Results 1 to 15 of 15

Thread: Bilete 2008 betman

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1

    Bilete 2008 betman

    Salut, va recomand pentru astazi o partida din campionatul Belgiei
    Cota oferita pentru victoria oaspetilor este inca excelenta la unele case de pariuri, chiar 2.30.
    Cercle nu numai ca este o echipa foarte puternica (alaturi de Standard Liege), insa traverseaza si o perioada excelenta, in ultima etapa invingind cu 5-1 pe Genk. Gazdele practica un joc destul de solid si eficace, avind 6 victorii pe teren propriu, insa in acest meci au citeva absente notabile: Ferreira, Coppens, Coppin, Minne, Sankaré. In aceste conditii, cota amintita merita incercata.

    Zulte - Cercle Brugges 2
    2.30@7/10 expekt

  2. #2
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    no fain, si la Waregem nu te-ai uitat?

    iti lipseste foarte mult din analiza...

    daca tot spui ca merita cota, arata biletul in screen-shot aici... daca tot recomanzi meciul.

  3. #3
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    no fain, si la Waregem nu te-ai uitat?

    iti lipseste foarte mult din analiza...

    daca tot spui ca merita cota, arata biletul in screen-shot aici... daca tot recomanzi meciul.
    Bai Universale nu iti e putin rusine la obrazu ala gros , sa vii sa te afisezi cu superioritatea asta fara de rost ? A scris si el cate ceva , acu vi tu sa ii dai in cap ?

    Nu uiti prea repede cum erau biletele tale ?

  4. 25th January 2008, 18:00
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  5. 25th January 2008, 18:01
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  6. 25th January 2008, 18:05
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  7. 25th January 2008, 18:16
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  8. 25th January 2008, 18:17
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  9. 25th January 2008, 18:23
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  10. #4
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    unii faci misto de tine


    on: interesant pont a scazut cota la bwin la 2.1 pt cercle
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  11. #5
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    te inseli, rob , eu am inceput discutia cat se poate de serios, dar unii nu au avut altceva de facut decat sa abereze

    no fain, atunci luati Cercle Brügge, eu nu-l recomand deloc, fiindca pare riscant.

    Cel mult un over 2.5

    De obicei, Cercle se lupta sa nu retrogradeze, asat , daca nu stiati...iar zulte a jucat in Cupele Europene....nu as atinge acest meci ,)

  12. #6
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    te inseli, rob , eu am inceput discutia cat se poate de serios, dar unii nu au avut altceva de facut decat sa abereze

    no fain, atunci luati Cercle Brügge, eu nu-l recomand deloc, fiindca pare riscant.

    Cel mult un over 2.5

    De obicei, Cercle se lupta sa nu retrogradeze, asat , daca nu stiati...iar zulte a jucat in Cupele Europene....nu as atinge acest meci ,)
    in primul rand, la o cota de 2.3 orice meci e riscant. D`OH !!!!!! altfel nu ar mai avea cota aia.

    te faci de ras in ultimu` hal... toata lumea face misto de tine si tu crezi ca tu faci de ei :ras-plans:

    meciul asta nu are favorita... vor castiga cei care au mai mult noroc...sau chiar arbitrii de partea lor.

  13. 25th January 2008, 19:52
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  14. 25th January 2008, 19:57
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  15. 25th January 2008, 20:00
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  16. #7
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by betman View Post
    Salut, va recomand pentru astazi o partida din campionatul Belgiei
    Cota oferita pentru victoria oaspetilor este inca excelenta la unele case de pariuri, chiar 2.30.
    Cercle nu numai ca este o echipa foarte puternica (alaturi de Standard Liege), insa traverseaza si o perioada excelenta, in ultima etapa invingind cu 5-1 pe Genk. Gazdele practica un joc destul de solid si eficace, avind 6 victorii pe teren propriu, insa in acest meci au citeva absente notabile: Ferreira, Coppens, Coppin, Minne, Sankaré. In aceste conditii, cota amintita merita incercata.

    Zulte - Cercle Brugges 2
    2.30@7/10 expekt
    Zulte-Waregem 0 - 3 Cercle Brugge felicitari
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  17. 25th January 2008, 23:57
    Reason
    Uni, daca rspunzi la provocari, nu ma mai ruga pe privat sa iti sterg offtopicul de pe threadul tau.

  18. #8
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    si uite ca a iesit
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  19. #9
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    fantastic .. 2 pagini de comentarii pentru postul omului care intamplator(sau nu) a iesit .. a fost o cota de 2.3 iesita lejer. bravo omului
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  20. #10
    jucator CadiLLac's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Côte d'Azur
    Posts
    932
    Reputatie
    1
    bravo betman .. tu le-ai spus ca vor castiga Cercle, ei nu ca: batman batman
    [B][I][SIZE="1"]toate cate-au fost acum sunt fum si scrum, pe drum n-ai cum sa nu te intalnesti cu cineva care c-o mana sa iti dea iar cu cealalta sa-ti ia...[/SIZE][/I][/B]

  21. #11
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by betman View Post


    Doua cote mai mici astazi, dar care cred ca merita incercate, din campionatul Spaniei

    Bilbao - Barcelona 2
    1.67@8/10 gamebookers

    Nu cred ca Barcelona se va impiedica de o echipa modesta (batuta de toate echipele cu pretentii) si care nu se afla intr-o forma grozava. Barca va juca concentrata pentru a putea profita de un eventual pas gresit al Realului in meciul de diseara. Cota este acceptabila, pinnacle de ex. ofera numai 1.56 la acest pariu.

    Racing - Zaragoza 2 (+0.25)
    1.88@6/10 bet365

    Locurile in clasament nu reflecta valoarea loturilor celor doua echipe, Zaragoza era creditata la inceputul campionatului cu sanse de liga campionilor chiar. Oaspetii isi pun sperante in noul antrenor Irureta (campion cu Depor in 2000) si cred ca acest meci poate fi unul de cotitura pentru Zaragoza. Cele doua formatii s-au intilnit recent si in Cupa Spaniei, nu vad pe Racing cistigand de doua ori la rind.
    Miza totusi moderata pe acest pariu, gazdele au jucat bine in ultimele partide (insa Zaragoza este formatia care "vine din urma").
    Last edited by betman; 27th January 2008 at 13:44.

  22. #12
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by betman View Post
    Bilbao - Barcelona 2
    1.67@8/10 gamebookers
    1-1
    Barca a jucat lamentabil, titlul pare jucat si cred ca vom avea si alte surprize de la ei.
    Racing - Zaragoza 2 (+0.25)
    1.88@6/10 bet365 2-2


    Pentru azi un meci din campionatul Angliei,

    Everton - Tottenham 2 (+0.25)
    1.83@9/10 bet365

    Everton ocupa un merituos loc 4 la ora asta, insa ei nu au reusit decit o remiza in cele 7 partide jucate cu primele clasate. Cred ca Tottenham are un lot mai valoros si forta acestuia s-a vazut in meciul cu Arsenal din Cupa (5-1).
    Tinand seama ca gazdele au si citiva titulari indisponibili, consider ca prima sansa apartine formatiei vizitatoare.

  23. #13
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by betman View Post

    Everton - Tottenham 2 (+0.25)
    1.83@9/10 bet365 0-0
    Un meci din campionatul Spaniei pentru astazi.

    Betis - Deportivo 2 (+0.25)

    1.99@8/10 canbet

    O cota care a scazut foarte repede, ieri seara era 2.10 la bet365 de ex.
    Deportivo este o echipa care nu are ce cauta pe locurile retrogradabile, in urma cu 4-5 ani erau obisnuiti in Liga Campionilor. Victoria -si mai ales jocul bun- din ultima etapa ma fac sa cred ca nu va pierde meciul de la Sevilla, cu o echipa care are si unele probleme de lot.
    Last edited by betman; 2nd February 2008 at 11:43.

  24. #14
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Betis - Deportivo 2 (+0.25)
    1.99@8/10 canbet 0-1


    Un meci din Cupa UEFA pentru astazi,
    Slavia - Tottenham 2 (-0.5)
    1.90@7/10 bet365

    Juande Ramos va incerca sa cistige inca o Cupa UEFA, si nu se va multumi cu mai putin de 3 puncte in meciul tur. Slavia nu poate fi mai performanta decit alte echipe din est, decalajul fata de echipele engleze ne-a fost reamintit de acel 0-7 de la Arsenal, din toamna. La toate aceste diferente, de valoare si mentalitate, se adauga lipsa meciurilor oficiale in acest sezon, si de asemenea importantele modificari din lotul cehilor.

  25. #15
    incepator
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1

    Poli Iasi - Craiova

    Foarte imprevizibil acest inceput de campionat...
    Mi-a atras insa atentia cota favorabila gazdelor, desi mie mi se pare ca prin valoare individuala si omogenitate, Craiova se poate impune in acest meci.
    Cota de la pinnacle este in scadere ca la toate agentiile, insa este inca interesanta.

    Poli Iasi - Craiova 2 (+0.25)@1.80 pinnacle

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •