Results 1 to 5 of 5

Thread: Rugby?

  1. #1
    senior ultravioletu's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Heidelberg
    Posts
    168
    Reputatie
    1

    Rugby?

    Eu am fost destul de dezamăgit de ce s-a întâmplat în Portugalia... Un prieten zicea că ar fi trebuit să câștigăm șapte ani la rând cupa aia a europei, să arătăm cine e a șaptea în europa. Așaaa, ne-am încurcat ba de georgia, ba de portugalia... Ne mai mirăm de ce nu ne bagă în seamă Națiunile...

  2. #2
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    In schimb echipa trifoiului practica cel mai frumos rugby din emisfera nordica la ora actuala. Sper din tot sufletul sa bata Anglia la Dublin si sa faca Marele Slam dupa o pauza de mai bine de 50 de ani. Acel centru Brian O'Driscoll este cel mai valoros din lume pe postul sau la ora actuala.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  3. #3
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Duminica 1 iunie, pe stadionul National din Complexul "Lia Manoliu", de la ora 18:00 are loc marea finala a campionatului national, in care se vor intalni Dinamo (detinatoarea ultimelor 3 titluri) si Steaua.

    In semifinale Dinamo a trecut de Farul chiar la Constanta cu 11-8, dupa ce a fost condusa cu 8-3 la pauza si a avut 3 jucatori eliminati in repriza a doua!
    In schimb Steaua a invins pe Remin Baia Mare cu 19-6 in Ghencea.

  4. #4
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    si iarasi se duce dinamo in cupe pt. a stabili un nou record al scorului in cupe......... pacat ca nici la rugby nu mai suntem ce am fost.
    apropo ayrton pt. ca observ ca esti "umblat" , parca acum 2 ani federatia de rugby a hotarat ca in urma umilitorului traseu avut de reprezentanta Romaniei (dinamo) in cupele europene, tara noastra sa fie reprezentata de un asa zis lot de perspectiva , stii ceva mai mult?

    NATAL SHARKS RULZZZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Cupa Mondiala de Rugby

    Sper sa nu faca ca si echipa de fotbal !!

    Hai Romania.

    PS uitati-va pe sitlu de la Peugeot.com.ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •