Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 33

Thread: REGARDING PREMIER LEAGUE

  1. #1
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    REGARDING PREMIER LEAGUE

    Eu nu cred ca arsenal e o echipa care sa se compare cu Manchester United si nici nu cred ca va fi vreodata.Totusi sper ca Chelsea sa fie urmatoarea campioana a Angliei

  2. #2
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    76
    Reputatie
    1
    Man.Utd este cea mai bogata shi cea mai frumoasa.Arsenal da impresia unei echipe de oldie's:Seaman,Keown,Kanu,Pallister sau Adams,chiar daca ult.2s-au retras... Chelsea mi-a placut tot timpul post shi ante Petrescu.Totushi simpatizez shi cu alte grupari precum:Everton,Man.City sau FulhamFC(sper sa scape de retrogradare-din pacate au mari probleme shi cu banii-a plecat shi antrenorul Tigana)

  3. #3
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Manchester United are experienta si obraznicia (pozitiv ) jocului . Arsenal are poate cei mai talentati jucatori dar sint mai putin rai si mai mult francezi....Si cum fotbalul este joc de echipa si de rezistenta ( 34 de jocuri sau 40 vreau sa spun )Man U ramine cea mai tare Dorin

  4. #4
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Si cum era de asteptat Man U cistiga la pas si la cravata campionatul .Arsenal s-a innecat la mal.... Dorin

  5. #5
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    Manchester a dat dovada de o mare putere de lupta castigand campionatul chiar daca au fost eliminati din Champions League, pe care cred ca ar fi preferat sa o castige tinand cont ca finala este "la ei acasa"
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  6. #6
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Manchester United se remarca atat prin valoarea si profesionalismul jucatorilor, cat si prin putere de lupta, bani si, poate nu in ultimul rand, prin noroc! (va aduceti aminte finala Ligii Campionilor '99... 8) ).

    Eu cred ca merita intr-adevar sa fie campioni. Si, apropo de puterea de lupta, nu e prima data cand ei revin si intrec pe Arsenal la finalul competitiei.

    Asa ca diavolii

    raman tot diavoli

  7. #7
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1

    Gg

    Dec 20, 2003 Total

    1. Arsenal 17 11 6 0 31 - 12 39
    1. Chelsea 17 12 3 2 31 - 12 39
    3. Manchester_U 16 12 1 3 32 - 10 37
    4. Fulham 17 7 4 6 28 - 23 25
    5. Newcastle 17 6 7 4 25 - 20 25
    6. Charlton 17 6 6 5 22 - 20 24
    7. Southampton 16 6 5 5 15 - 12 23
    8. Birmingham 16 6 5 5 14 - 18 23
    9. Liverpool 16 6 4 6 23 - 18 22
    10. Bolton 17 5 7 5 17 - 23 22
    11. Everton 17 5 5 7 20 - 22 20
    12. Middlesbrough 16 5 5 6 12 - 15 20
    13. Aston_Villa 17 5 5 7 16 - 23 20
    14. Manchester_C 16 5 4 7 23 - 22 19
    15. Tottenham 16 5 3 8 18 - 24 18
    16. Blackburn 17 5 2 10 23 - 27 17
    17. Leicester 17 4 4 9 25 - 28 16
    -------------------------------------------------------
    18. Portsmouth 16 4 4 8 18 - 22 16
    19. Leeds 16 4 3 9 16 - 36 15
    20. Wolverhampton 16 2 5 9 13 - 35 11
    gabi love fffff

  8. #8
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Asa e!!!! Manchester e cea mai tare din Anglia, dar anu' asta as prefera-o campioana pe Chelsea (pt. ca Mutu evolueaza acolo). Arsenal nu are un lot omogen ca cel al lui Man. United dar sunt vreo trei francezi pe care-i simpatizez: Henry, Pires, Vieira!!! Ei fac jocul echipei. Mai sunt vreo 2-3 echipe din Premier League pe care le simpatizez: Fulham, Man. City, Bolton.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Newcastle e din ce in ce mai aproape de obiectiv : locul 4. Va avea insa mult de furca impotriva lui Liverpool shi Fulham. Totushi, o serie buna de meciuri in perioada Craciunului shi a Anului Nou (la fel ca sezonul trecut) poate sa propulseze cotzofenele in postura de favoritzi la locul 4. HAI BAIETZI!!!
    ex-alpopa

  10. #10
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dorin
    Si cum era de asteptat Man U cistiga la pas si la cravata campionatul .Arsenal s-a innecat la mal.... Dorin
    da au cistigat Campionatul cu blatul facut cu Newcastle........
    anti Dinamo, anti oier

  11. #11
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Newcastle e din ce in ce mai aproape de obiectiv : locul 4. Va avea insa mult de furca impotriva lui Liverpool shi Fulham. Totushi, o serie buna de meciuri in perioada Craciunului shi a Anului Nou (la fel ca sezonul trecut) poate sa propulseze cotzofenele in postura de favoritzi la locul 4. HAI BAIETZI!!!

    Nu te ride ca ati picat deja pe 6 cu victoria lui Southampton
    anti Dinamo, anti oier

  12. #12
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Altul (alaturi de mine) care detesta Newcastel United!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    DETESTA? De ce ? IA ZII ! Pentru ca au culorile lui Juve? hahahah.......pe cand Newcastle juca fotbal de vreo 2 decenii aia din Torino nici nu shtiau cu ce se mananca.......Fatalaii aia (Del Piero & CO)
    ex-alpopa

  14. #14
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Stai putin vere!!!!!
    Hai sa comparam putin trofeele castigate de fiecare echipa!!! Cine va fi mai tare atunci???? :degete:
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    LOL
    Io n-am zis nimic de Juventus. Doar am particularizat caracteristicile italienilor care cu cateva exceptzii sunt totzi fatalai cu plete shi fitze. Cam asta e.
    ex-alpopa

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Faza cu
    Quote Originally Posted by DRAGOS
    :degete:
    nu e prea indicata in situatzia data. Io n-am spus ca "detest" pe Juventus. Cu toate ca e mai mult decat atat. Iar daca vrei sa shtii de ce itzi zic : am avut intotdeauna antipatii fatza de echipele mari care cashtiga shi cand joaca prost. Iar la Juve numai spectacol nu e (cu cateva exceptzii)........

    PS : Daca tot faci comparatzii....Catzi spectatori vin de obicei pe Delle Alpi?
    ex-alpopa

  17. #17
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Tu ai probleme serioase!!! Du-te baietasule la un control. La inceput zici "Fatalaii aia (Del Piero & Co)" si acum spui ca nu te-ai legat de juve.
    Pe Delle Alpi vin in jur de 30.000 - 40.000 de suporteri, Depinde de miza meciului dar cred ca ai vazut in finala cu Milanul galeria bianconera si la fel si in 1998 in finala cu Real cand italienii au creat o atmosfera incredibila cum rar se mai vede!!!
    Si degeaba te lauzi ca pe St James' s Park vin cam 50.000 de spectatori (nu de suporteri) pentru ca nu canta toti; nici macar jumatate!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Citeshte mai sus ca tzi-am raspuns la
    Quote Originally Posted by DRAGOS
    Tu ai probleme serioase!!! Du-te baietasule la un control. La inceput zici "Fatalaii aia (Del Piero & Co)" si acum spui ca nu te-ai legat de juve.
    Asta am zis : "Io n-am zis nimic de Juventus. Doar am particularizat caracteristicile italienilor care cu cateva exceptzii sunt totzi fatalai cu plete shi fitze. Cam asta e.". Shi nu cred ca poate nega cineva chestia asta.......
    ex-alpopa

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DRAGOS
    Si degeaba te lauzi ca pe St James' s Park vin cam 50.000 de spectatori (nu de suporteri) pentru ca nu canta toti; nici macar jumatate!!!!
    Nu ma laud. Vroiam sa vad daca ai intzeles vocatzia de suporter. Se pare ca nu. Dar mai ai timp...
    ex-alpopa

  20. #20
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    :p
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  21. #21
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Stiu ca esti supporterul lui Newcastle dar nu nega faptul ca au facut blat cu Manchester toata Anglia stie asta.
    anti Dinamo, anti oier

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •