Page 51 of 142 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 2970

Thread: Arsenal London

  1. #1051
    incepator
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    eu cred ca bate tottenham. manchester va veni cu multi tineri cred, iar tottenham pe partea cealalta mai are mult de demonstrat ca nu merita locul prost ocupat in campionat si o sa vrea sa faca multe nu credeti? mai ales ca a inceput sa mearga bine, nu?

  2. #1052
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    :huhu::table:
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  3. #1053
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    arsenal bate acasa pe man utd, si pierde tot acasa cu aston villa...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #1054
    sport legend Patriots's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Galati
    Posts
    3,101
    Reputatie
    1
    Aston Villa a meritat clar sa castige acest meci , a jucat mult mai bine ca adversarul in ambele reprize.

  5. #1055
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    deja nu ma mai mira nimic .. zici k's marat safin 2 si astia
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  6. #1056
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    si stai ca devine din ce in ce mai tare http://arsenal-mania.com/articles/31...-February.html

  7. #1057
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    ce pot spune..perfect
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  8. #1058
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    http://www.guardian.co.uk/football/2...eague-football

    Gallas:"Faced with his contempt, I raised my voice. The young player said: 'Lower your voice, speak less loudly'.

    "I replied: 'How are you speaking to me? Who do you think you are? You are only 20 years old. I am not your friend.

    "He said: 'Me neither, I am not your friend'."


    http://www.skysports.com/story/0,195...529201,00.html

    se pare ca Gallas nu a calatori impreuna cu echipa la Manchester si nu se stie daca va juca maine ...


    ii clar ca jucatorul care a indraznit sa se opuna `maretului capitan` e Nasri(singurul jucator de 20 de ani de la Arsenal care a fost la euro)
    mai spune ca s-a certat cu un jucator de 25 de ani(Adebayor,Sagna,V.Persie singuri care au 25)
    numai pentru declaratiile astea arata ca nu merita sa fie capitan ....`spala rufele in public`
    daca se confirma zvonurile,Wenger il va numi capitan pe Almunia ,pentru meciul cu City apoi pe termen lung probabil ca va fi Fabregas .Eu unu as vrea sa fie Clichy .

  9. #1059
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Pfff ce 11 are Arsenal in meciul cu M. City ... fara vreo 10 titluari

  10. #1060
    #65 Tazz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,574
    Reputatie
    1
    Si s-a vazut lipsa titularilor. Urata situatie la Arsenal in ultimul timp...

  11. #1061
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Robinho a batut de unul singur "marea" echipa care nu are ce cauta in big 4.De cand a plecat Henry Arsenal a devenit un NIMIC

  12. #1062
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    ^uite un post de doi lei,`Manolo` tu esti?
    bai anul trecut am dominat pana martie fara Henry si probabil ca daca nu se accidenta Eduardo si Gallas nu avea iesirea aceea am fi fost campioni(am terminat totusi la 2 puncte in spate).
    mai mult decat Henry ne lipseste un mijlocas de calitate,in afara de Nasri ,Fabregas ,pe Rosicky nu il mai iau in seama pentru mine el nu joaca la Arsenal,avem doar ciurcuri care imi dau de multe ori senzatia ca joaca pentru adversari(Denilson).
    Wenger o fut*t meciul,anul trecut aveam in fata lui Denilson/Song/Diaby 3 jucatori adevarati:Flamini,Gilberto ,Diarra acuma trebuie sa jucam cu aia .
    deci bai `cineva` lasama cu dumele alea ,in atac stam bine,nu Henry ne lipseste..

    P.S care ii faza cu comentatorul ala `Manolo` ,nu am apucat sa vad doar prima repriza din meci,dar l-am mai auzit si alta data ,is aproape sigur ca cineva care tine cu Arsenal io fu*ut nevasta sau fiica sau ceva de genul asta ..nu imi pot explica de unde are atata ura pe noi..

  13. #1063
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Henry cand era la Arsenal avea in spate un Vieira, un Pires, un Gilberto, un Ljungberg, si langa el in fata era Bergkamp...
    Acum, Adebayor ce sa faca cu Bendtner langa el (mai nou cu Diaby), si in spate cu Song, Eboue, Denilson sau mai stiu eu cine.

  14. #1064
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1

    cu real pana la moarte!!!

    Slaba arsenal foarte salbamacar daca ar prinde locul 4 anul asta ar fi binewenger asta a dat afara jucatori nemaipomeniti ca gilberto,Diarra,Pires,vieira,Ljungberg,Sol Campbell care erau si sunt mult peste astea de acum care au 19-20 ani.

  15. #1065
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    O sa vedeti voi peste 1 - 2 ani cine o sa le mai stea in cale lui Arsenal cu pustii astia adica nimeni

  16. #1066
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Am indoieli...

  17. #1067
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Arsenal View Post
    ^uite un post de doi lei,`Manolo` tu esti?
    bai anul trecut am dominat pana martie fara Henry si probabil ca daca nu se accidenta Eduardo si Gallas nu avea iesirea aceea am fi fost campioni(am terminat totusi la 2 puncte in spate).
    mai mult decat Henry ne lipseste un mijlocas de calitate,in afara de Nasri ,Fabregas ,pe Rosicky nu il mai iau in seama pentru mine el nu joaca la Arsenal,avem doar ciurcuri care imi dau de multe ori senzatia ca joaca pentru adversari(Denilson).
    Wenger o fut*t meciul,anul trecut aveam in fata lui Denilson/Song/Diaby 3 jucatori adevarati:Flamini,Gilberto ,Diarra acuma trebuie sa jucam cu aia .
    deci bai `cineva` lasama cu dumele alea ,in atac stam bine,nu Henry ne lipseste..

    P.S care ii faza cu comentatorul ala `Manolo` ,nu am apucat sa vad doar prima repriza din meci,dar l-am mai auzit si alta data ,is aproape sigur ca cineva care tine cu Arsenal io fu*ut nevasta sau fiica sau ceva de genul asta ..nu imi pot explica de unde are atata ura pe noi..
    Nu are nicio ura.Arsenal a devenit o achipa de nimicuri de cand wenger a adus numai copii de 18-21 de ani.Nu poti face performanta cu o echipa de pusti oricat de talentati ar fi ei.Am si eu cateva intrebari?
    1.De ce nu a jucat ieri adebayor?
    2.De unde dracu a mai aparut hoyte number 2?
    3.Bendtner ala e fotbalist?
    4.Almunia capitan?
    5.De ce nu a jucat ramsey?
    Wenger ar trebui sa iasa la pensie

  18. #1068
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    0-3, urat, arsenal momentan nu cred ca se poate ridica la nivelul lui man utd si chelsea...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  19. #1069
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by IS CINEVA View Post
    Nu are nicio ura.Arsenal a devenit o achipa de nimicuri de cand wenger a adus numai copii de 18-21 de ani.Nu poti face performanta cu o echipa de pusti oricat de talentati ar fi ei.Am si eu cateva intrebari?1.De ce nu a jucat ieri adebayor?
    2.De unde dracu a mai aparut hoyte number 2?
    3.Bendtner ala e fotbalist?
    4.Almunia capitan?
    5.De ce nu a jucat ramsey?
    Wenger ar trebui sa iasa la pensie

    nu stiu ai?

    1 Nu stiu ,nu a zis nimic despre el.
    2 Sagna accidentat ,Toure accidentat ,Eboue accidentat ,Djourou folosit in centru,nu a mai avut pe nimeni pe postul ala asa ca a aparut Hoyte (care s-a descurcat mai mult decat onorabil pentru primul lui joc in premierleague).
    3 Bendtner e fotbalist unul chiar bunicel care insa traverseaza o pasa proasta.
    4 Ce a facut prost Almunia ,sau cu ce te-a deranjat?Stii tu cata influenta are el in vestiar ?tu esti `sobolanu` de care zicea Gallas?
    5 Ramsey a jucat ..a intrat pe parcurs.

    Bai frate hai sa iti explic si tie de ce Wenger folosesti tactica asta cu copii ,si de ce este atat de geniala.Acest lucru face parte dintr-un plan foarte amplu,si anume `Emirates Stadium`.El s-a angajat sa faca acest stadion(sa ajute ma rog,cred ca intelegi ce vreau sa zic),dar a trebuit sa respecte anumite lucruri.Sa consume foarte PUTINI bani pe transferuri si salari(ma rog pe salari sa consume doar strictu necesar)sa se pastreze in Big 4 (bani din CL ,drepturi de televizare etc.)si sa joace un fotbal ATRACTIV(care lipseste in ultima vreme dar va reveni stai flex) fotbal care sa aduca oameni la stadion(unde biletele sunt cele mai scumpe din tara) el a reusit acest lucru ,si o sa o mai faca ani la rand (vreo 5-6 cat mai trebuie platit pentru stadion nu mai stiu exact).Wenger e un geniu si nu va iesi la pensie prea curand.
    Inteleg ca pentru tine el e un antrenor slab pentru ca tu il compari cu superi oameni care au condus-o pe Steaua pe parcusul anilor ,oameni cu o conduita ,o inteligenta ,o cunoastere a fotbalului si cu niste principi morale iesite din comun ,nu ridica stacheta asa sus ......aici e un nivel muuult sub cel din Liga 1 Tutti-Frutti!

    p.s ionut pe manchester united i-am batut deja

  20. #1070
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1

    cu real pana la moarte!!!

    Quote Originally Posted by Cipri View Post
    O sa vedeti voi peste 1 - 2 ani cine o sa le mai stea in cale lui Arsenal cu pustii astia adica nimeni
    MA io cand aud oameni dastea care zic ca o sa vedeti voi ce vor face pusti astea...imi vine sa ii omorba pai acum de ce nu pot juca fotbal sunt bolnavi????ori ca joaca acum la 19-20 ani sau la 26 tot asa o sa fieei deja sunt formati ce dracu vrei sa spui ca pana la 26 ii creste un picior in frunte sau un ochi la spate??daca acum nu esti bun cu siguranta ca si la 26-30 ani tot prost vei ramane.

  21. 23rd November 2008, 18:40
    Reason
    Injurii!

  22. 23rd November 2008, 19:30

    Reason
    Injurii! Daca nu iti convine posteaza pe Spania unde moderatorii sunt mai competenti!

  23. 23rd November 2008, 20:28
    Reason
    Bla Bla!

  24. #1071
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Eu zic sa-ti ceri iertare pentru ce i-ai zis colegului tau de pe forum...















  25. 24th November 2008, 00:02

    Reason
    Bis

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •