Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 85

Thread: Sergei VORONOV

  1. #22
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Color: Red, black, blue
    Same here.
    Music: Depends on my mood. I like Scorpions, Beatles
    Ce gusturi are...nu ii rau, deloc!
    Multumesc pentru interviu Florik
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  2. #23
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Interesant interviul. Asa cum zice Ade, nu-i rau deloc; e promitator. Astept cu interes evolutia lui la mondiale.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  3. #24
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    eu ma abtin de la glume legate de faptul ca vrea sa locuiasca in san francisco
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  4. #25
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by irinaidu View Post
    eu ma abtin de la glume legate de faptul ca vrea sa locuiasca in san francisco
    da ce are San Francisco?

  5. #26
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Irina, spune-ne si noua...ce are San-Francisco?
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  6. #27
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    e orasul despre care se fac cele mai multe glume legate de po****tia gay in sua. am vz o emisiune la oprah si erau niste barbati din san francisco care era f suparati ca toata lumea cand aude ca sunt de acolo incepe sa rada si ei saracii chiar nu era de partea cealalta a gardului.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  7. #28
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by irinaidu View Post
    e orasul despre care se fac cele mai multe glume legate de po****tia gay in sua. am vz o emisiune la oprah si erau niste barbati din san francisco care era f suparati ca toata lumea cand aude ca sunt de acolo incepe sa rada si ei saracii chiar nu era de partea cealalta a gardului.
    tare faza..... doar ca Sergei spunea ca are prietena deci.....si probabil este fata

  8. #29
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Nu stiam faza asta
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  9. #30
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    bravo Sergei!!!daca o tine tot asa va fi pe podium anul viitor

  10. #31
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    chiar, btw, am uitat sa amintesc. anul asta nu au fost 2 rusi, nu? k Lutai n-a mai participat. asta e cumva datorita faptului k anul trec Rusia s-a clasat lamentabil?
    oricum, e f bun Sergei! El il poate inlocui pe Plushenko, mai degraba el decat lutai. Si ma bucur pt Urmanov ca are un elev asa bun

  11. #32
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    ai vazut ce punctaj a avut la tehnic:dance:si asta fara Lutz.....pai anul viitor.....sper totusi sa-si imbunatateasca Sp....ca acolo are el pb mai mari

  12. #33
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    da, sa lucreze la Sp, si artistic referindu-ma, sa renunte la gelul si parul aranjat k la lp
    btw, k vine vb de tehnic, pacat de kevin vdp ca nu stie sa se exprime artistic bine. era un bun medaliat de altfel.

  13. #34
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    dah..parul era cami-as sugera sa-si schimbe si costumele

  14. #35
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    Parca Yvonne spunea ca Andrei Lutai e accidentat, de aceea nu s-a prezentat la CM
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  15. #36
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Lutai nu a fost la mondiale pt ca Rusia putea sa trimita la mondiale doar un singur patinator,si normal ca l-au preferat pe Voronov,dar de anul viitor vor fi din nou doi.si putin off-topic,nu vi se pare curios ca Mishin nu mai are elevi de top?

  16. #37
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristinush View Post
    Parca Yvonne spunea ca Andrei Lutai e accidentat, de aceea nu s-a prezentat la CM
    eh...yvonne e .....yvonne nu tre' sa te iei dupa ea
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  17. #38
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    Atunci Yvonne s-a inselat din nou
    Am observat..dar nici Tarasova, spre ex..nu stiu daca mai antreneaza
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  18. #39
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    Tarasova a pierdut un elev bun. Pe Johnny Weir . Iar Mishin, poate ca ii convine ca vin pt cateva zile Lambiel si Kiira sa ii invete axelurile triple.
    Vin din urma alti antrenori buni (si fosti patinatori f buni) gen Morozov sau Urmanov. Eu nu-nteleg cum cineva f batran te poate antrena pe gheata . Inteleg ca nu se baga la coregrafie, insa totusi dak mai vrea sa ii dea indicii la anumiti pasi, cum ii arata?

  19. #40
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    Au ei tacticile lor Morozov ar putea face o scoala de elevi...Aoleo, cati are si ma intreb cum reuseste sa ii antreneze pe toti si relativ bine
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  20. #41
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    mie Morozov ca antrenor nu mi se pare nu stiu ce..dar ca,coregraf intradevar...

  21. #42
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    mie imi place kurt browning si imi plac f mult coregrafiile lui. azi era americanu ala cu miscari de kurt browning . mi-a placut
    morozov sta bine si pe partea casniciilor. a avut saracu din plin
    nu stiu ce sa mai zic de sergei, ink unu pe lista preferatilor si nu-i bine k se umple lista

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •