View Poll Results: Poll: Votati: Klaus sau Edmond_?

Voters
25. You may not vote on this poll
  • Klaus

    13 52.00%
  • Edmond_

    12 48.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 41 of 41

Thread: Poll: Votati: Klaus sau Edmond_?

  1. #22
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    ce caustic esti jiji :p
    da, dar asta trece

  2. #23
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    Inca un moment penibil. Nici eu n-am fost de acord cu Edmond, nu m-am gandit insa sa-l provoc in arena si nici sa cer sa nu mai fie moderator.
    Numai o clona marca daniancu la indemnul lui vadim putea sa faca asta.
    Daca Klaus este suporter al Craiovei atunci eu sint papa de la Roma, poate vrei sa-l pui si moderator pe tzurca(klaus) pe sectziunea Universitatii Craiova ....
    in continuare spui prostii numai ca sa te afli in treaba. asta e. stai cuminte ca nu ma intereseaza "fonctii".
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  3. #24
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Blue, in ultima vreme te-ai bagat numai la scandaluri, in rest sa mai scrii pe forum, pauza. Poti sa il intrebi pe Edmond_ pe privat ce si cum decat sa scrii fara sa stii despre ce e vorba.

  4. #25
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    sa reformulam:

    nea danutz, tu faci greseala ca iti imaginezi ca toata lumea are obiceiurile sau caracterul tau dubios Eu n-am de ce sa-mi fac clone pentru ca nu mi-am propus sa atac pe nimeni, spre deosebire de tine, care ai intrat special sa faci asta.
    Nu ti-am trimis niciodata injuraturi INSA TU M-AI INJURAT DE FAMILIE, AICI PE FORUM, IN VAZUL TUTUROR SI CU BINECUVANTAREA SI FELICITARILE LUI VADIM(ti-am raspuns aici Vadim la reprosul tau).
    Ti-am explicat ca intamplator stiu sigur ca printre cei care l-au votat pe edmond NU ESTE NICI O CLONA(lucru usor verificabil dupa Ip-uri si chiar dupa locatii,provider si culmea, la acelasi provider, sint convins ca vei gasi mai multe tipuri de internet, diferite viteze etc. )

    De ce te-am banuit ca-l ataci pe Edmond ca fi tu moderator la Universitatea? Pentru simplul motiv ca ai o inclinatie destructiva extrem de evidenta(vezi stilul atacurilor celor doua forumuri :Craiova si Pandurii).Vrei sa distrugi si sa-ti batzi joc(de fapt probabil ca Vadim a simtzit amenintzarea ta voalata, daca nu joaca cum ii cantzi, il critici in porcaria aia...stii tu..... )

    Eu n-am nevoie de dovezi chiar daca poti sa arati ca ai ip-uri diferite dupa cateva scapari ale tale:
    -este imposibil sa apara toate clonele in acelasi timp si cu acelasi scop.Pur si simplu este imposibil.

    -imposibil sa ne atace toate cu exact acelasi tip de mesaj si aceleasi cuvinte , dar mai ales cu ACELEASI GRESELI NEOBISNUITE DE GRAMATICA

    -imposibil ca sportul sa aiba atatia suporteri aici sa i-o spui celui care VREA sa te creada.
    ca lipsa ta de personalitate te-a facut sa poti sa-ti faci clone ca suporter steaua sau, culmea craiova.....este intradevar hazliu dar si gretzos.

    -exista si un tratament special din parte lui Vadim; toate clonele tale au primit titlul de moderatori dupa doar cateva mesaje ,klaus practic n-a scris nimic pe nicunde , nimeni dintre noi nu-l cunostea si dintr-o data devine cunoscut.
    Intradevar ,daca klaus nu este tot una dintre clonele tale, eu sint papa de la Roma sau de la rroma(aici probabil ca ti-a tremurat mana de ai scris cu doi de rr , sau poate nu-ti dai seama de comportamentul pe care l-ai avut si cine are comportamentul tau si poate ai uitat si ca esti bucurestean, adica ....... )
    -si mai este aceasta ciudetzenie a ta, am intrat pe toate forumurile de fotbal importante din Romania,ale unor echipe de club sau generale; poate n-am scris pe toate, dar am cam vazut despre ce e vorba.Un lucru m-a frapat,inca n-am vazut pe nimeni pana la tine,sa ameninte participantzii cu procese,doar...pe tine(o faci si in articol) . Aceata persoana NU REUSESTE NICI MACAR SA-SI SCHIMBE CUVINTELE CAND AMENINTZA cu procesele diferite persoane (aud ca ai mai amenintzat unul).

    P.S. : nu veni ca aici n-avem nevoie de "lautari"
    Last edited by Blue; 7th March 2004 at 22:57.

  5. #26
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Blue, Klaus e in carne si oase. Uita-te pe albumele foto de pe forum. Eu cred ca te faci de ras. Toti fanii Sportului sint reali, ii poti vedea si pe ei in albumul foto de pe forum: Ultras, Ultras_sportul, Ultra Alba, Gigel_bucur etc. Nu iti inteleg iversunarea. Eu nu am "simtul gastii", am fost mereu destul de individualist, mereu pe drumul meu. asa ca te rog sa ma crezi ca nu favorizez pe nimeni. Ai cerut si tu ceva pe forum, ti-am dat. Au cerut si altii, le-am dat. Si asa va fi si mai departe, atata timp cat va exista acest forum Am apreciat ca persoane de pe forum au venit sa se vada fata in fata, curaj pe care altii nu il au si se vad separat. Eu cred ca daca ai ceva de spus o spui fata in fata, nu numai pe forum. Bine, aici nu e cazul tau pentru ca stai afara si nu poti. Oricum, treaba aia ca "am plecat din Romania ca sa scap de tigani", scrisa in postul pe care l-am sters, este total aiurea...

  6. #27
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Vadim, nu te cred. Si am si expus motivele pentru care nu te cred. Chestia cu pozele, pot sa pun si eu o poza cu 100 de persoane si sa spun ca ala e tzurca si ala gigel


    P.S.: EDMOND, VOTEAZA-L PE "KLAUS" lasatzi-l sa castige sub nickul asta macar
    ca poate se potoleste

    Ma intrebi de ce atata inversunare vadim? Pai hai sa-tzi spun, nu m-a deranjat ca mi-a injurat familia.Ma deranjeaza ca este singurul care n-a fost avertizat macar pentru asta.Mai mult, a fost facut moderator si primul lucru pe care l-a facut a fost sa-l baneze pe ady azzuro.
    In articolele pe care le-a scris, i-a atacat pe Edmond,Pacala si Ady_azzuro.
    Iar atacul ala concertat asupra celor forumuri ,nu are un precedent ...eu nu cred ca a mai fost ceva asemanator pe vreun forum. Iar faptul ca toate acele nickuri 7 sau 8 sint totzi moderatori acum si ne avertizeaza, sterg mesaje este imoral.
    Faptul ca a reusit sa-l scoata de pe forum pe azzuro si incearca sa-l dea afara pe edmond, faprul ca i-a amenintat pe gerson si edmond cu procese si alte porcarii din astea. Pentru asta sint atat de inversunat. De cand a aparut pe forum, ti-am atras atentzia , iar tu le-ai apreciat din moment ce ai incercat de atatea ori sa-l scotzi basma curata(cele 50 de voturi, interventzii pro in anumite ocazii, vrajeala cu pozele etc.).
    Nu aveam nimic cu el, probabil nici n-am fi stat vreodata de vorba daca nu ne ataca. Referitor la chestia cu statul de vorba fatza in fatza este un pic cam.... dificil de realizat din cauza distantzei dar chiar si daca am fi vecini , nu asi accepta sa compania
    lui nici pentru o scurta discutzie despre starea vremii de exemplu. La asta ma refeream
    in partea de mesaj pe care ai considerat necesar sa-l stergi. M-am saturat de acel tip de oameni care nu fac niciodata ceva util ,singura lor menire este sa infecteze atmosfera din jurul lor, sa critice sau sa-i atace pe ceilaltzi(atacuri virtuale sau la buzunare... in fond este acelasi lucru) . Atat am avut de spus.

  7. #28
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Esti incoerent: nu l-a dat nimeni afara de ady, s-a cerut el singur, pe edmond il contesta unii iar pe aceia ii contesta altii. Pana una alta edmond e aici fara vreo problema. Hai sa fim seriosi ca avem o varsta. Cand te insulta cineva si vezi ca nu se iau masuri apasa pe report post si iti garantez eu ca se vor lua. Mai uita-te la poze si vezi ca sint reale, ca am fost si eu acolo. Atmosfera se infecteaza din mai multe parti, vad mesaje destul de urate si de la tine si de la edmond si de la la gigel_bucur si de la vasiletzurka, incep sa cred ca aveti ceva de impartit de pe alte forumuri si va varsati aici amarul. Eu zic sa o rezolvati pe arena. Nu inchid threadul asta ca mai e de votat pana pe 8 Martie la pranz, altfel era demult istorie.

  8. #29
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    nea' Blue, esti cel putzin paranoic. ti-as spune mai multe dar nu vreau sa va simtiti lezat/i, tu sau cei 10 cu care stai in camera. vb. de clone, nu stiu ce ti-a spus tie otzul ala, daca vrei iti trimit eu niste rapoarte legate de clone, ca sa vezi cine PACALeste la cantar

  9. #30
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    ase e Vadim, Ady n-a fost banat pentru un anumit numar de zile si nici nu i s-a spus raspicat intr-un mesaj la lista neagra ce si cum. Desigur ca sint confuz.

    Si nu-i asa, cand am scris atunci pe forum ca personajul (gigel se semna) a ajuns sa-mi adreseze jigniri ca la usa cortului,tu ai luat masuri sau i-ai spus cate ceva. Si a fost banat pentru cateva zile dar n-am fost eu pe faza

    nici n-a fost provocat Edmond in Arena. clona Klaus nici n-a cerut sa nu mai fie moderator. Si tu, desi aveai un regulament, ai considerat ca aceasta discutzie este normal, ai si votat in favoarea lui ....hai sa-i spunem Klaus(doar ai poze cu el ) D
    ..........................
    gigele, asa e ,tata, eu sint paranoic , eu am 10 clone si locuim impreuna.
    Astept sa-mi trimitzi acel "raport doveditor" Deci, eu am de fapt clone, nu tu ? Bravo! Iata un tupeu pe care eu totusi l-as numi tupeu specific "lautarilor"
    Fa si un articol cum ai fost tu acuzat "nemeritat" Da' nu cumva ma dai si in judecata?
    ti-asi zice si eu mai multe , de fapt considera ca ti-am spus. Cred ca-si dau totzi seama ce am vrut sa-ti spun
    .................

    P.S.: Vadim, ai cuvantul meu ca nu m-am certat in prealabil cu tipul respectiv pe nici un forum, cu atat mai putzin fatza in fatza. Despre el stiu doar atat:

    1. A intrat pe acest forum sub mai multe nickuri, si ne-a atacat violent(jigniri de cea mai joasa spetza, cereri persistente de banare a noastra,amenintzari cu procese si multe altele). Un fel de atacul clonelor "lautare".

    2. in ciuda numeroaselor proteste din partea noastra,n-a fost atentzionat. Mai mult, a primit calitatea de moderator sub toate nickurile desi cu unele avea doar 4 sau 5 mesaje.

    3.de fiecare data a beneficiat de un sprijin suspect din partea ta. Si apropo, tot luandu-l in bratze ,vei ramane singur cu el si cu fotografia maiastra
    ......................
    Cred ca am spus tot ce aveam de spus. Cine a vrut sa intzeleaga, a intzeles.
    Nu am nimic de adaugat, deci chestionarul nu este in pericol , cel putzin nu din partea mea
    Sa fitzi sanatosi

  10. #31
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    uite ca totusi am o completare, nu asi fi zis nimic, daca n-ar continua sa ne atace sistematic.

    Ii propun sa se atace clonele intre ele certandu-se pe forumul sportului in legatura cu problemele echipei
    Promit ca am sa rad si n-am a fiu deranjat, dimpotriva, voi intra in fiecare seara sa vad ce-a mai scris
    hai sportu'

  11. #32
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    uite ca totusi am o completare, nu asi fi zis nimic, daca n-ar continua sa ne atace sistematic.

    Ii propun sa se atace clonele intre ele certandu-se pe forumul sportului in legatura cu problemele echipei
    Promit ca am sa rad si n-am a fiu deranjat, dimpotriva, voi intra in fiecare seara sa vad ce-a mai scris
    hai sportu'
    iubitule, de ce nu mi-ai raspuns la aia cu pm-ul, private (nu privata ai pe care o stii tu) message??? eu pe tine te-am mai combatut pe un alt forum, recunosc, nu cred ca ai uitat faza cu butoiul la Niagara.
    revin cu propunerea de a bea o bere, la vara vin in Canada, cu tine, Pacala, Viali, Nemuritor etc. ce zici? face to face, if u have balls!
    lasa prostiile cu clonele, eu am avut curajul de a veni la niste intalniri la care unul ca tine nu va participa niciodata! tu esti genul ala care se ascunde dupa un monitor si are pareri de genul "''na seara", cred ca n-ai avut suficiente jucarii cand erai mic (nu demult).

    scuze celor care merita

  12. #33
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    nea' Blueutz, cand va ajunge fiul onorabilei tale mame sa publice ceva cartzi, asa, ca nen'tu Danutz, promit sa le cumpar cu 10.000 euroi bucata! pot plusa oricat, pt. ca singurele locuri in care vei scrie tu vreodata vor fi forumurile

  13. #34
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Aha, incepi sa recunosti unele lucruri. Atunci ai zis ceva despre familia mea. Am atras atentzia atunci , dar.......... degeaba
    Probabil pentru ca acolo e 5 dimineata si esti mai obosit.....ti-am spus de doua ori ca nu ti-am trimis pm-uri injurioase, nici pe forum nu cred ca am coborat nivelul mesajelor incat sa ajung sa jignesc familia celuilalt etc.

    Intradevar, n-am scris nici o carte si nici n-am intentzia s-o fac, nici de tine nu auzisem ca mare scriitor .Este chiar interesant, un neutru cum ar judeca efectiv ce am facut fiecare si cam cat cantaresc faptele fiecaruia(utilitate, complexitate etc..).

    Oricum, ca un asa mare scriitor sa nu doarma noaptea ca sa stea de vorba cu un personaj atat de obscur si neinsemnat ca mine...... si pe deasupra si tinerel si cu interventzii demne de garcea , fara jucarii... bla bla bla.
    Sa pierzi noptzile discutand cu vulgul ?
    uite un gest pe care niciodata nu l-as face

    Despre intalnire , ti-am mai spus. Crezi ce vrei......., eu din spatele ordinatorului iar tu luptatorul in piele de tigru chiar, ce imagine interesanta ......
    De fapt, ce rost are o contiuare a discutzilor aici sau live dupa aceste contre?
    Ti-am zis, daca ne lasi in pace, n-am nici o treaba cu tine,imi esti total indiferent(nimic care ar putea aduce a simpatie,antipatie,curiozitate etc.) crede-ma pe cuvant.

    Asa ca , eu sper sa fi fost chiar ultimul nostru dialog pentru ca pierdem amandoi timpul degeaba. Itzi cer doar un lucru, lasa-ne in pace!(ma refer aici la totzi, inclusiv Edmond sau Azzuro ,Pacala ... dar si la Craiova)
    Nu cred ca-ti cer prea mult
    Last edited by Blue; 8th March 2004 at 05:55.

  14. #35
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    137
    Reputatie
    1

    Talking

    Revin fara placere pe acest forum, pe care l-am parasit acum vreo doua luni. “Amici’ ai Stiintei nu va bucurati, suporteri Stiinta nu-mi sariti in cap. Postarea mea nu implica Universitatea si suporterii ei. Incerc sa fiu concis, stiu pacatuiesc prin postari lungi (tzurca a simtit-o pe pielea lui).
    Prefer sa pun o ‘rufa murdara’ (e cam mult spus) aici pe acest forum (Vadim stie de ce), decat pe craiova-maxima. De asemena, din respect pentru niste oameni deosebiti de pe ultimul forum mentionat, subliniez oameni si nu fani Craiova.
    Cand am parasit acest forum am avut cateva contre si cu EDMOND_, carora nu le-am dat importanta. Spre surprinderea mea, m-am pomenit usor sicanat de acesta pe craiova-maxima, singurul loc unde postez si acolo unde avea o prezenta de altfel sporadica la momentul respectiv (inceputul anului). I-am replicat la un moment dat sa ma ignore daca nu reuseste sa treaca peste resentimente la care nu ma asteptam. O vreme a decurs totul ok, pana cand mi-am permis o critica la un topic deschis de el (MITITELU INTRE PLUSURI SI MINUSURI, redau exact, majuscula fiind o trasatura definitorie pentru el). Culmea este ca in linii mari sunt de acord cu el, si am si spus de n ori ca Badea este net superior mititelului, dar in acel topic, EDMOND_ punea doar ce gasea critic la adresa amaratului cu pricina. Am spus ca in acest ritm topicul o sa cada in derizoriu si ca e nevoie de un echilibru in a-i critica pe aceia care au fost in ultmii doi ani la club (oricum mai putin rai decat cainetzoiu si altii). Chiar am reprodus un articol in care mititelu avea o initiativa laudabila (organizarea unui turneu international la Craiova cu prilejul a 40 de ani de la promovare), articol, care desigur ii ‘scapase’. Raspunsul primit a fost aiuritor:” esti ofticos..ia-l acasa pe mititelu daca-ti place, esti plin de frustrari, mai zambeste si tu ioane, viata-i scurta, daca vrei spectacol iti dau eu spectacol, auzi, nu cumva tu mi-ai inchis topicul asta?” (eu fiind pus, fara sa fiu intrebat in prealabil, moderator acolo cu o saptamana mai inainte..desigur, acuza adusa m-a facut sa renunt la postura respectiva).
    Am crezut ca aluzia la frustrarile mele este o rautate gratuita (apropos, le doresc tuturor suporterilor Craiovei sa aibe parte de frustarile mele din acest moment si din locul in care ma aflu) dar, citind acum doua zile ce se intampla pe aici, mai ales pe sectiunea Universitatea, am realizat de unde provine atata inversunare aproape vecina cu ura. Cine nu este de acord cu el este sigur impotriva lui, totul capata nuante personale si trebuie sa i se raspunda respectivului pe masura. Mi-ar fi fost atat de usor sa selectez cateva fragmente din clinchurile lui de aici cu suporterii Craiovei, sa le pun intr-o replica pentru a-l pune intr-o postura ridicola pe craiova-maxima. Dar nu ma intereseaza.
    EDMOND_ este un baiat inteligent, dar pare de ceva timp intrat intr-un paienjenis al orgoliului de a demonstra ca are mereu dreptate si este number ONE. Dragostea pentru Universitatea (pe care o are, dincolo de orice dubiu) ii este intunecata vremelnic de dorinta de a avea ultimul cuvant intr-o disputa, indiferent cu cine o are. Chiar si postarea unor fragmente din mesaje private primite de la un oponent e cel putin ciudata, sa nu spun deplasata, mai ales cand mesajul respectiv nu contine injurii.
    EDMOND_ cel de acum e uzat de starea de confruntare in care se pune singur de multe ori.
    Eu sunt convins ca isi va reveni..nu-i trebuie decat un pic de detasare din partea lui.
    Ii intorc mesajul, viata e scurta, zambeste..

    PS Desigur, n-am nici o treaba cu votul de aici. Salutare la toti, ne 'vedem' peste doua luni sau la anul si la multi ani!

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ioane , nu comentez in nici un fel postarea ta care dovedeste multe in ceea ce te priveste. nu vreau sa mentionez decat ca ai plecat de aici , de pe online , nu din cauza mea ci din cauza ca nu ai putut sa faci fata unor discutii ceva mai dure cu suporterii altor echipe . Mi-e mi-ai reprosat pozitia neutra avuta intr-o astfel de disputa . Faptul ca mi-ai "platit-o " in acest fel imi intareste unele convingeri in ceea ce te priveste. Spre deosebire de tine eu am sa incerc sa spal "rufele" in familie sau , in situatia ca nu este posibil , am sa renunt la ele ... Eu zambesc in fiecare dimineata , pentru ca traiesc fiecare zi la intensitate maxima. Ziua mea de nastere este in fiecare zi. Am zambit si cand am citit mesajul tau. Nu-ti port nici un fel de ranchiuna cum nu port nimanui . In general fata de oamenii cu care intru zilnic in contact am urmatoarele sentimente: simpatie, iubire sau indiferenta. Pe tine nu te iubesc dar nu-mi esti nici indiferent. Iti spun doar La revedere si te astept cu mesaje la fel de interesante ! Mesajul ( "viata e scurta, zambeste" ) ramane valabil, daca poti
    incearca aceasta terapie. Cu simpatie , cel ce aici semneaza EDMOND_ .

  16. #37
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    blue, nu ma intereseaza cine esti si nici gasca ta de amici. nu m-am legat nici de familia ta si nici nu te-am injurat cum pretinzi. e treaba ta daca mai crezi sau nu ca persoanele de care vorbeste vadim sunt sau nu clone. n-am de gind nici sa vin cu "bolentinul" la tine ca sa-ti demonstrez asta. eu nu am stat sa caut cum te cheama si nici nu intentionez.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu am vrut sa mai intru aici , dar pentru ca am facut-o vreau sa mentionez inca odata ca nu ma intereseaza in nici un fel aceasta disputa. Vadim , poti sa inchizi subiectul si sa-l declari pe Klaus invingator , daca vreti neaparat sa considerati aceasta aiureala o lupta in Arena.Pentru mine Klaus nu a avut nici o clipa intentia de a participa la o discutie , a fost doar un atac la adresa mea ,atat. Am avut rabdare sa caut celelate discutii despre Craiova la care a participat Klaus... incearca si tu si vezi la ce concluzii ajungi. Ca sa nu se mai faca atatea eforturi si sa nu mai fie postate mesaje la adresa mea pe tot felul de thread-uri am sa deschid un thread in care toti cei ce au probleme cu mine sa posteze acolo si sa ma critice dupa dorinta. Am sa ma gandesc pe ce sectiune , de maine va fi functional.

  18. #39
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ii spuneam si lui EDMOND_ in alta parte ca el nu e genul care isi ia jucariile si pleaca. Eu apreciez foarte mult lucrul asta la un om in general. Normal, sint situatii in care iti dai seama ca nu ai ce cauta undeva si pleci, insa in discutia asta particulara cred ca nici EDMOND_, nici Blue si nici Ion nu aveau de ce sa plece suparati. Din trei, numai unul a dat dovada de maturitate, din punctul meu de vedere. Numele i-l stiti. Nu vreau sa dau lectii de viata, dar din cate am vazut eu pe forum oltenii sint foarte caposi si orgoliosi. Cred ca de multe ori asta primeaza in fata argumentelor.

    Blue, era mai simplu sa apasati un "report post". Degeba te plangi ca ti s-a spus si ti s-a dres daca nu ai facut minumul efort de a apasa "report post". Eu ma bazez mult pe moderatori si multe mesaje imi scapa. Insa ma uit la tot ceea ce vine pe mail cu "report post". Daca Gigel a spus de familia ta, tu nu ai fost mai prejos si nu te-ai lasaat, ai spus si tu. Care mai e atunci problema? Mi se pare ca va intelegeti de minune. Gigel spune ca tu ai clone, tu ca Gigel are clone. Unde e problema?

  19. #40
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    LOL, Teoria conspiratiei... Blue, Gigel, calmati-va tata. E doar un forum...
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  20. #41
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Esti incoerent: nu l-a dat nimeni afara de ady, s-a cerut el singur
    Da, cu siguranta m-am cerut singur, am fost accidentat si aveam nevoie de un repaus
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •