Results 1 to 6 of 6

Thread: Lituania-Romania

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1

    Lituania-Romania

    Mi-a fost jena sa fiu suporterul echipei nationale in acest meci! N-am vazut nimic interesant, in afara de golul lui Bratu! Dar absolut nimic! Am vazut vreo 2 greseli ale lui Lobont(care la Ajax e Zmeu!), am vazut o aparare care numai de jucat fotbal n-avea chef si de un Claudiu Raducanu prea emotioant, poate, sa joace ceva...
    In concluzie, in perspectiva jocului cu echipele nordice,si chiar cu Bosnia, ma simt cam asa shit !!!

  2. #2
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Or jucat foarte slab... Parca meciurile echipei nationale nu ma imi mai trezesc aceasi bucurie ca alta data! De fapt, dupa ce s-a retras Hagi, lucrurile au mers din bine in rau ca sa zic asa. Traim totusi cu speranta!

  3. #3
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Era o vreme cind intre meciurile din divizia"blat" si meciurile echipei nationale era o mare diferenta.Din pacate vremea aceea a cam trecut si nici nu stiu cind(si daca) va mai reveni. Daca miercuri cineva ar fi deschis televizorul mai tirziu,si nu ar fi stiut ce se intimpla, putea jura ca se transmite vreun blat din divizia A(sau B!!!). Dar, ce sa facem, asta se intimpla daca selectia se face de dragul unor investitori,care daca nu au jucatori convocati la nationala nu mai tin cu Romania!!!(vezi cazul "regelui transhumantei"G.Becali).Comentarii ar mai fi multe, dar mai bine ma abtin. :x

  4. #4
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Deci sa nu-mi para rau ca aici nu prind meciurile nationalei?

  5. #5
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Un meci amical e intodeauna amical . Si cind adversarul nu prea are ce arata nici tu nu prea ai ce juca ...Amicaluri cu Franta ,Anglia , Brazilia si de ce nu Suedia ar avea cu totul alta fata !!! Dorin

  6. #6
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    dorine nu cred ca daca jucam cu Anglia ii bateam cu 3-1 , cum au facut-o cangurii
    si oricum amicalele cu echipele mari se platesc destul de mult ( nasu nu i-si permite) , si ca sa dai bani , sa mai iei si bataie............ nu vor ai nostri conducatori ( i-si strica generalu palmaresu /fu/ )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •