Results 1 to 8 of 8

Thread: Tipsuri SP

  1. #1
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1

    Tipsuri SP

    Pentru ca am vazut ca multi dintre voi nu prea cititi forumul SP desi sunt foarte multe de invatat de acolo m-am decis sa va dau un link cu cateva sfaturi(stiute si nestiute) catre un topic creat acolo.

    Am observat ca multi inca va mai tineti de joc in masura in care va pemite timpul, asa ca sper sa va ajute.

    Aveti aici linkul:
    http://forum.soccerproject.com/viewt...111616&start=0

    Pariziene sper sa nu te superi ca am bagat linkul dar era mult de scris, nu e reclama. Daca deranjeaza ati putea sa copiati ce e acolo si sa postati aici.

    Ar mai fi cateva chestii pe care nu le pot spune pentru ca le-am aflat studiind echipele managerilor foarte buni(unul dintre ei e roman si promoveaza acum in A). Daca va uitati cu atentie atat la history la echipa lui cat si la history la jucatorii luati free veti vedea un lucru foarte interesant.

    Bafta in joc baieti.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  2. #2
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Dardar ce tips-uri a folosit de a ajuns Sheriff ?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #3
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Daca ai impresia ca ironia ta ieftina ma afecteaza atunci afla ca te inseli. Te credeam baiat destept Hard.

    Mai multe discutam eventual la o bere ca tot esti in Bucuresti mai nou.

    E doar un joc, la care oricum renuntam de saptamana trecuta pentru ca nu mai am timp de el. Daca nu ma crezi(nu ca as avea nevoie) intreaba-l pe dardar daca i-am propus sau nu sa-i dau echipa, sau pe warchilde si asta inainte sa aflu care era povestea.

    Cat despre caz in sine, as prefera sa nu mai discut, dar daca tii neaparat iti forwardez un e-mail in care unul dintre serifii recunoaste ca dovezi nu sunt ci doar "coincidente". Puteam sa iau echipa inapoi de saptamana trecuta dar n-am mai avut timp sa pierd pentru un lucru pe care oricum il aruncam.

    Nu va obliga nimeni sa folositi ce am scris, eu doar le-am pus in caz ca va tineti de joc.

    Bafta

  4. #4
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nu era o ironie ieftina ( c`mon man,nu sunt eu in stare de asa ceva ) ,ci de o intrebare normala ... cum de a devenit Dardar Sheriff ?
    La bere iesim cand vrei tu.Nu refuz niciodata. Vorbim.
    Ti-am citit primul post,este interesant. Era si cazul sa renunti/sa fii banat,prea disperat erai nu o lua in nume de rau
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  5. #5
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    5 Feb 2008 : Sherif nou
    Avem placerea de a va anunta ca am numit un nou serif. Suntem siguri ca managerul roman ~dardar_3~ va face o treaba foarte buna si ii uram mult succes!


  6. #6
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,482
    Reputatie
    1
    Multumim torn beton pentru tips-uri... Unele le-am descoperit impreuna, altele le-am adunat prin cai numai de noi stiute... etc...



    PS: Daca vrei, o putem lua de la inceput amandoi.. chiar crezi ca ma simt mai viril ca sunt serif?

    Pur si simplu venise "prietenul" tau cu o propunere si i-am zis ca ma mai gandesc. A doua zi pur si simplu am primit mesaje de la unii manageri romani cum ca eu as fi serif.(lucru de care eu habar nu aveam). Si stii tu ca ce e pe mocca e bine primit.(a fost ziua mea norocoasa)
    Last edited by dardar_3; 7th February 2008 at 14:35.

  7. #7
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1

    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    5 Feb 2008 : Sherif nou
    Avem placerea de a va anunta ca am numit un nou serif. Suntem siguri ca managerul roman ~dardar_3~ va face o treaba foarte buna si ii uram mult succes!

    si torn beton credea ca rad de el ...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  8. #8
    senior
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    194
    Reputatie
    1
    ms de sfat

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •