing yards, dar pe parcurs poate se remediaza problema. Saptamana viitoare mergem in NY sa ii infrutam pe Jets. Sper sa plecam victoriosi si din meciul acela.

  4. #67
    CRUSADER andi15ro's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    788
    Reputatie
    1
    eu sper sa pierdeti :p

  5. #68
    sport legend Patriots's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Galati
    Posts
    3,101
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andi15ro View Post
    eu sper sa pierdeti :p
    Voi trebuie mai intai sa demonstrati in seara asta ca sunteti una din favoritele la Superbowl asa cum s-a spus inaintea sezonului. Cat despre meciul din week 2 contra voi , sper sa fie unul pe cinste

  6. #69
    Warrior4Life cycloneclau's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    Dupa victoria cu Bengals, abia astept meciul cu J-E-T-S sucks sucks sucks Nimic nu e mai frumos decat o rivalitate in divizie. Sunt curios pe cineva tine Revis ... Moss sau Welker?
    "Sometimes, getting up in the morning and brushing your teath is the hardest part of the day - it all just hurts." Tom Brady

  7. #70
    junior nelutuj's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Canada-Ontario
    Posts
    77
    Reputatie
    1
    Castigam detasat.Baietii ? NY Jets nu sunt asa cum ar vrea ei.
    Mai trebuie sa treaca mult pana ajung acolo sus.

  8. #71
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Sincer, eu nu-i vad pe Jets printre favoritii la SuperBowl. Cred ca in duelul de saptamana viitoare, Pats se vor impune (ce-i drept, nu la fel de usor ca in partida de aseara).
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  9. #72
    junior nelutuj's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Canada-Ontario
    Posts
    77
    Reputatie
    1
    Asa este dumboss yo .

  10. #73
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    saracu dumboss yo,ce greu trebuie sa i fie atunci cand ne spune ca o sa castigam..........favorita anul asta o vad tot pe saints,astept cu nerabdare sa i vad pe ravens ca sa mi fac o parere mai aproape de adevar,la dezamagiri as risca un pronostic:colts,jets si eagles

  11. #74
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by patriot View Post
    saracu dumboss yo,ce greu trebuie sa i fie atunci cand ne spune ca o sa castigam.....
    Sa spun nu-mi e, sa vad ca am dreptate da !
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  12. #75
    junior bertro's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    M-am bucurat ca am castigat ieri, dar sa mor io parca am jucat impotriva unei echipe de amatori. No offence pt fanii tigrilor.
    Sper ca jocul de sapt asta cu Jetsii sa fie mai entertaining. E fun cand castigam, dar imi place sa fie si momente cand stai cu sufletul la gura ca nu stii ce o sa urmeze. Ieri n-au existat momentele astea. De fiecare data cand Palmer primea snap-ul, stiam ce o sa urmeze: interception, sack sau incomplete. Pacat de el, isi incepuse cariera promitator acum cativa ani de zile.
    GO Pats GO !

  13. #76
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce meci ai vazut tu aseara insa Palmer a jucat bine(345 yds,2 td,1 int,10 yards rushing),mai ales in 2nd half iar Bengals au avut 428 de total yards in offense.Daca niste amatori au reusit sa faca asta atunci ar trebui sa te ingrijorezi.
    Turnovers au schimbat soarta meciului(INT,fumble),bad special teams coverage si poor D.Tom Brady in forma,avand timp in pocket nu e chiar asa usor de oprit,chiar si de JJ si Leon Hall.

    De fiecare data cand Palmer primea snap-ul, stiam ce o sa urmeze: interception, sack
    Patriots au avut 1 singur sack si o interceptie tot meciul.

    In the end,good game Pats.

  14. #77
    junior bertro's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    Inseamna ca chiar m-am uitat la alt meci
    Serios vorbind, n-am avut nicio intentie sa ironizez tigrii, doar ca asta a fost feelingul primei jumatati a meciului pt mine. Am incetat sa ma uit dupa pauza, pt ca sincer m-a plictisit prima jumatate. Am fost surprins cand m-am uitat la summary si am vazut ca au recuperat pana la 24 de puncte. In stilul cum mergea meciul ma asteptam la o diferenta uriasa pe final.
    GO Pats GO !

  15. #78
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bertro View Post
    Am incetat sa ma uit dupa pauza, pt ca sincer m-a plictisit prima jumatate.
    Interesant ... un fan Pats care n-a mai vazut echipa intr-un meci oficial de 8 luni renunta sa-i mai priveasca dupa 2 sferturi pentru ca pur si simplu sunt prea buni ...
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  16. #79
    manager nelumol's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Timisoara
    Posts
    253
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dumboss_yo View Post
    Interesant ... un fan Pats care n-a mai vazut echipa intr-un meci oficial de 8 luni renunta sa-i mai priveasca dupa 2 sferturi pentru ca pur si simplu sunt prea buni ...
    cam aceeasi atitudine au avut si fanii la primul meci....., din pacate brady avea dreptate, probabil e nevoie de vreo 3 sezoane cu 2-14 sa apreciem victoriile.

  17. #80
    manager telespectatorul's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bavaria, DE
    Posts
    311
    Reputatie
    1
    brady si welker incerti. la jets revis incert.
    "Respect is earned, respect is never given. It's better to be respected than to be alive." > Ray Lewis

  18. #81
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    O sa joace toti.

  19. #82
    manager telespectatorul's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bavaria, DE
    Posts
    311
    Reputatie
    1
    as fi recunoscator pentru un link la o stire. desigur, si eu ma gandesc ca poate fi o strategie insa nu pot merge pe varianta asta 100%.
    "Respect is earned, respect is never given. It's better to be respected than to be alive." > Ray Lewis

  20. #83
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    Pai e o strategie cel putin la Patriots.
    Moss e asteptat pe Revis Island.

  21. #84
    junior bertro's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    wow, that was a bad game! cel putin a doua jumatate.
    Brady a reusit sa-si bata recordul personal de cele mai multe incompletes... Era sa arunc sticla de bere prin geam la faza aia din q4 cand aveam 1st & 10 pe linia de 20 a NY si Brady a fost sacked si a pierdut si posesia... grrrr

    http://assets.nydailynews.com/img/20...jets_bills.jpg

    Felicitari pt fanii Jets. Au meritat sa castige.
    GO Pats GO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •