View Poll Results: Sunteti fan emanul sandhu?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Nu

    1 4.35%
  • In niciun caz

    12 52.17%
  • da, admir mai ales bunul sau gust in materie de moda

    10 43.48%
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 295 to 308 of 308

Thread: The One And Only...The Outrageous Emanuel Sandhu -*Pamflet*

  1. #295
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Ioana, referitor la Emanuel si eu am cam aceeasi parere ca si tine, are talent dar nu a stiut sa si-l valorifice, daca ar fi continuat sa practice patinajul la modul serios cred ca ar fi urcat si pe podium la Mondiale.
    Pacat ca a cazut in cealalta extrema si a devenit ridicol, prin modul de a se comporta si de a se imbraca a ajuns sa se faca de ras in loc sa profite de talentul cu care a fost inzestrat si sa-si dezvolte potentialul.
    Atunci cand concura l-am vazut in cateva competitii si chiar se numara printre favoritii mei, avea sarituri frumoase si stia si sa interpreteze si sa simta muzica,dar probabil nu a avut in jurul lui oameni care sa-l sfatuiasca si sa-l indrume.
    Acum nu-mi mai place de el, imi pare rau de ceea ce a devenit, un fel de clown de care foarte multa lume isi bate joc incepand cu el insusi.
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  2. #296
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    ciudat, in poza a 2-a pusa de ioana e frumos. daca nu l-as cunoaste, as zice(din poza aia) ca e un hot. nu stiu, dar asa e-n poza aia, ii sta bine. dar doar in aia, depinde cum l-au prins aia. pacat ca urmeaza celelalte poze si revenim la realitate

    ca patinator a fost bun. dar tind sa cred ca nu prea-l duce capu' pt ca putea sa fie demn de apreciat acum, ar fi avut pt ce. o da-n cocalarism rau de tot. asta e marele lui defect. nu-si da seama cand sa se opreasca si cand sa continue
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  3. #297
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Ade, uite o poza special pentru tine
    http://farm3.static.flickr.com/2798/...f44d21dea1.jpg

    Si in privinta la ce ai zis, de acord. Totusi ar fi putut sa faca si mai mari performante, adica totusi l-a batut pe Plushenko in 2004 dar nu a fost niciodata pe podium la campionatele mondiale. Adevarul e ca cine ar putea urmari programul cand apare in costumele ale colorate de zici ca le-a ales vreun manelist. Si clovnii sunt mai discreti. Dovada

    http://www.kurtfiles.com/images/phot...e/dsc_3572.jpg

    http://web.icenetwork.com/images/200...0/dVA5nYqv.jpg

    http://slam.canoe.ca/Slam/Gallery/Fi...03/24/fs67.jpg

    http://archive.vancourier.com/issues...otos/Pic-6.jpg

    Si poza asta mi s-a parut geniala, stiu ca am mai postat-o dar niciodata nu iti poti lua ochii de la ea

    http://www.laceembrace.com/gallery/d...i-HPIM2450.JPG

  4. #298

  5. #299
    workaholic alyosha_87's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    3rd rock from the sun
    Posts
    6,761
    Reputatie
    1
    fata, era sa ma inec cand l-am vazut...
    "misto" noul ok/nooot
    Dean Winchester: You fudging touch me again, I'll fudging kill you!

    Sam Winchester: Wait, there is no such thing as unicorns?

  6. #300
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    se potriveste mai bine cu personalitatea lui. Asteptam o poza cu noul look si corsetul pe el, eventual cu o fustita si accesorii pe masura

  7. #301
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    OMFG !!!!!!!!!!
    ma, el stie cum arata o oglinda ?

    iar de noul look ce sa mai zic ... sexi si cu gust

    frate, nu stie sa se aranjeze. ca am observat ca uneori arata ok, adica daca ar avea gusturi mai bune, n-ar arata in halu' asta. am vazut poze in care e acceptabil
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  8. #302
    Mada Mada Dane! Andreea's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Bahamas
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by praf_de_stele View Post
    OMFG !!!!!!!!!!
    ma, el stie cum arata o oglinda ?
    iar de noul look ce sa mai zic ... sexi si cu gust
    LOL
    Eu cred ca stie cum arata o oglinda, dar nu stie ce este sexi si de bun gust!!!
    [COLOR="RoyalBlue"]'Insanity in individuals is something rare but in groups, parties, nations, and epochs it is the rule.' Friedrich Nietzsche
    "When you look long into an abyss, the abyss looks into you." Friedrich Nietzsche
    "The farther backward you can look, the farther forward you will see." Winston Churchill[/COLOR]

  9. #303
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Daca va era dor de Sandhu, here he is http://www.facebook.com/l/a4d45ld97R...&feature=share
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  10. #304
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    nu ne eraaaaaaa
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  11. #305
    sport legend
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    De milioane fotografiile cu Sandhu. Cred ca doar Johnny Weir il egaleaza la capitolul extravaganta de prost gust - pe linia Lady Gaga. Si a mai avut ceva in comun cu Johnny - smiorcaiala permanenta de genul federatia il saboteaza, iar arbitrii nu-i inteleg geniul. Sandhu insa s-a facut foarte antipatic prin aerele lui de primadona ofuscata. Lasand insa la o parte excentricitatile, Emanuel a fost un balerin pe gheata, creativ si cu linii foarte frumoase ale corpului, daca ar fi avut constanta in sarituri, ar fi reprezentat un pericol pentru oricine.

    Mi-aduc aminte ca l-am urmarit pe Sandhu intr-un concurs de sarituri pe gheata organizat in Franta in 2002, cu Yagudin, Joubert si Klimkin, poate or mai fi fost si altii, dar eu doar pe cei patru i-am vazut. Ei bine, inconstantul Emanuel a fost singurul care i-a tinut piept lui Yagudin, ajungand in faza de quad/triple pe care a executat-o foarte bine. Sigur insa ca altfel stau lucrurile cand trebuie sa incorporezi sariturile intr-un program de patinaj si cand concursul are intr-adevar miza.

    Mersi pentru video, Oana, n-am mai dat cu ochii de Sandhu din 2009 cand l-am urmarit din curiozitate intr-un concurs de dans, excelent dansator. A inclus si un dublu axel in performanta, deci patinajul i-a folosit totusi la ceva.

    http://www.youtube.com/watch?v=_JlMWkC4RuE

  12. #306
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  13. #307
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    mie chiar imi place sandhu ... nu se ia in serios si e chiar amuzant mereu .... noul look insa nu imi place ... inainte era amuzant si extravagant acum ii douchebag rau. in ultima poza e ok, dar oricine e ok cu paru arajat normal si in camasa (inchisa pana cat mai aprope de gat, evident, nu cum ne-a obisnuit el, mai aprope de buric decat de gat...). cat despre johnny weir, in cazul lui chiar mi se pare putin exagerat, adica spre deosebire de sandhu, ia totul mult mai in serios si cu scopul de a iesi in evidenta, nu de a distra ...
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  14. #308
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by praf_de_stele View Post
    OMFG !!!!!!!!!!
    ma, el stie cum arata o oglinda ?

    iar de noul look ce sa mai zic ... sexi si cu gust

    frate, nu stie sa se aranjeze. ca am observat ca uneori arata ok, adica daca ar avea gusturi mai bune, n-ar arata in halu' asta. am vazut poze in care e acceptabil

    e canadian
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •