View Poll Results: Care este cel mai bun ziar de sport din tara?

Voters
343. You may not vote on this poll
  • Pro Sport

    220 64.14%
  • Gazeta Sporturilor

    88 25.66%
  • Amandoua mi se par execrabile

    35 10.20%
Page 4 of 24 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 491

Thread: Pro Sport sau Gazeta Sporturilor

  1. #64
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jhan
    Mda,sunt strain...asa e,dar voi cati bani ati luat sa faceti publicitate pro sportului?
    Jhane nu esti strain ci penibil cand faci astfel de afirmatii la un raspuns al meu ,care n-am nici in clin nici in maneca , afinitati cu prosportul!

    dar ce sa cer eu de la un suporter minune ( cazul tau) ! simpatizant al lui dinamo si poliaektimisoara concomitent!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #65
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gicu
    sa mai adaug bile negre pt. gsp. De prost gust modul in care au prezentat stirea cu moartea unei fete, logodnica lui Bogdanovici de la Ceahlaul
    Care-i articolul ? Pune articolul aici sa-l vedem !

  3. #66
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    ...always look on the bright side of life...

  4. #67
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Gicule, nu mi se pare nimic in neregula. Astea au fost faptele Fotografia e socanta, dar asta este realitatea....

  5. #68
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Vadim, depinde ce intelegem prin (ne)regula. Eu nu am spus ca n-au zis adevarul. Modul in care l-au prezentat insa mie nu mi se pare potrivit pt. un ziar ce se vrea de sport. Lipsea desenul pe asfalt
    ...always look on the bright side of life...

  6. #69
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Moartea nu place nimanui.

  7. #70
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mi-a venit rau cand am vazut poza aia, parerea mea e ca oamenii aia nu sunt normali la cap...cum e posibil sa publici o asemenea poza?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #71
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Poza e chiar socanta ! Nu-si are locul in nici un ziar , mai ales intr-unul de sport !

  9. #72
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Imi lipsesc cuvintele !
    La GDS pute rau !
    Amatorismul celor de la hirtia asta intrece orice masura de bun simt !

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Un cititor shi-a exprimat protestul cu privire la o astfel de fotografie la "poshta redactziei". Raspunsul a fost ceva de genul ca "moartea este prezenta in jurul nostru shi nu este anormal sa o prezentam"........N-aveau ce sa bage pe hartie, asta-i clar....
    ex-alpopa

  11. #74
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    timisoara
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    parerea mea e clara!stiu articolul, o astfel de poza nu avea ce sa caute acolo!(probabil ca nici o stire nu trebuiau sa bage, ce a zis oare Bogdanovici cand a vazut articolul?)rusinica, bai gazetarilor

  12. #75
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Exclamation gazeta zic eu

    mai mai buna este gazeta, este oarecum mai serioasa, in pro sport sunt f. multe bla blauri

  13. 29th May 2004, 04:44
    Reason
    limbaj suburban

  14. #76
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    Jhane esti "strain"!
    Azi in Pros(t)port pe prima pagina: Ganea la Rapid!!! Wow wow wow!Ce stire senzationala!Ca multe altele fara temei si fara viitor.Punem pariu ca Ganea nu va veni cel putin urmatorul sezon la Rapid?
    Dar nu-i nimic ,odata cu terminarea campionatului ma astept la alte "stiri de senzatie" de pe prima pagina a pros(t)portului: Alexa la Spartak,Barcauan la Shaktior, Radoi la Arsenal ,Mutu la Dinamo etc

    Timpul va demonstra daca am sau nu dreptate.O sa vedeti la toamna cate astfel de stiri de senzatie se vor strange in toata vara asta si cate din ele infaptuite. Pana acum o stire (Ganea la Rapid) sa vedem ce urmeaza.
    Attacking is the best defence!

  15. #77
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu vreau sa iau partea nimanui (ca vad ca unii sunt in razboi atroce) da' azi in ProSport, pe langa shtirea cu Ganea, erau shi vreo 2 shtiri contradictorii. Pe de o parte aflam ca Rednic e cu un picior in Giuleshti, iar pe de alta parte era un interviu in care Rednic spunea ca nici nu shi-a pus problema plecarii, fiind foarte multzumit la Craiova. Pan' la urma, eu cu cine votez? ca m-atzi turmentat de tot!
    ex-alpopa

  16. #78
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Stire din Gazeta Sporturilor:
    Ganea: "Doar Dinamo m-a ofertat"
    Directorul executiv dinamovist Cristi Borcea i-a spus: "Vino la noi! Vrem să facem o echipă de Champions League". Cele două părţi au discutat şi despre salariu. Ganea cere 250.000 de dolari pe an, Dinamo e gata să accepte. Negocierile vor continua în zilele următoare.
    Dupa cum va spuneam: prosportul e varza!
    Attacking is the best defence!

  17. #79
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Iar ma iei cu smenuri, zvonuri, susanele? Parca mai sus scriai ca detesti acest tip de stiri. Fii si tu constant, cu picioarele intr-o barca. Inteleg ca nu iti plece Prosport, dar adu argumente pertinente, nu aceleasi afirmatii pe care le vezi cu ochi buni la gazeta, dar cu ochi rai la prosport. Mai exact, cind vezi un zvon in gazeta e ok, dar in prosport este vrajeala... Mai vedem unde vine Ganea. Repet, este normal sa iti placa un ziar sau altul sau amindoua, dar vino cu argumente pertinente.

  18. #80
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jhan
    Dupa cum va spuneam: prosportul e varza!
    pupalash , las-o mai moale , ca iar te faci de .....


    Vadim :"Iar ma iei cu smenuri, zvonuri, susanele? Parca mai sus scriai ca detesti acest tip de stiri. Fii si tu constant, cu picioarele intr-o barca. Inteleg ca nu iti plece Prosport, dar adu argumente pertinente, nu aceleasi afirmatii pe care le vezi cu ochi buni la gazeta, dar cu ochi rai la prosport. Mai vedem unde vine Ganea. Onlinesport spune ca merge in "Banie". "

    Ganea in Banie? cred ca Gane!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #81
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Gazeta Sporturilor
    imi place mai mult decat Pro Sport
    inainte mi-a placut pro sport dar de cand a plecat ioanitoaia GSP nu mai imi place
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  20. #82
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    de cand a plecat ioanitoaia la GSP, pro sport nu mai imi place
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  21. #83
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    gazeta sporturilor e mai completa(si e color in intregime )
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  22. #84
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Cel mai bun ziar de sport din tzara sint ... versiunile online ale celor 2 gazete; pe ziarele tiparite chiar nu merita sa dai banii. Sorry, intre cele doua optiuni din poll n-am ce alege

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •