Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 60

Thread: Kristoffer Berntsson

  1. #22
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    nici eu n`am observat binoclul
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  2. #23
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    el si adrian au fost tare draguti la goteborg. cu toate ca erau starurile zilei au facut poze cu toata lumea si au stat mult in arena si se lasau abordati cu usurinta. imi pare rau ca i-au iesit ochii rosii de la blitz si nu se vede albastrul frumos.

    daca vrei sa mai vezi poze sau sa citesti comentarii de la goteborg cred ca mai e threadul la arhiva. nici nu-mi vine sa cred ca a trecut aproape 1 an de atunci. parca a fost ieri.

    bine fetelor, m-ati facut mandra. mi se pare corect ca langa un hot dude sa nu vedeti binoclul. dar eu stiam cu ce aratare umblam de gat si m-am gandit sa ma justific. oricum v-am mai zis ca la aeroport in goteborg parca eram apucata. cu punga cu plushyuri pt patinatori, cu aparatul, cu binoclul cu geamantanul. a si inainte de goteborg la aeroportul din munchen mai aveam si o plasa cu cozonaci ca ma rugase cineva sa ii duc.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  3. #24
    sport legend madalina18's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Turda
    Posts
    718
    Reputatie
    1
    la fel....numai la binoclu nu m-am uitat eu!:ras-plans:

  4. #25
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    irina, dar cea mai tare faza a fost cand i`ai aruncat plushul lui steph...parca cei de la televiziune stiau ca`ti e antipatic si te`au filmat intentionat ca sa te vada toata lumea
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  5. #26
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Irina, am tinut cont de sfatul tau si m-am uitat la arhiva si nu imi pare de loc rau ca am facut acest lucru. Pe langa faptul ca am deschis niste threaduri foarte interesante(mai ales cel cu Sandhu, care e "febletea" mea), am intrat sa vad si pozele de la Goteborg. Sunt foarte frumoase, mai ales ca ai multe si cu preferatul meu, Brian. Oricum, esti foarte norocoasa ca ai fost acolo, si mai ales sunt frumuseii de patinatori norocosi ca nu am fost eu, ca altfel nu stiu cum ar fi patinat cu mine atasata de ei. Cel putin de Brian nu ma dezlipeam nici daca ma amenintau cu pusca sau cu ani grei de ocna. Si revenind la Kriss va las niste clipuri. Vizionare placuta!
    http://www.youtube.com/watch?v=m7K8hAFy1Tc
    http://www.youtube.com/watch?v=sMgQQ...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=w1-nlTtfepQ
    http://www.youtube.com/watch?v=Igg0i...eature=related
    Ultimul e tare rau, sa va uitati pe la 0.53, sa vedeti ce simpatic e. Pare foarte de treaba in viata de zi cu zi.

  6. #27
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    chiar era goteborgul plin de postere cu el. iar posterul de pe arena era gigantic. eu m-am tot gandit sa fur unul in fiecare zi acolo, dar mi-a fost rusine. la sfarsit le videau dar erau 50 euro. si eu am intrebat daca intra si o masa cu kris in pretul asta ca doar pt poster e cam mult.
    vindeau de altfel si bannerele pe care scria worlds- goteborg, alea care erau puse afara la fiecare stalp.
    au organizat frumos suedezii trebuie sa recunosc.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  7. #28
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Si cam cat era de mare unul ? 50 de euro e cam mult, si in marime naturala sa fie...

  8. #29
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    era mare , eu stau prost cu apreciat dimensiunile. nu facea banii oricum.
    dar mi-am luat altceva, programul campionatelor. f frumos facut. cu poze si interviuri. nici asta nu a fost ieftin, dar avea totusi ceva articole interesante. din carticica asta am ramas cu o gluma. la fiecare patinator scria : coach si la unii si ass. coach ( de la assistent coach ). dar iti dai seama ca am ras o luna gandindu-ma ca de aia au patinatorii asa funduri faine, pt ca au ass coach.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  9. #30
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Tare faza cu ass coach, si da asa e , chiar au funduri faine
    Nu stiu de ce nu pot pune mai mult de 5 poze. Foarte urat ,si cum nu am voie mesaje consecutive, o sa mai pun dupa ce ziceti si voi ceva...
    Sa va uitati la ultima poza, ce privire are Lambiel ...
    Attached Images Attached Images

  10. #31
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    mama, innebunesc...iar ma apuca nervii pe caro

    si cu ocazia asta, am zis ceva si poti sa pui alte poze
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  11. #32
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1

    Smile

    mersi ade, hai ca mai pun cu toate ca trebuia sa o las pe cea cu Caro la sfarsit, sa fie cireasa de pe tort
    Sper ca pozele astea sa va calmeze nervii
    Attached Images Attached Images

  12. #33
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    bai, da` carolina asta e prin toate pozele, cu toti patinatorii doamneeeee

    in fine, prima poza e super si din cate vad, el si tomi sunt buni prieteni de fapt, criss e foarte prietenos cu toti...
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  13. #34
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Da asa e , Cris e foarte prietenos, dar parca cu Tomi e cel mai bun prieten, cel putin asa reiese din poza. Daca dai click pe linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=w1-nlTtfepQ (l-am mai pus o data cred) o sa vezi ce prietenosi sunt amandoi.
    Si Caro, doamne fata asta e peste tot . Sper sa nu ii vina vreo idee cu Brian . Mai bine sa se ia de mana cu Sandhu si sa se arunce undeva. Parca nu mai imi era asa antipatica pana am revazut niste poze/clipuri cu ea.
    Si ultimele poze din randul asta. Poate mai gasesc si mai pun si altadata.
    Attached Images Attached Images

  14. #35
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    da, asa ziceam si noi...ca sandhu si caro ar forma perechea potrivita

    mersi de poze
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  15. #36
    sport legend madalina18's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Turda
    Posts
    718
    Reputatie
    1
    asa zic si eu...se potrivesc Caro si Sandhu....pacat ca la Caro ii vin idei numa cu patinatori dragutzi!
    ms de poze Ioana....ma bucur ca Tommy e prieten cu Cris!
    da in ce hal se uita chinezoaica aia (sau ce o fi) la Tommy! :ras-plans:

  16. #37
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    e normal sa se uite la patinatori frumosi, da` e nasol ca ei(patinatorii frumosi) ii canta`n struna si nu`si dau seama de ce vrea ea de fapt... adica se lasa influentati...si nu stiu ce vad la ea e si steph in aceeasi oala, asta cu caro e una dintre cele mai mari greseli pe care le`a facut in viata da` e bine ca si`a dat seama pana la urma...mai bine mai tarziu decat niciodata
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  17. #38
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Cu placere fetelor, si da Ade asa e, e normal sa te uiti la frumosii aia, dar e anormal sa se uite ei la Carolina ,pe care chiar nu o gasesc atragatoare. Si stiu ca v-ati gandit si voi ca ea ar face o pereche buna cu Sandhu, pentru ca am vazut in arhiva threadul, si a fost foarte amuzant. Ma bucur ca nu sunt singura care ii gaseste ridicoli pe cei 2.
    Si Madalina, am vazut si eu cum se uita chinezoaica la Tomas si m-am prapadit de ras. Norocoasa fata aia, sa fie intre 2 baieti asa frumosi
    Cat despre Kristoffer, stiti daca la mondiale participa el sau Adrian? Ca am impresia ca nu au voie sa ii trimita pe amandoi.
    Last edited by ioana11; 29th January 2009 at 15:31.

  18. #39
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    hmmm, chiar nu imi dau seama cum se aduna punctele in functie de locuri. o sa fie un mondial fara johnny si fara unul dintre baietii suedezi? deja ma supar.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  19. #40
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    de ce fara johnny ?
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  20. #41
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    pentru ca a luat doar locul 5 la campionatele nationale
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  21. #42
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    aaaaaaaaaaa pacat de el
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •