Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 76

Thread: scrieti macar un motiv pentru care va sustineti echipa favorita

  1. #1
    junior
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    62
    Reputatie
    1

    scrieti macar un motiv pentru care va sustineti echipa favorita

    in cazul meu ar fii mai multe
    21 de campionate
    21 de cupe
    o cupa a campionilor europeni
    o supercupa a europei
    si multe altele
    pentru STEAUA traim , pentru STEAUA murim , pentru STEAUA ucidem

  2. #2
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PedrO
    in cazul meu ar fii mai multe
    21 de campionate
    21 de cupe
    o cupa a campionilor europeni
    o supercupa a europei
    si multe altele
    in plus simt totul in suflet :
    victoriile si izbinzile ma fac sa ma simt bine !
    insuccesele ma fac f trist !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  3. #3
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PedrO
    in cazul meu ar fii mai multe
    21 de campionate
    21 de cupe
    o cupa a campionilor europeni
    o supercupa a europei
    si multe altele

    Triste motive
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pancone
    Triste motive

    haha...cind o sa ajungeti si voi ( oare vreodata ?) sa aveti ce scrie despre rapid precum pedro despre Steaua sa vezi ce tristi o sa fiti
    Free Sevilla!!!!

  5. #5
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Nu asta e visul meu sa stiii , tii la o echipa doar pentru ca a castigat titluri asta inseamna iubire ? ..
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  6. #6
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    nu....asta este alta prostie care o tot spun adversari Stelei...tin cu Steaua pentru ca asa simt...asa am fost crescut...(tatal meu a fost tot stelist...poate de aia ) am 36 de ani...si tin cu Steaua de cind ma stiu...cind eram eu mic nu avea palmaresul care il are acum ...si tot cu STEAUA tineam ...so...
    Free Sevilla!!!!

  7. #7
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Prostie ? vezi ca te joci cu cuvintele dar nu te condamn mspui ca asta e prostie tocmai pentru ca nu realizezi si nici nu vei realiza ce inseamna pasiunea pentru Rapid
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  8. #8
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    si...am uitat sa punctez ceea ce era mai important...sunt un suporter "normal" al Stelei nu un Ultras nu patimas nu fanatic...accept si sunt deacord (chiar daca cu o stringere de inima este adevarat ) ca si Steaua face greseli...ca si conducerea face greseli...si suporteri fac greseli si nu cred ca o sa ma vezi tu sau altcineva ca o sa ma "bat" pt Steaua cu cineva pe forumul asta ...dar citeodata ma irita cind vad ca uni au ochelari de cal si nu vad nimic din partile bune (sau daca vad nu ar recunoaste nici sa ii pici cu ceara niciodata -vezi cazul Borcea ) ca Steaua inseamna ceva ..parerea mea ca inseamna f.f mult pentru fotbalul romanesc ...

    o zi buna tuturor
    Free Sevilla!!!!

  9. #9
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    si...am uitat sa punctez ceea ce era mai important...sunt un suporter "normal" al Stelei nu un Ultras nu patimas nu fanatic
    Steaua nu are suporteri fanatici . O zi buna
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  10. #10
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ia spune-ne tu, ma Pancone ce-i aia "suporteri fanatici"? Si n-o baga p-aia cu fumul de locomotiva, ca nu cred ca vine de acolo. Fumul, evident.

  11. #11
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    "ce-i aia suporteri fanatici " , la asta nu pot raspunde , cat despre fenomenul ultras am scris despre el aici pe intern daca vrei o sa-l postez din nou
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    Cool

    Eu tin cu Steaua din '85.Eram in cls.a I-a, si intr-o zi cand am venit de la scoala avea Steaua meci in cupe cu Honved Budapesta.Scor 4-1,daca mai tineti minte(si cred ca mai tineti minte....)
    De atunci am inceput sa tin cu Steaua,si nu mai pot sa ma las de ea....,dar incerc sa vad si sa analizez totul obiectiv(desi nu pot in proportie de 100%).
    Cel mai bine e sa reusim si noi sa iesim in Europa cu fotbalul asta de cluburi,ca daca nu ne tot stresam in mocirla asta ca ce stelisti, dinamovisti,rapidisti....etc.suntem si practic n-avem nici o valoare.......cred eu........
    [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Yellow]HAI ROMANIA!!!
    [/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Blue]HAI [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Red]STE[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Blue]AUA[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Red]!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

  13. #13
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    ""ce-i aia suporteri fanatici " , la asta nu pot raspunde "

    Pai ce faci bai Pancone, te joci cu cuvintele?

  14. #14
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Nu. Doar raspund la intrebari .
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru
    Ia spune-ne tu, ma Pancone ce-i aia "suporteri fanatici"? Si n-o baga p-aia cu fumul de locomotiva, ca nu cred ca vine de acolo. Fumul, evident.
    tu sigur nu ai cum sa stii ce esta aia "suporteri fanatici" fiindca voi nu v-ati bucurat niciodata ,voi ati fost facuti fericiti de clanul comunist care va sustinut si v-a bagat cele 21 de titluri pe gat ,la fel si cupe si peste 100 de meciuri fara infrangere ,ati omorat oameni (vezi cazul Mateianu),ati bagat jucatori la puscarie si ati desfiintat echipe ,cum sa stiti voi ce inseamna iubire sau devotament,poate si fanatism ! voi stiti doar sa furati si sa mintiti ,din aceasta cauza nu aveti cum sa simtiti ce simtim noi ptr echipa noastra ! voi tineti cu steaua dar daca va intreaba cineva unde este stadionul sau cine apara la steaua sau cine a inscris in finala CCE (vezi jiji) nu stiti ,voi nu sunteti suporteri voi sunteti admiratori cum ati fost si pe vremea lui ceasca,admiratori ai PCR ului ! nu aveti motive sa tineti cu steaua ,voi ati fost indoctrinati de regimul de trista amintire ca sa sustineti asemenea mizerie !
    Nascut si crescut anti steaua !

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PedrO
    in cazul meu ar fii mai multe
    21 de campionate
    21 de cupe
    o cupa a campionilor europeni
    o supercupa a europei
    si multe altele
    stelist tu !? asa sunt multi nu cunosti nic palmaresul stelei ,21 cupe !!!!!!??????
    Nascut si crescut anti steaua !

  17. #17
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ce sti tu despre istoria clubului Rapid, mai thebig? Sti oare ca sunteti echipa de sorginte bolsevica?

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru
    Ce sti tu despre istoria clubului Rapid, mai thebig? Sti oare ca sunteti echipa de sorginte bolsevica?
    nu vreau sa cred ca esti la fel de prost ca SOS ! sorginte bolsevica in 1923 !? esti penibil ! sincer imi pare rau ca m-am bagat in seama cu tine !uita-ma !
    Nascut si crescut anti steaua !

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    esti la fel de documentat ca jiji !si tu te vezi Mihai Viteazu !?
    Nascut si crescut anti steaua !

  20. #20
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Daca am fi in 1946, in octombrie si pe Giulesti s-ar juca Carmen-Rapid, in deschidere la Venus-Juventus, sti ce ai auzi venind din tribunele po****te numai de inamici?

    Rupe-l pe bolsevic!

    Daca acum sunteti gratulati cu apelativul, jignitor, de tigani - in acei ani toata lumea microbista va zicea bolsevici. Mociornita chiar a infiintat o echipa despre care spunea:

    "noi nu am infiintat aceasta echipa, Carmen Bucuresti, pentru a castiga campionate si cupe ci pentru a ne lupta politic cu echipele ceferiste si rasial cu Ciocanul (echipa evreilor)...."

    Sa-ti spun cine era CFR Bucuresti? Ai nevoie? Sa-ti spun cine erau ceferistii, ce vroiau si ce faceau ei? Mizeria pe care au adus-o societatii?

  21. 4th March 2004, 14:11

  22. #21
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Chiar "on topic"discutia...

    De ce tin cu Dinamo? Pentru ca asa mi-e venit cand ma uitam la meciurile cu Steaua-Dinamo....pur si simplu sa tin cu Dinamo!Simplu nu?
    Iar Ceahlaul...nu trebuie sa mai explic asta(se subintelege)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •