Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 101

Thread: Romania - Muntenegru 4-0 (31.05.2008) amical

  1. #22
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nu stiu cat de lejer,dar trebuie sa aratam ca avem valoare de echipa de turneu, nu conteaza rezultatul,( 1-0,2-0) mai degraba cum se comporta jucatorii.

  2. #23
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihai_alex View Post
    Iar numele celui de la Roma e Vucinic.
    posibil ... eu nu urmăresc meciurile lor
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  3. #24
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    lol, admir dorinta munte negrului de a juca, dar sa fim seriosi, inca au o echipa tanara. logic ca pot produce surprize dar....eu zic ca un 3 sau 4-0 ar fi scorul potrivit.

  4. #25
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Stadionul va fi aproape gol
    Suporterii nu s-au înghesuit nici astăzi să-și pro­cure bilete la meciul cu Munte­ne­gru. Pînă astăzi, la ora 13:00, doar 3.000 din totalul de 19.300 de bilete puse în vîn­zare au fost achiziționate de fani. Ti­che­te­le au următoarele pre­țuri: 10 lei la peluze, 15 lei la tribu­nele întîi și a doua și 25 de lei la tri­bu­na zero. Sus­ținătorii “naționa­lei” mai pot cum­păra bilete astăzi pînă la ora 14:00 la casele de bilete de la stadioanele Dinamo și Rapid și pînă la ora me­ciu­lui la stadionul Steaua.


    aiurea in capitala tarii sa nu fie stadionul plin ...la ultimul meci al baietilor inainte de euro

  5. #26
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,086
    Reputatie
    0
    Sunt curios cum o sa se miste baietii . Sa vedem cu ce a venit Piturca
    pe partea de tactica
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Batem si Niculae va marca.

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Haide Muntenegru!

  8. #29
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post

    aiurea in capitala tarii sa nu fie stadionul plin ...la ultimul meci al baietilor inainte de euro
    Cred ca e mai bine asa . Suporterii inca n-au totala incredere in echipa nationala si s-au cam indepartat in ultimul timp de ea . Baietii trebuie sa constientizeze ca e datoria lor sa munceasca , sa faca o figura frumoasa la Euro pentru a-si apropia din nou suporterii . Stadionul va fi plin doar pe jumatate si sper ca asta ii va mobiliza sa demonstreze ca merita atentia suporterilor... o calificare la un campionet european e o performanta,insa numai un sfert de finala si un joc pe masura ii va readuce din nou pe oameni la stadion..
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Cand sunt atati stelisti in lot, normal ca rapidistii si dinamovistii nu isi anunta prezenta. Hal de nationala.

  10. #31
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by effect View Post
    Cred ca e mai bine asa . Suporterii inca n-au totala incredere in echipa nationala si s-au cam indepartat in ultimul timp de ea . Baietii trebuie sa constientizeze ca e datoria lor sa munceasca , sa faca o figura frumoasa la Euro pentru a-si apropia din nou suporterii . Stadionul va fi plin doar pe jumatate si sper ca asta ii va mobiliza sa demonstreze ca merita atentia suporterilor... o calificare la un campionet european e o performanta,insa numai un sfert de finala si un joc pe masura ii va readuce din nou pe oameni la stadion..
    vorbesti aiurea... acest lucru se intampla doar in bucuresti. in provincie sunt pline stadioanele la meciurile nationalei.

    meciul din seara asta e un meci de pregatire.rezultatul conteaza doar pentru moral. piturca isi va determina lotul. important e sa nu se accidenteze nimeni.

  11. #32
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Cand sunt atati stelisti in lot, normal ca rapidistii si dinamovistii nu isi anunta prezenta. Hal de nationala.
    Acum sa nu exageram, una este tricolorul,si alta echipa de club.Problema este ca in ultimii ani, fara rezultatele nationalei,echipele de club au devenit mai importante decat propria nationala..si de aici se vede si lipsa de interes....

    ei..sa speram ca nu va exista si un ''asemena interes'' la cele 3 meciuri de foc..

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Ai dreptate .. cand stai atatia ani acasa ti se apleaca de "tricolori". Si in + cum sunt acum numa` fitosi ...

  13. #34
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tu26dor View Post
    vorbesti aiurea... acest lucru se intampla doar in bucuresti. in provincie sunt pline stadioanele la meciurile nationalei.

    meciul din seara asta e un meci de pregatire.rezultatul conteaza doar pentru moral. piturca isi va determina lotul. important e sa nu se accidenteze nimeni.
    E si normal sa se intample asa.Numai ca aici vorbeam de Bucuresti si de suporterii care inconjoara aceasta regiune,care sunt mult mai pretentiosi decat cei din provincie. Daca nationala ar juca an de an intr-un anume oras din provincie si ar rata calificari,ar face meciuri proaste..iti spun eu ca in cativa ani acelasi sindrom l-ai remarca si acolo .
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  14. #35
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    effect,e probabil sa fie adevarat ce spui tu, dar e mai bine sa nu se intample asa niciodata...noroc ca variante sunt destule in provincie

  15. #36
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    piturca a ales, ca de obicei, un adversar nepotrivit pentru ultimul amical
    In timp ca francezii incearca sa joace cu echipe care seamana cat de cat cu Romania (in opinia lor), piti a refuzat acum o jumatate de an un amical cu Argentina, o echipa care "seamana" cu adversarii nostri din grupa, fiind cam de acelasi calibru..

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Si inca ceva .. doar un amical e cam putin pt EURO.

  17. #38
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    11 metri pt muntenegru... hi hi... sa fi fost un meci oficial eram uzi deja... lobont a aparat si cred ca moralul lui e asa cum trebuie

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Capitala de *****,din 2 mil de tarani nu sunt in stare sa se stranga nici macar 15-20 mii la un meci la nationalei.

  19. #40
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    1-0 pt noi... frumos golul lui mutu...

  20. #41
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihai_alex View Post
    Capitala de *****,din 2 mil de tarani nu sunt in stare sa se stranga nici macar 15-20 mii la un meci la nationalei.
    cam slabut joaca ai nostri. s-au jucat aia cu noi prin careu...

    mihai , cine te-a oprit sa mergi la meci???

  21. #42
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    suntem praf in aparare!
    Vucinic face ce vrea in centrul apararii noastre,nici nu vreau sa ma gandesc ce vor face Tony,Del Piero,Benzema,Henry sau Huntelaar!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •