View Poll Results: Cum va arata Champions League fara Juve si Milan AC?

Voters
27. You may not vote on this poll
  • Va fi la fel... indiferent ca nu vor juca Juve si Milan AC

    19 70.37%
  • Va fi ma urata... nu vor juca 2 echipe cu traditie

    8 29.63%
  • Nu stiu...

    0 0%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 26

Thread: Cum va arata Champions League fara Juventus Torino si Milan AC?

  1. #1
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0

    Cum va arata Champions League fara Juventus Torino si Milan AC?

    Cum credeti ca va arata noul sezon al Ligii Campionilor fara Juventus Torino si Milan AC?

  2. #2
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Ar fi absurd sa nu te uiti la CL , doar pentru ca Milan si Juve AR PUTEA lipsi . Chelsea , Barca , Real , Man United , Liverpool , Lyon ,Bayern vor ramane si vor face spectacol ca de obicei .

    In ceea ce priveste formatul , cred ca Inter si Fiorentina vor ajunge direct in grupe, apoi urmatoarele echipe din Serie A in Cl si in Uefa ( pe la locurile 9-10 chiar ) . Deci asa se va face rearanjarea , cred

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aleks_Bv View Post
    Cum credeti ca va arata noul sezon al Ligii Campionilor fara Juventus Torino si Milan AC?
    ahhhhhhhhhh ce frumos
    de cand asteptam
    nici nu ma mai intereseaza ce face Inter cand stiu ca MIilan si Juve nu vor juca

    Eu cred ca :
    inter, roma-direct grupe
    chievo, palermo-turul 3 preliminar

    ...astazi UEFA a anuntat ca echipele implicate in scandal nu vor juca in cupele europene anul acesta indiferent de rezultatul anchetei.

  4. #4
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Ma bucur sa vad ca sunt si oameni care nu vor pe Juve si pe AC Milan in UEFA Champions League. Pe cine intrebam imi zicea ca va fi mai putin specatacol, mai putine echipe "puternice" etc. Eu sunt de acord ca Juve si AC Milan sa nu participe intr-o cupa Europeana cel putin 2 ani.

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aleks_Bv View Post
    Ma bucur sa vad ca sunt si oameni care nu vor pe Juve si pe AC Milan in UEFA Champions League. Pe cine intrebam imi zicea ca va fi mai putin specatacol, mai putine echipe "puternice" etc. Eu sunt de acord ca Juve si AC Milan sa nu participe intr-o cupa Europeana cel putin 2 ani.
    mai pluseaza inca 3

  6. #6
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Sa stea 5 ani? N-ar fi rau...

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerry20cm View Post
    mai pluseaza inca 3

    corect

  8. #8
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    champions league va arata cum va arata...ma intreb cum va arata campionatul lor intern?
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

  9. #9
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    cum sa arate? mai aerisit

  10. #10
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    superb , fenomenal , dar sa nu uitam ce meciuri frumoase a jucat Milan in Champions League , mai tineti minte finala aia cu Liverpool cand au fost egalati dupa ce au condus cu 3-0 ? sau a mai fost un meci cu Deportivo , atunci cine va juca in Champions League din Italia ? Inter si Roma au mari sanse sa ajunga in grupe.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  11. #11
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    mai bine

  12. #12
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Bayern si mai bine Egal, färä Milan sau Juve..ce mai conteazä? Importrant este sä se continue...

  13. #13
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    superb , fenomenal , dar sa nu uitam ce meciuri frumoase a jucat Milan in Champions League , mai tineti minte finala aia cu Liverpool cand au fost egalati dupa ce au condus cu 3-0 ? sau a mai fost un meci cu Deportivo , atunci cine va juca in Champions League din Italia ? Inter si Roma au mari sanse sa ajunga in grupe.
    bai mai bine te-ai uita la echipa ta care nu a luat cl inca.
    asa ca numai comenta atata de milan!!!!!
    lasa ca si chelsea au luat bataie de la monaco si anul asta de la barcelona asa ca uitate la echipa ta care inca mai viseaza la trofeu!!!!
    bucurati-va un 1 de zile ca dupa aia milan revine!!!!!
    iar italia anul asta vor fii sparing partners!!!!!!
    nu au fata de castigarea ligii!!!!!!!

  14. #14
    Anti-frustrati superchumbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    255.255.255.0
    Posts
    1,355
    Reputatie
    1
    Cum va arata Champions League fara Juve si Milan AC?


    Avand in vedere ce fotbal spectacol joaca fiecare raspunsul e unul singur :::;



    LA FEL
    Omnia ad opinionen suspensa sunt

  15. #15
    junior sadakch's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ploiesti - Romania
    Posts
    53
    Reputatie
    1
    Campionatul intern va fi dragut, ganditi-va .. cine are cele mai mari sanse sa castige? Logic, AC MILAN. Inter este clar a doua favorita, si AS Roma a treia.... Am vazut insa niste replici mai sus, cu care nu sunt de acord. De ce Milan si Juventus sa un participe 5 ani in Cupele Europene ? Voi va ganditi doar la voi, ca suporteri ai echipei Inter, dar la suporterii Milan nu va ganditi ? Puneti-va in locul nostru ... nu suntem mandrii de ce a facut Milan, dar se stie ca noi am aburit doar un meci ... dovada ... Anul trecut am fost eliminati din cea mai tare competitie inter-cluburi din lume de catre castigatoare .. si unde? in semifinala ... media de varsta este peste 28-29 de ani, si totusi, rezistam la cel mai inalt nivel ... Deci, recunoasteti meritele celor mai buni ca voi, asa cum si voi vreti sa va fie recunoscute meritele de catre inferiorii vostrii !
    [FONT="Palatino Linotype"]Forza [COLOR="Red"]AC MILAN[/COLOR] ...[/FONT] .... O istorie scrisa cu [COLOR="Red"]rosu[/COLOR] si negru: 17 "Scudetto", 5 Cupe ale Italiei, 6 Ligi ale Campionilor, 4 Supercupe ale Europei, 3 Cupe Intercontinentale, 5 Supercupe ale Italiei, 2 Cupa Cupelor ... total ?

  16. #16
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Inter sau Roma...Ac Milan nu are nici o sansa sa ia titlul cu atatea puncte minus, a nu se uita

  17. #17
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    cred ca tread-ul asta numai are rost pentru ca milan ii in cl din nou asa ca degeaba v-ati bucurat ca numai o saptamana a durat farsa!!!!!!!!!
    forza milan!!!!!!!!
    cum sa fie liga fara milan?
    hahahahahahahahha
    buna gluma!!!!!!!

  18. #18
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Vadim,da edit la topic,sterge "MILAN AC" pt ca nu mai este o realitate 2 ani de CL fara hotii de la juventus!Hahahaha
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  19. #19
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Hahahaaha...se desfiinta liga campionilor ca nu juca milan????extraordinar...ce sa zic..am ramas fara cuvinte...

  20. #20
    junior sadakch's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ploiesti - Romania
    Posts
    53
    Reputatie
    1
    app .. Milan e in Liga si la anu' \/
    [FONT="Palatino Linotype"]Forza [COLOR="Red"]AC MILAN[/COLOR] ...[/FONT] .... O istorie scrisa cu [COLOR="Red"]rosu[/COLOR] si negru: 17 "Scudetto", 5 Cupe ale Italiei, 6 Ligi ale Campionilor, 4 Supercupe ale Europei, 3 Cupe Intercontinentale, 5 Supercupe ale Italiei, 2 Cupa Cupelor ... total ?

  21. #21
    junior sadakch's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ploiesti - Romania
    Posts
    53
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    Inter sau Roma...Ac Milan nu are nici o sansa sa ia titlul cu atatea puncte minus, a nu se uita
    8 puncte in minus nu inseamna nimic pentru AC Milan
    [FONT="Palatino Linotype"]Forza [COLOR="Red"]AC MILAN[/COLOR] ...[/FONT] .... O istorie scrisa cu [COLOR="Red"]rosu[/COLOR] si negru: 17 "Scudetto", 5 Cupe ale Italiei, 6 Ligi ale Campionilor, 4 Supercupe ale Europei, 3 Cupe Intercontinentale, 5 Supercupe ale Italiei, 2 Cupa Cupelor ... total ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •