Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 40

Thread: isi va reveni DINAMO????!!!!

  1. #1
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1

    isi va reveni DINAMO????!!!!

    ce parere aveti despre ce se intampla in prezent la dinamo????!!!!
    cine ar trebui sa plece si cine sa ramana?
    ma astept de la cei care vor pune mesaje la acest subiect sa nu inceapa sa se lege de numele echipei!daca nu sunteti dinamovisti va rog respectatii pe cei care tin cu aceasta echipa!!!!!

  2. #2
    junior iohannfus's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    da-mi voie sa nu respect decit pe cine cunosc :x ca este de respectat

    nu ... nu cred ca ishi va reveni ... sper
    [B][FONT="Impact"][COLOR="Blue"]MINCATOR DE PRAZ[/COLOR][/FONT][/B]

  3. #3
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    hmmmmmmmmm
    sper ca nu /nope/





    8)

  4. #4
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    impartasesc opinia generala (mai ales pe cea "violeta"): SPER SA RAMANA UNDE E, IN GROAPA!

  5. #5
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    dragul meu, sper din tot sufletul ca dinamo sa isi revina, si la anul, in derby-ul seriei I din divizia B, sa invinga la ploiesti pe petrolul.......

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    15
    Reputatie
    1

    DINAMO echipa tuturor ROMANILOR

    DINAMO isi revine daca pleaca KIRITA ,ALEXA,FRASINEANU,ONUT,BURCA ,TAMAS =toata linia de fund e varza
    Jucatori noi trebuiesc adusi:SANMARTEAN,CURSARU,MIU,Ov.Petre,G.Coman,Njoc k(uta),CIOBI si mai sunt si altii 8)
    HAI DINAMO!
    12051974

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    Dupa lectzia pe care le-a dat-o STEAUA, Dinamo s-ar putea sa-si revina in Divizia B... Dar la matineu este mai greu sa folosesti nocturna, asa ca blatul poa' sa revina in Stefan cel Mare pe post de trufanda

  8. #8
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    nemo, te rugai nu demult pe un alt topic la al de sus sa pice o echipa in B iar acum ai pretentia la respect pentru dinamo. Culmea nesimtirii. Sa ceri respect pentru dinamo. Eu sper sa pice cate doua divizii pe sezon si sa impartaseasca intr-un final soarta Unirii Tricolor. Adica moarte subita.

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Nu cred ca Dinamo are ceva de demonstrat, mai ales ca in ultimii ani a avut cea mai buna echipa din campionat...MUTU, NICULAE, MIHALCEA, CLAUDIU NICULESCU, VALI NĂSTASE, JERRY GANE, IONUȚ LUPESCU și aș mai putea continua. E normal ca o echipă care face 118 achiziții în pauza de vară să nu joace nimic și să nu aibă continuitate și omogenitate. Comentariile pătimașe de genul "o să pice în B" nu stau bine unui comentator obiectiv de fotbal. Andone va face o echipă bună dar are nevoie de timp!! 8)

  10. #10
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Da,cred ca a inceput revirimentul .Azi nu au luat decit 2 goluri,suficiente dealtfel.Sper sa aiba acelasi "succes" si in meciurile ce vor urma Pacat de Andone, mai bine raminea la Sportul.Baietii aia macar jucau ceva.

  11. #11
    cogito ergo sum
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,393
    Reputatie
    1
    Nu cred ca Dinamo a facut chiar 118 achizitii... referindu-ne la jucatori. Cat despre revenire, treaba sta cam asa: prea mult timp s-au facut ca joaca, suparati pe antrenorii care ii puneau la treaba sau ii pedepseau pentru ca mergeau la cazino.
    Trebuie sa invete sa joace din nou. In locul conducerii le-as ingheta salariile si i-as baga in cantonament 10 luni. Imi pare rau, domnilor, dar in Romania nu tine cu "profesionalismul" jucatorilor care stiu singuri care le e interesul etc. BICIUL! Si cine joaca sub posibilitati, pedepse majore. Asa vor fi obligati sa joace... sau vor disparea. Ca nu ia nimeni un jucator care joaca doar cand are chef.
    Ceea ce NU inteleg IN RUPTUL CAPULUI este ce mai cauta Frasineanu la Dinamo. Nu pricep! Nu face absolut nimic exceptand lasarea echipei in 10. Asta trebuie declarat netransferabil si trimis la tineret pt ce a facut, adica pur si simplu ingropat. Eu cred insa ca la mijloc e mana lui Netoiu. De fapt sunt aproape sigur. Hai sa fim seriosi, nu cred ca Dinu a renuntat de buna voie la Talvan pt Frasineanu.
    Daca Dinamo o sa continue sa vanda jucatori o sa ajunga in B. Nu are un lot foarte rau, dar nici bun! Are nevoie de cel putin 1 jucator de constructie (gen Sanmartean), vreo 2 atacanti (nu inteleg iar cum de au avut INCONSTIENTA sa il dea pe Claudiu Niculescu) si un fundas stanga bun.
    Eu zic ca Netoiu e vinovat. Asa cum a zis si Dinu, atata vreme cat el incaseaza 50% din sumele de transfer are tot interesul ca jucatorii lui sa joace

  12. #12
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nick
    Da,cred ca a inceput revirimentul .Azi nu au luat decit 2 goluri,suficiente dealtfel.Sper sa aiba acelasi "succes" si in meciurile ce vor urma Pacat de Andone, mai bine raminea la Sportul.Baietii aia macar jucau ceva.
    De acord cu tine nick. Ando mai bine isi vedea de treaba la Sportul decat sa vina la Dinamo unde neputinta isi spune cuvantul.

  13. #13
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Dinamo o sa isi revina, dar cred ca doar in campionatul viitor! Andone va face treaba buna, dar in 2 saptamani nu se poate vedea.
    Putina rabdare si CUPA o sa vina iar in Groapa!!! yeah
    HAI DINAMO
    hai Romania

  14. #14
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Isi va reveni oare Dinamo in etapa viitoare vs. Rapid?

  15. #15
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    si-au facut nocturna pt. matineurile de la anu

  16. #16
    cogito ergo sum
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,393
    Reputatie
    1
    Dinamo nu isi poate reveni pana la meciul cu Rapid, dar poate avea o evolutie buna de moment, poate gasi Andone o tactica, etc. Deci poate obtine un rezultat bun, insa NU poate iesi intr-adevar din criza. NU atat de repede.

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    /nope/ Parerea mea este ca nu se mai salveaza de la retrogradare decat cu vreo 3-4 blaturi.Oricum au experienta in asa ceva... Le doresc din tot sufletul sa ajunga lanterna rosie.Si daca tot se duc in B sa ia si pe Sportul cu ei ca se chinuie saracii prin subsolul clasamentului de câtiva ani buni... 8)
    keep hope alive

  18. #18
    junior iohannfus's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    sa ne uitam pe clasament si sa vedem ca Universitatea are 5 pct mai putzin decit Dinamo ...
    urmeaza matchul cu Rapidu' si in ultima etapa vine la baietzi la Craiova ca doar ne cunoastem ... sa speram ca atunci se va juca retrogradarea lui Dinamo asha cum anul trecut Craiova le-a dat titlul (netzoiu le-a dat-o, netzoliu le-o da din nou) ...

    Dinamo este cumva noul Rocar ?
    [B][FONT="Impact"][COLOR="Blue"]MINCATOR DE PRAZ[/COLOR][/FONT][/B]

  19. #19
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi
    ... poate va gasi Andone o tactica, etc.
    Nu prea cred. Ando n-a prea fost in stare sa gaseasca nici o tactica la nici una din echipele pe care le-a antrenat. Nu cred eu ca va gasi el acum in ceasul al 12-lea o tactica si in nici un caz intr-un meci contra Rapidului. Cred ca aia de la Rapid vor manca pamantul weekend-ul asta dupa boacana facuta duminica cu Craiova. Nu de alta dar daca nu castiga nu mai vad nici un ban de la Copos.

  20. #20
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    pai ando, a ajuns deja la o concluzie "nu ma deranjeaza sa lucrez impreuna cu Mircea Lucescu la dinamo "

  21. #21
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Nu prea-l vad eu pe il luce la dinamo... Daca vine, vine la nationala. Tu ai veni sa antrenezi dinamo cand poti merge undeva in europa, intr-un campionat mai tare decat cel irakian? :firedevil:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •