Results 1 to 12 of 12

Thread: Ce parere aveti despre meciul Bistrita-Farul?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1

    Ce parere aveti despre meciul Bistrita-Farul?

    Rezultatul meciului dintre aceste doua echipe este dubios!!!Voi ce spuneti?

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Ai citit "despre paranoia si scenarita la romani"?...E un eseu al lui Andrei Plesu...

  3. #3
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1

    Raspuns

    Sincer sa fiu,nu am citit eseul de care ai pomenit!Dar admitand
    ca exagerez,vreau sa iti spun ceea ce a zis un cunoscut jucator al Craiovei,acum antrenor(nu conteaza de cine este vorba!)
    Iata ce a spus domnia sa:''ma asteptam la acest rezultat si cum se apropie sezonul estival,probabil ca bistritenii au si ei nevoie de o vacanta...''
    Fiind vorba de un om din sistem si nu de parerea mea,comentariile sunt
    de prisos.

  4. #4
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    aveti dreptate toti!la bistrita a s-a intamplat ceva ce nu prea era normal sa se intample!sau...poate era foarte normal ... daca ne gandim de ce in stare domnu padureanu! echipa mergea bine...isi permiteau sa piarda puncte!

  5. #5
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1

    Super Blat

    Nu cred ca poate fi vreo indoiala 8)
    Conduc cu 1-0, rateaza penalty, Burebista si-o baga in poarta, si dovada cea mai clara Popa cartonas rosu.(Fiecare data cand Popa a luat rosu , Gloria a pierdut si a fost blat)
    Asa ca tineti-o tot asa baieti

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Ai inversat putin cronologia...Farul a marcat al treilea gol dintr-o centrare f.aproape de linia de fund a terenului,iar apoi, de abia ,la 1-3 a ratat Gloria un penalty...

  7. #7
    manager
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1

    Intrebari

    1. La scorul de 3-1 pentru Farul, care ar fi fost logica pentru Negrean sa rateze penalty? Se ajungea la 3-2. Ei, si?
    2. Care era pozitia atat de linistita a Bistritei, cu 26 de puncte, in conditiile in care o infringere acasa te poate arunca usor in bratele deznadejdii? (nu mai putin de douasprezecezece echipe sunt despartite de opt puncte in clasament)
    3. Daca o echipa cu o pozitie mai precara in clasament reuseste (uneori si cu noroc) un rezultat pozitiv, atunci inseamna intotdeauna ca a fost blat? De la inceputul returului Steaua a remizat acasa cu Craiova si cu Brasov, dar a castigat la Timisoara si la Dinamo; Rapid a remizat cu Brasov, a pierdut cu Sportul, dar a castigat la Timisoara; Dinamo a dat puncte la toti care i-au iesit in cale. Sunt toate astea blaturi? Sau acest drept este valabil numai atunci cand ne convine noua? De ce ne mai ducem la stadion, daca pretindem ca stim rezultatul dinainte?

  8. #8
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    Poate ca aveti dreptate fratilor, dar diferenta dintre voi si mine este ca eu am fost la acel meci(ca si la foarte multe altele ale Gloriei) si la cate blaturi am vazut cred ca nu ma insel dupe jocul din teren ca a fost ceva acolo.
    1. Gloria care are o aparare buna a fost mereu descoperita (3-4 constanteni contra1-2 fundasi bistriteni aproape tot timpul)
    2.Jula la cotonogit tot meciul pe Zicu , trbuia sa ia rosu din minutul 30-35, dar "n-a putut" si atunci la ajutat bunul lui coleg Popa
    3. La primul gol al lui Zicu acesta a avut loc si timp sa si fumeze o tigara pina sa intervina cineva la el
    4. Motivele de mai inainte + etc /fu/
    BLATIST PANA LA MOARTE

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    eu zic ca daca vom avea un campionat cu 16 echipe care fac blaturi non stop atunci ar fi foarte echilibrat

  10. 31st March 2003, 03:28

  11. 10th April 2005, 01:53
    Reason
    aiurea

  12. #12
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    f buna
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •