Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 167

Thread: Forum meeting (4)

  1. #43
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    ok , pai atunci rezervam tot o masa de 12 persoane !

  2. #44
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Ma gandeam la Ady azzuro si EDMOND ca invitati speciali,poate dau si ei o fuga sa vada cum e o arena in realitate

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    M-as plictisi , esti cam rigid si lipsit de fantezie , nu cred ca o bere te-ar stimula prea mult...

  4. #46
    MĶTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Shorley este un loc public, draga Klaus. din moment ce poate intra oricine, se poate discuta orice (apropos, sa va arat o poza in care sunt cu fularul lui Dinamo la gat) devine un loc neinteresant pt. anumite categorii de oameni.
    Intalnirile astea raman pt. aia care "au curaj sa se priveasca fata in fata", cum bine spunea cineva acu' fo' trei saptamani. e mai greu sa vii cu argumente cand se uita "dusmanul" in ochii tai e ma simplu sa defulezi din spatele monitorului.
    pe vineri

  5. 18th March 2004, 02:52

  6. #47
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Fii serios , folosesti cuvinte prea mari pentru o simpla intalnire la un restaurant... ca sa fac drumul de la Craiova la Bucuresti imi trebuie o motivatie pe care deocamdata nu o am... sa te privesc pe tine in ochi nu este o motivatie ... ( poate daca vine Roxana... sau Mihaela....).
    La inceputul lunii aprilie cu ocazia targului de turism o sa stau o saptamana in Bucuresti si o sa ma intalnesc cu multi din cei care posteaza pe forum...

  7. #48
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    ok , pai atunci rezervam tot o masa de 12 persoane !
    klaus, stii ce? inainte de a face rezervarea ia si citeste discursurile, poate-ti mai vine mintea la cap:

    http://atelier.liternet.ro/articol.php?art=1244

    discutam la shorley despre ele
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  8. #49
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    M-as plictisi , esti cam rigid si lipsit de fantezie , nu cred ca o bere te-ar stimula prea mult...
    Mister Edmond, poate esti ocupat cu stergerea mesajelor al suporterilor Craiovei iar noi (ca sa vezi) te retinem! Parca te distrezi mai mult stergand mesaje decat participand cu o tzara de minte la o discutie ce nu implioca fotbalul.
    Zau... e pacat de timpul tau !

  9. #50
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Klaus, este vorba de o intilnire aici nu de platit polite. te rog sa pui punct aici. nimeni nu e obligat sa vina. cine vine e binevenit, cine nu nu avem de ce sa-i purtam pica.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  10. #51
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    Klaus, este vorba de o intilnire aici nu de platit polite. te rog sa pui punct aici. nimeni nu e obligat sa vina. cine vine e binevenit, cine nu nu avem de ce sa-i purtam pica.
    Nu am facut decat sa fiu politicos si sa-i raspund "onorabilului"! Oricum scuzele mele stimabile artist iar citatul "treceţi, domnule, dvs cu toată pleaşca aia de maro din care vă scoateţi la īntīlniri celebre pentru uzul naţiunii presată-n cataloage albume ciosvīrte de lene unsă pe coli mari de carton fumuriu. treceţi cadorisind ambulanţe festive şi leproşi. treceţi īn postumul de stofă prin noi ca prin nimeni" GENIAL

  11. #52
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Klaus , nu am ce sa-ti fac , tu atata poti , in ciuda ifoselor de pe "restricted". Nici macar nu stii cand sa te opresti... ( am vazut ca arunci mici sageti "nevinovate" spre mine si pe alte thread-uri ).
    Va doresc succes si probabil o sa vin si eu la o intalnire viitoare..sa se intoarca si Tudose , poate vine si Inter... Toate cele bune.

  12. #53
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Eu nu am zis cat poti tu sau cat poate altul desi se vede de la o post ... vad doar ca eu te ignor iar tu vii aici pe Diverse si te bagi in seama ! Fa si tu diferenta intre o gluma si o rautate si poate vei trai mai linistit !

  13. #54
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pai tocmai asta este , ca nu ma ignori ( chiar imi doresc asta ). M-ai provocat pe Arena, ai castigat ... acum gata , s-a terminat ! Daca mai ai probleme legate de mine foloseste pm...

    " Vai Ady da' cum ai putut deschide un topic asa de ... si ... asa de...Tz tz tz Rusinica ! Te-a mustrat pana si sefu' tau ! " - mesajul asta al tau este ca raspuns la o postare a mea ..nu stiu daca este o "gluma" sau o "rautate" ,
    dar nu prea se vede ca ma ignori, iar aici nu intram daca nu aminteai numele meu ...
    Deci , hai sa terminam. Daca mai ai probleme iti stau la dispozitie pe pm , dar lasa sfaturile ca stiu bine cum sa aleg sa traiesc...
    Chiar nu am nimic cu tine ,daca vrei sa intelegi , dar chiar doresc sa ne ignoram reciproc... poate asa vom reusi sa stam la o masa si sa bem bere impreuna.
    Inca odata toate cele bune maine. Si La Multi Ani pentru ziua de nastere!

  14. #55
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Merci ! Gata .. ia uite ce repede ne-am impacat

  15. #56
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Edmond_, eu m-am intors. Si voi merge vineri seara la intalnire. E un argument suficient sa vii si tu?

  16. #57
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Argumentul pentru care nu cred ca va ajunge la intalnire este ca sta in Craiova. Nu neaparat participantii!

  17. #58
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca te-ai intors! Nu stiu daca ne vom vedea , mai vorbim... Daca nu , cat de curand...acum ma pregatesc de Targul de Turism ...la Romexpo 1-5 aprilie si voi avea destul timp zilnic dupa ora 18.00. Nu cred totusi ca voi fi prezent maine.Faptul ca stau in Craiova nu are prea mare importanta, asta chiar nu conteaza .
    Last edited by EDMOND_; 18th March 2004 at 15:53.

  18. #59
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Ok! Se anunta o intrunire incendiara !
    Oricum am marit bugetul de bere! Daca vine si EDMOND dau 3 beri de caciula

  19. #60
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sa-mi opriti si mie niste bere ca sunt insetat
    Va fac pe toti musulmani - teroristi daca aranjam un meeting in Middle East
    Edmond, am auzit ca tu te ocupi cu turismul...nu dai o fuga pana in Dubai?
    Ai multe de vizitat acolo, + ca aeroportul este cel mai mare din lume
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #61
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    ady, tu nu ai voie bere nici ca musulman nici ca virsta. te iau sub aripa mea ocrotitoare si bem apa minerala
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  21. #62
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1

    Rezervare

    Avem rezervare la Shorley pe numele ONLINESPORT , o masa de 12 persoane dar de la ora 19.30 pt ca am fost avertizat ca va fi foarte aglomerat si riscam sa pierdem masa daca o rezervam de la o ora mai tarzie! Oricum am cerut un separeu ca sa ne putem desfasura in voie si sa fie usor si pentru chelneri sa curete sangele care se va varsa acolo
    in rest o berea o sa curga valuri

  22. #63
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    O sa venim si noi...adica eu si inter
    Free Sevilla!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •