View Poll Results: Care este cel mai bun ziar de sport din tara?

Voters
343. You may not vote on this poll
  • Pro Sport

    220 64.14%
  • Gazeta Sporturilor

    88 25.66%
  • Amandoua mi se par execrabile

    35 10.20%
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 484 to 491 of 491

Thread: Pro Sport sau Gazeta Sporturilor

  1. #484
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,175
    Reputatie
    0
    Putem spune ca nu mai avem ziare tiparite de sport in Romania in acest moment.

    Sunt doar 2 reviste: Fanatik & 100% Sport.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #485
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pe prima o mai primesc gratis in redactia superbet, unde imi mai depun icrele. Din politete accept cum o fac si cu fluturasii de la metrou, apoi o arunc la tomberon, la iesire. Si asta pt ca nu o ia nimeni nici asa, nici macar jucatorii de Polonia 2 din mediul rural, care prefera sa se stearga la kur cu pănuși de porumb si carpele de motorină ramase de asta vara. Nu cred ca presa sportiva a mai fost vreodata la nivelul ăsta deplorabil.

  3. #486
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0
    Nicio pierdere ca s-a închis, gsp a devenit o mizerie, un cancan sportiv, unde peste 50% din articole sunt despre Becali și fcsb.

  4. #487
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,175
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Pe prima o mai primesc gratis in redactia superbet, unde imi mai depun icrele. Din politete accept cum o fac si cu fluturasii de la metrou, apoi o arunc la tomberon, la iesire. Si asta pt ca nu o ia nimeni nici asa, nici macar jucatorii de Polonia 2 din mediul rural, care prefera sa se stearga la kur cu pănuși de porumb si carpele de motorină ramase de asta vara. Nu cred ca presa sportiva a mai fost vreodata la nivelul ăsta deplorabil.
    Sigur nu e alta revista, ca e ceva revista si in agentiile superbet ! Am mai vazut si eu, cu clasamente cu pariuri ! O data a fost misto ca supliement EURO 2021 !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  5. #488
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0

  6. #489
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1


    Istoria sa consemneze ca mizeriile de Ioanitoaia, Tolontan, Geambasu, Buzarin si alti kakati au ingropat editia printata a gsp, care ajunsese la 10 mii de exemplare.


    Bine, e mai simplu sa iti rupi chilotii in public si sa pozezi in martir. Adevarul doare pt aceste gunoaie. Ca si fotbalul romanesc, dupa ce au consumat greaua mostenire, cand au trebuit sa vina si ei cu nou-haul propriu, au cazut in kur.

    Se pare ca nu stim sa facem presa sportiva, ce surpriza! Si noi credeam ca suntem de Cempions Lig
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #490
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,175
    Reputatie
    0
    Astazi a aparut cu Libertatea numarul de Adio !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  8. #491
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,175
    Reputatie
    0
    Tolontan dat afara si de la libertatea.

    Redactorul Sef GSP Bogdan Stamatoiu in stare grava dupa un accident rutier
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •