View Poll Results: Sunteti fan emanul sandhu?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Nu

    1 4.35%
  • In niciun caz

    12 52.17%
  • da, admir mai ales bunul sau gust in materie de moda

    10 43.48%
Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 274 to 294 of 308

Thread: The One And Only...The Outrageous Emanuel Sandhu -*Pamflet*

  1. #274
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    dap....si la sfarsit se taie cu lama...rosu& glaben = trendy
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  2. #275
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    poze cand se taie nu ai ?
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  3. #276
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    nu fato..ca aia e special pentru olimpiada...o s vedem atunci..LIVE
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  4. #277
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    eeee draci.....pai mai e destul pana atunci... eu vreau sinucidere acum
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  5. #278
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    Ade..u are evil
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  6. #279
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    eeee draci.....pai mai e destul pana atunci... eu vreau sinucidere acum
    ai femeie rabdare
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  7. #280
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    buna seara! m-a impins dorul de el, de noi pe aceasta ulita parasita si abandonata de ani de zile...simt lipsa acestor conversatii cu privire la acest monstru sacru care e/a fost emanuel sandhu probabil vestea ca EL nu va participa la olimpiada v-a socat pe toti si acum fiecare zace prin locuri numai de voi stiute, doborati de depresie. va inteleg, si mie mi s-a intamplat acelasi lucru, dar am ramas cu o mica raza de speranta-n suflet(eu fiind mai optimista de fel) si iata-ma revenind cu forte proaspete! insa cand vad ce pustiu e pe aici, ma doare sufletul :huhu: fratilor, el nu ne vrea asa, ar fi dezamagit complet daca ar afla in ce stare suntem si-n ce stare am adus threadul asta si odata cu el tot ols-ul. el, care ne-a aratat ce inseamna lupta pt teluri, ambitia, taria de caracter si victoria, e dezamagit de atitudinea voastra. nu cred ca vreti asta, aratati-i ca sunteti puternici pana la moarte, orice ar fi! faceti-l sa fie mandru de voi! pai ce e letargia asta aici ? am sa insufletesc eu putin coltul asta in care odata erau multa lumina, rasete si voie buna, in speranta ca cineva va da un semn, macar unul! macar sa fiu impacata cu mine insami ca am incercat, emanele sa fie mandru cu asa fani ca mine!

    am auzit ca sandu si-a scos la licitatie chilotii in care a tras mai multe vanturi alaltaieri. fanilor adevarati si infocati, eu zic sa faceti ceva, e o ocazie unica !!! si haideti la un chef, o barfulita, noutati alea alea, el inca ne asteapta. hai sa fim iarasi ca odinioara
    gasiti calea cea buna ! emanuel fie cu voi
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  8. #281
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Sincera sa fiu si mie imi e dor de el.era o pata de culoare in lumea gri a patinajului.
    Am inteles ca se apucase de dans, a participat la o competitie gen megastar, doar ca in loc de cantat dansa. Stiu, intrebarea e, de ce nu aparticipat la o competitie muzicala? Adevarul e ca atunci cand ai atat de multe talente e greu sa faci alegerea corecta...
    Ma uitam pe primele pagini, sunt acolo niste poze ''delicioase". Uneori ma intreb daca chiar nu se gaseste nimeni sa ii spuna omului asta ca e ridicol

  9. #282
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    in sfarsit intra cineva pe aici !!!!
    inca o fana! bine ai venit ! ai facut rost de chiloti ?

    http://fl1.shopmania.org/files/poze-...ag~5539142.jpg
    asa arata, am facut eu comanda. vreau sa-i pun pe lustra
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  10. #283
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    ade..ce'i q papagalu ala???

    si ink ceva..de ce nu mai scoate si el nicio piesa noua???????
    Last edited by Lavinia; 20th February 2010 at 23:28.
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  11. #284
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    Cine mi-a pus threadu la arhiva???????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  12. #285
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Ce infamie!

  13. #286
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    papagalu'...cum ce-i cu el? sandhu doar e creator de moda. pana si chilotii sunt speciali. e cunoscut pt gusturile sale in materie de moda. da-mi adresa sa-ti trimit si tie unii !

    e ocupat cu dansul acum. as vrea sa vina la american idol
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  14. #287
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Mie imi place rau titlul...i se potriveste. Pacat ca nu a participat la olimpiada, la el acasa? Va dati seama cum ar fi aratat pe podium? El si Plushy 2 hot boys. Adevarul e ca ar fi fost to much, s-ar fi topit gheata.

  15. #288

  16. #289
    workaholic alyosha_87's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    3rd rock from the sun
    Posts
    6,761
    Reputatie
    1
    ...
    prea tare
    Dean Winchester: You fudging touch me again, I'll fudging kill you!

    Sam Winchester: Wait, there is no such thing as unicorns?

  17. #290
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    doamne..cat de sexy se considera....baiatu asta are ceva de demonstrat lumii...d-aia a si pus papagalu ala acolo, sa creeze o anumita iluzie lol...bietu de el...
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  18. #291
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    pai daca nu prea are ce sa arate, si-a pus papagalu' sa atraga atentia macar cu el...sa para mai mare
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  19. #292
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1

  20. #293
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Ce pot sa zic, in felul lui Sandhu e unic si inegalabil.
    Stiu ca poate multi veti rade de mine la faza asta dar mie chiar mi-a placut de Sandhu si mi-a parut rau ca s-a retras.
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  21. #294
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    De fapt cred ca motivul pentru care toata lumea rade de el este pentru ca isi da seama ca singur se face de ras prin felul sau de a fi. Este logic ca are foarte mult talent, tocmai de aia este si acuzat. Nimeni nu s-ar lua de un om complet netalentat, dar la Sandhu tocmai asta e, ca isi cam bata joc de ceea ce are, si nu e putin lucru. Nu l-am vazut live decat intr-o competitie, dar m-am uitat la modul serios la niste clipuri cu el pe youtube si trebuie sa recunosc ca este un bun saritor si simtea muzica, se intampla sa o cam dea in bara pe la un element sau 2, dar totusi sa nu uitam ca a fost cativa ani campionul Canadei, a castigat competitii importante si chiar s-a apropiat de podium la mondiale. Si spre deosebire de compatriotii sai Chan si Buttle executa saritura cvadrupla. Doar ca modul sau de a fi il face complet ridicol, si cand te gandesti ca are un talent pe care atat de putina lume il are, pe de-o parte iti pare rau de el dar pe de alta zici ca si merita sa se rada de el.
    Cat despe dans, eu cred ca el ar putea sa devina un bun dansator dar prefera sa se maimutareasca, sa aiba imaginea unui tamp, fashion victim. Si Johnny este extravagant dar macar el are programe frumoase, isi valorifica darul pe care l-a primit de la Dumnezeu, pe cand lui Sandhu i se potriveste expresia ,,branza buna in burduf de caine". Asta a fost doar parerea mea, daca sunt altii carora le place stilul lui , ii respect, le respect parerea pentru ca nu se discuta gusturile, mai ales cand vine vorba de ceva atat de subiectiv cum este arta(dansul, patinajul). Nu cred ca este totusi cine care ar spune de Emanuel ca are talent muzical, el canta de zici ca il stranguleaza cineva.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •